In België zijn het natuurlijk leerjaren. Maar als ik mag kiezen dan is het 5de of 6de leerjaar, dat is groep 7 en 8.
@ Wops, meid dat is even schrikken. Iets verkeerds gegeten misschien? Fijn dat het nu weer iets beter gaat. Schaapje is van Diddl, daar hebt je Wollywell en vanillivi. Allemaal bedankt voor jullie leuke reacties op mijn schilderij, wil er nog één gaan maken, maar dan met een andere achtergrond kleur.
@ Jada: Je hebt helemaal gelijk hoor. Mijn moeder was van mij ook zon 15 kilo aangekomen (ik was zelf bijna 9 pond) en na de bevalling verloor ze 20 kilo. Heel veel plezier morgen! Ik ben benieuwd naar je verhaal. Erg leuk schilderij Jada! Is dat ook je Hobby? @ Wops: Wat Jada zegt klopt, er zijn heel veel verschillende gerechtjes. Maar ik hou het in mijn gedacht Wops. Zal er ook naar vragen als het nog vrij is. Beterschap! Hoop dat het snel voorbij gaat! @ Essie: Ze praten inderdaad beroerd engels, maar tot nu toe als ze engels praten versta ik het wel. Dat bedoelde ik er eigenlijk mee te zeggen. Ik kan ook niet echt goed engels. Maar probeer het wel. Die fransen vertikken het gewoon hihihi. @ Hilli: Heel veel succes met je examen. Ik duim voor je! @ Nikkie: Ik heb zelf een cadeaubon uitgeprint van de Babydump. Die kan je in een filiaal inleveren en dan krijg je gratis een babypakket.
@ Ankje, nee is geen hobby. Kan het wel worden. Moet zeggen dat ik dit nog nooit eerder hebt gedaan, vroeger wel veel getekend en meegedaan met kleurwedstrijden.Maar is de eerste keer dat ik zelf iets heb geschilderd op Canvas.
Vooral doorgaan Jada!! Ik heb vroeger ook veel getekend en kleurwedstrijden gewonnen, om vervolgens op de middelbare school een 5 te halen voor tekenen !!! Echt leuk hoor, als je het goed kan.....moet het misschien ook maar eens proberen, zonder dat 'moeten' erbij van school; daarom ben ik ermee gestopt. School heeft ook nadelen. Zelfde verhaal bij lezen; vroeger vond ik dat echt fantastisch, tot je boeken MOEST lezen.....bah!! Probleem zit hem dus bij mij in het MOETEN!!! Vreselijk!! Ik ben net thuis en het huis ruikt heerlijk naar verse verf!!! Kozijn moet nog 1x gelakt worden, en hij begint morgen met de muren!! Zit schot in de zaak!!
leuk! sommigen zijn al bezig met de babykamer. jada,mooi schilderij hoor! hilli, succes met je examen. wij hebben woensdag de 20-weken echo. ben heel erg benieuwd, of alles goed is. ik geloof wel dat ik de baby iets vaker begin te voelen..
Bedankt voor de succeswensen, komt wel goed denk ik Eigenlijk wordt er hier toch niet zoveel gepost hé. Ik was eens aan het piepen in het bevallingsforum. De februari mama's die zitten al dik over het dubbel van wat er hier gepost is, zelfs de maart mama's halen ons in Dit is natuurlijk wel heel gemakkelijk om bij te houden, en nu onthoud ik tenminste wie wat heeft gezegd
@ Hilli: ik vind het wel lekker zo! Je weet nu een beetje wie wie is en je kan het nog aardig bijhouden....... @ Jada: super mooi schilderij! Knap hoor! @ Uitje: een brunch is ook leuk en dan red ik het waarschiinlijk wel! Hier gaat het eindelijk weer een beetje beter na vorige week. Nog bij de dokter geweest en waarschijnlijk toch een virus over een voedselvergiftiging heen gehad... Nog 1 week vakantie en dan gaat het feest op school weer beginnen! Vanaf morgen maar eens spieken op school.....
Hoi, Even op de weegschaal gestaan en schrok een beetje. Nu ben ik al 9,4 kilo aangekomen. Zijn hier meer meiden die ook al zoveel zijn aangekomen?
@ Jada mooi schilderij! Als we straks een andere woning hebben en ik een echt kinderkamertje kan inrichten, dan ga ik een muurschildering maken. Heb ik vaker gedaan en vind dat leuk om te doen. @Wops ik ben nu ruim 1 kg zwaarder dan aan het begin, dus niet zoveel. Is het geen vocht? Omdat het nu ook wat benauwder is? Ik heb net heerlijk gereden op mijn paardje. De lessen hebben zeker nut gehad, kom zwaar ontspannen van mijn paard en zij is drijfnat van het zweet
@ Jada: Het ziet er echt uit alsof je het veel vaker hebt gedaan. Erg leuk gedaan! @ Essie: Lekker gevoel he? Moet erg nog veel gedaan worden? @ Hilli: Het heeft natuurlijk ook te maken hoeveel mamas zich hebben aangemeld daar. Misschien zijn zij met veel meer als wij. En ja dan kom je ook makkelijk boven ons uit. Maar hier is het nog te doen om een dagje of 2 dagen terug te lezen. Ik denk dat je daar er haast een dag taak aan hebt hihihi. @ Mamanama: Nog even lekker een weekje rustig aan doen. Hier beginnen de basisscholen al morgen.
Wops, ik ben ook al veel aangekomen. Zit nu op ongeveer 7/8 kg erbij! Jada, gaaf gedaan! Is dat aquarelverf of olieverf? Mooi hoor! Hili, ik ben blij dat we niet zoveel posten hier. Heb soms al moeite als ik een dag of 2 hier niet ben geweest om alles terug te lezen en te onthouden. Heb het idee dat bij mij de zwangerschapsdementie al toe slaat.... xx
@ Nikkie, is aquarelverf, dankje voor je leuke reactie @ Essie, je hebt gelijk, wanneer je iets MOET is het altijd veel minder leuk. Heb hier echt plezier in, was binnen 1 uurtje klaar met dit schilderij. @ Chevenne, leuk hoor zo'n muurschildering. Weet je al wat voor muurschildering erop gaat komen? @ Hilli, wij zijn hier wel met een klein clubje wat meekletst. Vindt het wel prima zo, kan ik goed bijhouden waar het allemaal over gaat. @ Wops, meid niet te veel zorgen maken over kilo's aankomen. Gaat vast helemaal goed komen. @ All, hier is de babykamer helemaal behangen, ziet er stukken beter uit. Kunnen we verder met inrichten etc.
@hai meiden! Is het goed dat ik even mee kom kletsen,ben hier al eens eerder geweest maar kon het toen niet bijhouden hihihi...is het hier nu nog zo druk? Ik klom van het clomid forum af. Hoe gaat het met iedereen hier? Heb van de week een spoed echo gehad omdat ik bloedverlies had,maar alles was gelukkig goed pfff hij/zij was flink ah bewegen en het bloed kwam daar niet vandaan...inwendig onderzoek gehad en het bleek mn baarmoedermond te zijn..ze hebben meteen maar een uitstrijkje en een stukje weefsel weggehaald om te onderzoeken,maar het is waarschijnlijk niets zei mn arts....oei het deed zon pijn had echt de tranen in mn ogen! daarna ging er nog een steriel gaas naar binnen van 50 cm slik...gelukkig voel ik me weer helemaal de oude... Normaal heb ik niet zulke lange verhalen hoor hahaha.... XXX
Ik weet nog niet wat ik dan ga schilderen. Heb in het verleden heel veel Winnie the Pooh geschilderd, maar ook Tinkerbell, Woezel en Pip, Spongebob en Nijntje. Hangt stiekem ook een beetje van het geslacht af Maakte in de klas ook altijd raamschilderingen. Heb toen de Ark van Noach geschilderd (de school heet zo) en giraffes en olifanten.
Wb Puk. Gelukkig is het bloedverlies niet ernstig. Jammer dat het onderzoek wel zeer pijnlijk was. Ik hoop dat de uitslag positief voor je is.
@Jada, mooi schilderij hoor, heeft het je veel tijd geksot? @Hilli, Succes met je hopelijk laatste examens. Over het voelen van de beeb, het kan heel goed zijn dat je die gevoeld hebt,maar tis ook pas vanaf 25 weken ofzo, dat je de kleine elke dag moet voelen. @Wops, wat vervelend zeg dat je steeds zo ziek bent. Hoop echt voor je dat dat gauw over is. Doe het rustig aan hoor! @Hilli, misschien zijn er ook wel veel meer dames aan het buurten bij die topics. Vind het zo wel fijn eerlijk gezegt, nu kan ik het tenminste nog bijhouden….hihi @Puk25, welkom terug! Het is nu (naar mijn mening) best goed bij te houden. Fijn om te horen dat de bloeding niks had te betekenen. Snap dat je erg ongerust was. @all. Aankomen, ik zou het niet weten. Ben net een maand ontslagen uit de kliniek, en ik “durf” mezelf niet thuis te wegen. Bij de verloskundige hier, wegen ze ook niet, maar wellicht is het voor mij wel verstandig om het toch samen met hen in de gaten te houden……Ze zijn op de hoogte van mijn situatie, dus wellicht zou ik het kunnen vragen. Ik ben immers zwanger geworden met een gezond gewicht, en dat wil ik ook zo houden natuurlijk. Voor iedereen met een echo een dezer dagen, VEEL PLEZIER!
Ik lig al lekker in bedje met de laptop op schoot. Heb lekker schoon beddengoed er op gedaan en dat vind ik altijd zo heerlijk liggen Morgen begint het werkende leven weer. Zal wel weer flink wennen zijn na 6 weken vakantie. Morgen hebben we eerst een uurtje inloop met koffie/thee en wat lekkers, omdat de directeur nieuw is. Daarna verhalen, foto's en afspraken en dan zit de morgen er al zo'n beetje op. In de middag beginnen we met een project over zintuigen. Heb allemaal boeken en afleveringen van Nieuws uit de natuur gehaald bij de bieb en een project boekje gemaakt met allerlei leuke proefjes. Elke dag staat een ander zintuig centraal, met bijbehorende proefjes. Morgen is het zien.