@ Ankje, ik zou een dier nooit weg kunnen doen, maar dat is mijn mening. Snap dat het niet makkelijk is. Er is natuurlijk een reden, dat de kat dit doet. Het is zijn terratorium en daar is een hond bij geweest, dus dat je kat nu is geschrokken, is allemaal met een reden. Maar plast je kat nu al langer in huis, lees iets van 3/4 jaar. Is wel geholpen? Of al bij een gedragstherapeut geweest, die heb je tegenwoordig ook.
Ankje wat naar joh, en tuurlijk mag je dit soort dingen ook delen op dit forum. Het hoeft niet alleen maar over de zwangerschap te gaan toch? Ik weet niks van katten maar wens je veel sterkte en wijsheid toe. Niene geweldig meid!!!
Wat fijn dat alles goed was Niene, ons kleintje bewoog ook, was heel duidelijk te zien. Draaide zich helemaal om.
Zo nog even gauw een berichtje typen voor ik ga slapne, ik kom net terug van de generale repetitie, as zaterdag geven we een concert(ik zing) dus we moesten vanavond even de laatste puntjes op de i zetten,maar alles ging prima dus ik heb er alle vertrouwen in dat het zaterdag ook goed gaat! Ankje ik lees net je bericht meis,.....wat naar dat je zo'n baal dag hebt en dat je zo'n verdriet hebt om je kat, ik kan dat zo goed begrijpen,ook dat je hem niet weg wilt doen,maar heb je misschien geen familie of vrienden in de buurt die de kat in huis zouden willen nemen zodat je toch contact met hem kan houden? En wat naar dat je ruzie met je mannetje hebt gehad,ik hoop dat jullie het weer hebben bijgelegd. niene,bele en jada wat fij dat jullie zo'n moooie echo hebben gehad,gefeliciteerd hoor! Nou nu duik ik echt mijn mandje in,welterusten allemaal!!!!!
VRAAG AAN DE JUFFEN ONDER ONS en alle anderen die mee willen denken! In verband met de zomervakantie! Wanneer vertellen jullie het de ouders en de kids? Ik ben in de laatste week van het schooljaar 12 weken, maar vind dit zelf wel op de valreep. Mijn voorkeur gaat naar een week eerder, dan is er ook nog een nieuwsbrief en in de laatste week niet meer, maar is elf weken niet erg vroeg? Heb wel een goede echo gehad. Wil graag tips en meningen. Thanks!
Nee ik vind 11 weken niet te vroeg. Ik wil het zelf ook die week vertellen op m'n werk. Truste allemaal!
@Niene Ik heb het vorige week mijn kids al moeten vertellen, kon er niet meer omheen. Ik was zo kotsmisselijk en stond als een kip zonder kop op school. Zou me ziekmelden, want had de dag ervoor alles eruitgegooid en trilde helemaal, maar net voor mij meldde een collega zich ziek. We zijn een kleine school, dus ik kon het niet maken me ziek te melden. Ik ben toen gegaan en moest de kinderen wat vertellen. Werd erg leuk ontvangen en als het misgaat, dan weten ze ook dat dat er bij kan horen.
Niene...wat een mooie echo. Gefeliciteerd! Enne, 11 weken is een goeie tijd om het te vertellen. Die ene week maakt dan ook niet veel meer uit. Beter dan dat je in de zomervakantie een van de kids of ouders tegenkomt met een bolle buik. (denk ik dan) Ankje...ik heb zelf geen verstand met katten, wel van andere dieren en weet hoe gehecht je aan zo'n dier kan zijn. Misschien een goeie tip van Jada om eerst bij iemand te vragen die gespecialiseerd hierin is. Hier... al mijn nagels er al af gebeten... Nog ong 2 uur en dan zien we of het goed is met ons kindje. x
@Ankje; Je mag hier altijd klagen hoor! Schrijf het maar lekker van je af. Ik kan me voorstellen dat je het moeilijk vind om zo'n lieve kat weg te doen. Dikke knuf voor jou! @Niene; Gefeliciteerd met de goede echo! @Noname; Nog eventjes en dan kan je naar je kindje zwaaien! Hier... Heb wel een redelijke nacht gehad. Zoë heeft gelukkig door geslapen. Al werd ze wel om 7 uur wakker, normaal om 9 uur. Misselijkheid valt nu ook nog wel mee ben eigenlijk best wel happy hihi Straks gaat Zoë lekker met haar oma zwemmen. Heb ik even 2 uurtjes om de was op te vouwen enzo....
Jada, oh dat was dus een krabbel.. sorry.. had nog nooit een privébericht gestuurd en dacht zal zo wel zijn Noname, spannend en hartstikke leuk! Ik moet nog een weekje en 1 dag wachten. Sjalotjuh, nou 7 uur is voor mij uitslapen! Vandaag was het half 7 dat mijn dochter wakker werd, maar normaal is het rond half 6 max 6 uur. Gelukkig heb ik nog nergens last van. Maar wel lekker dat oma met haar gaat zwemmen, kan je inderdaad even gauw wat in het huishouden doen. Niene, ik zou het wel vertellen hoor. Bij mijn eerste zwangerschap wou ik het op het werk ook pas met 12 weken vertellen, maar met 10 weken kwamen ze zelf naar mij toe dat ze het al een tijdje aan me hadden gezien. Dus dat kan natuurlijk ook nog. En zoals noname zegt, als je ze tegenkomt in de zomervakantie met je dikke buik.. komt ook minder leuk over. Ankje, moeilijk hoor. Wij hebben zelf een hond dus ik begrijp goed wat je bedoelt. Vorige week kwamen we er ook achter dat de hond raar uit de bocht kan komen bij mijn dochter, hadden we totaal niet verwacht maar maak mij nu dus wel extra zorgen met de tweede op komst. Mijn principe is dat je een dier neemt voor zolang het leeft, behalve als het gevaarlijk word zou ik gaan nadenken wat de mogelijkheden zijn. ik zou ook eerst alle mogelijkheden bekijken en misschien bij een bekende plaatsen? Maar ik snap het, het is heel erg moeilijk! Ik heb zelf niet veel nieuws te melden, ben s'avonds het internet aan het afspeuren naar leuke namen. Wij hebben nog niet zolang geleden alles aangeschaft aan babyspullen, dus wij hebben niet veel meer bij te kopen.. wel jammer.. nou behalve als het een jongetje blijkt te zijn dan vind ik het wel leuk om echte jongensspullen en kleertjes te halen. Wij hebben alleen nog maar aan familie verteld dat we zwanger zijn, vertellen jullie het tegelijkertijd aan vrienden of wachten jullie daar was langer mee?
@ankje: heb je vandaag een wat betere dag? Ik heb (helaas!!!) geen ervaring met katten, maar ik heb wel 2 konijnen gehad. De ene (het vrouwtje, haha!) was zo dominant dat de ander altijd angstig was, het ging totaal niet samen. Na een jaar heb ik opgegeven (ze konden nog altijd niet samen rondlopen zonder 'ruzie') en mijn schuchtere konijntje terug naar het asiel gebracht. Daar vond hij snel een ander baasje, met andere konijnen, en hij is daar helemaal opgebloeid. Clue van mijn verhaal: het kan niet aan de combinatie van je katten liggen? Soms gaat het gewoon niet samen. Ik snap dus best dat je grenzen wil trekken, en alhoewel zo'n beestje er ook niks aan kan doen: jij kan dat ook niet. Het zal niet altijd de beste oplossing zijn, maar ik kan me voorstellen dat het en voor jullie en voor de kat beter kan zijn als hij in een andere omgeving (in zijn eentje?) zou kunnen zijn. Ik wil er ook wel bij zeggen dat het natuurlijk moeilijk is om grote beslissingen te nemen als je je toch al rot voelt en de hormonen door je lijf gieren. Meestal helpt het als je er een paar nachtjes over slaapt. Ging de ruzie met je man ook daarover? Ik hoop in elk geval dat het er vandaag allemaal wat rooskleuriger uit ziet. @all: bedankt voor het informeren, mijn ouders zijn veilig aangekomen (ze hebben de vorige keer dat ze met de auto kwamen ook een ongeluk gehad, gewoon omdat mijn vader sommige situaties totaal verkeerd inschat...). Ze hebben tonnen Nederlands eten meegenomen (een deel hadden we zelf gekocht, een deel mijn moeder), echt wel 10 dozen vol. Nasikruiden, kroepoek, kaas, hageltjes, pitabrood, pijnboompitten... allerlei dingen die hier niet verkrijgbaar zijn of tegen absurd hoge prijzen. Mijn moeder heeft in de koeltas zelfs een Paksoi meegeloodst, daar ben ik misschien nog het blijst mee, hier is die niet te krijgen! Vanavond dus lekker geroerbakte paksoi met rijst, gehakt en djintan. Heerlijk!!
Oh ja, en ik vier vandaag mijn 10-weken feestje, joehoe! Nog maar minder dan 2 weken te gaan tot de echo!
Goedemorgen dames, Ik heb even een vraagje. Ik ben bijna 9 weken zwanger en moet elke nacht steeds 3 a 4 keer uit m'n bed om te plassen. Ik vind dat wel erg veel voor in het begin! Hebben jullie dat ook? Het plassen doet geen pijn ofzo dus ik denk niet dat ik een blaasontsteking heb. Wel heb ik last van kleine steekjes onderin m'n buik. Komt dit iemand bekend voor? Wij hebben onze eerste echo al gehad en daar was alles goed op. Komende maandag hebben we er nog eentje.! Kan niet wachten om ons kleintje weer te mogen zien... Groetjes, Angelic
Hallo allemaal, Ik heb morgen mijn 1e echo, en ben zo ontzettend zenuwachtig. Ik lees hier veel positieve verhalen over kloppende hartjes, ik hoop dat ik het morgen ook mag meemaken. Dit is mijn 1e zwangerschap, heb dus ook geen idee wat mij te wachten staat, spannend hoor! Als alles goed is ga ik donderdag aan mijn leidinggevende vertellen dat ik zwanger ben. Heb me namelijk al een keer af moeten melden voor een cursus en ben op mijn werk soms niet vooruit te branden, allemaal door vermoeidheid. Het zou fijn zijn als ze het weten, dan snappen ze ook waarom ik het af en toe niet meer zie zitten. Verder voel ik mij best goed, op pijnlijke borsten en de vermoeidheid na dan. Oja, en als ik opsta ben ik vaak duizelig, komt dit jullie bekend voor? Ankje, is heb het verhaal over je kat gelezen. Ik heb zelf 2 katten waar ik helemaal gek op ben, kan me dus helemaal indenken hoe moeilijk je beslissing is. Maar zo te lezen heb je er alles aan gedaan om hem te helpen, je kan jezelf niets verwijten. Ik zou overleggen met de dierenarts of asiel, misschien dat zij een goed plekje voor hem weten? Sterkte meid!
@Angelic, Ja ik heb dat ook! Ik let erop dat ik na 20:00 niet meer drink, en dat ik de meeste liters vocht in de ochtend drink. Ondanks dat...houd ik overdag gewoon vocht vast, wat snachts in bed door liggen...ineens afgedreven moet worden, en dat uit zich in 3a4x plassen per nacht! Ik heb al zeker de laatste 5/6 weken geen 1 nacht meer doorgeslapen...! Echt balen!
Hoi Dames, Ik wilde me graag bij jullie aanmelden. In eerste instantie was ik uitgerekend op 12 januari 2010, maar bij de termijn echo bleek ik minder ver te zijn en ben nu uitgerekend op 21 januari 2010. @angelic: Gelukkig heb ik daar geen last van, wel dat ik 's ochtends eerst iets moet eten voordat ik de deur uitga, anders wordt ik me toch een partij misselijk. Verder nergen last van, behalve de gevoelige borsten en de vermoeidheid. Ga dadelijk de Vk bellen voor de 12 weken echo.
@Angelic; Zelf hoef ik niet vaak naar de wc. Lijkt me erg vervelend. Misschien een idee om toch even je plas in te leveren bij je huisarts. @Mb02; Ik ben ook vaak duizelig als ik opsta. Moet je proberen heel langzaam op te staan. Misschien helpt het... Bij mij niet echt @Nienke18; Welkom! Gefeliciteerd met de goede echo! Januari mama's 2010 - Bevallingslijst Als je ook op de lijst wilt staan moet je Jada1984 of mij (sjalotjuh87) even een PBtje sturen.
Hey meiden, Alles goed met jullie en de baby's? Hier ondertussen wel misselijk, gelukkig zonder te spugen! Morgen afspraak bij de gyn, eindelijk! Hopelijk krijgen we een kloppend hartje te zien en is alles goed!
JAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! Ben helemaal happy... het gaat helemaal goed met ons kindje. Echt een superecho gehad en een heel actief kindje gezien. Nu durf ik echt te gaan genieten en mag de hele wereld het weten. Ik ben 12 weken en 1 dag en uitgerekend op 28-12-09. Maar blijf graag bij jullie meepraten...... Ga nu eerst even slapen en probeer vanavond de echo in mijn album te zetten.