ik heb net in het ziekenhuis informatie gekregen over de mexicaanse griep: het gaat vooralsnog om een milde griep die voor een gezonde zwangere geen extra risico's oplevert en er worden alleen anti-virale geneesmiddelen geadviseerd als er bij een verder gezonde zwangere griep optreedt in de laatste 13 weken van de zwangerschap of als er een bijkomend probleem is. ok, dus als de griep uitbreekt in oktober/november zijn wij al wel 27 weken geweest. ik weet niet of ik dat spul wel wil slikken hoor.. en ik wil denk ik ook geen vaccinatie. blaine, zit jij in een risicogroep? wb bloedverlies, ga morgen tijdens de 20 weken echo wel even overleggen met mijn vk wb werken.
Even over het uitstapje: Was het al bekend wat we nu gingen doen? Kan best zijn dat ik het heb gemist hoor. Ben zo benieuwd en er komen 27 meiden als ik het goed had begrepen of zijn het er al meer of minder geworden? Mexiacaanse griep, Ik laat me niet inenten en wil ook geen medicijnen ervoor innemen. Ik sta er niet zo bij stil en als het echt moet dan doe ik het natuurlijk wel, maar liever niet. Op m`n werk (levensmiddelen) zijn ze met rood alarm bezig dus alles moet in kannen en kruiken zijn voor als het uitbreekt. Groetjes
@ ise, je hebt gelijk dat je morgen ook nog even verder vraagt over de bloedingen, hopelijk wordt je dan wat wijzer. Ja ik behoor helaas tot een risico groep, ik heb reuma en de enige "oplossing" die men daarvoor heeft is het geven van medicatie die je imuumsysteem zoveel mogelijk plat legt, daarom moet ik ook ieder jaar voor de gewone griep vaccinatie. Ik heb net dus even zitten kijken op de site van het rivm, wie er gevacineert gaan worden en daar staat dus duidelijk, zwangeren die tot een risicogroep behoren en mensen die normaal altijd ook een enting krijgen voor de seizoensgriep. Heb dus wel even zoiets van ja en nu, want er staat ook blij gemeld dat je in het eerste trimester niet geent mag worden en dat mensen uit de risico groep gevaccineert zijn ze de eerste 8 weken niet zwanger mogen worden . Ga me dan toch afvragen wat het voor rotzooi is. De komdende dagen ga ik dus maar proberen om wat extra info te krijgen over hoe en wat. Maar heb wel even zoiets van wat een gezeur :x, op zulke momenten zou ik er toch heel wat voor over hebben om gewoon gezond te zijn.
Ja in huis gaat het prima.. Alles is weer op orde en ik kan weer met mijn benen languit op tafel liggen na het eten.. Wat een weelde! Zometeen 20 weken echo.. We kunnen serieus niet wachten.. Zitten nu al te stuiteren..
@ suus, veel plezier zometeen bij de echo, we horen wel hoe het ging. @ wops, ik snap je gevoel helemaal ik neem ook dagelijks mijn medicatie met een portie tegenzin in maar weet ook gewoon dat het nodig is. Ik had ook zoiets van het loopt allemaal wel los en heb nu toch wel even zoiets van en nu moet ik straks een keuze gaan maken en wat is dan wijsheid?
De 17 weken wave voor Eleni 8)8)8)8)8)8)8)8)8) @ Blaine, je mag het zeker in gedachten houden @ Suus, heel veel succes zometeen, ga je trouwens het geslacht hier op het forum vertellen, of houden jullie het geheim
@ Lynd (geloof ik): nee zeg, dit is ons 2e kindje! Maar desalniettemin dus de laatste .......... @ Rebbel: hmmm, ja we zijn natuurlijk allemaal nieuwsgierig,..... dan ben je de hele avond aan het PB-en? Zal zo ook nog eens ff kijken
@suus, veel succes en plezier. ga je het geslacht vertellen? @blaine, dat is ook moeilijk dan. lijkt me inderdaad troep, dat vaccin.
Ja maar niet te hard he Eleni die violen!! Blaine irritante kwestie idd....ik heb het gister ook op het nieuws gevolgd, met die info van niet tijdens 1e trimester etc. Misschien kan je erachter komen in welke categorie binnen de risicogroep jij zit? Sterkte ermee... Suus wat fijn dat het goed gaat in het huis! Doelde vooral op het psychische deel. Maar heerlijk joh en straks de echo!!! Spannend!! Geniet!!! Wops hoe is het met de hoofdpijn afgelopen??
Rustige en romantische muziek! Vindt Micheal Buble, Westlife etc. helemaal geweldig! Maar muziek als Radiohead, Muse en Beth hart vindt ik ook super!!
Heey heey, Even een ego berichtje ik lees zo alles terug! We hebben de controle bij de gyn gehad en alles was goed! Ze spartelen vrolijk in mijn buik en de contouren zijn echt goed zichtbaar, zo leuk. Ik had voor het eerst mijn moeder meegenomen. Zij vond het ook echt super! De gyn vertelde nog dat als je de mexicaanse griep krijgt, het geen kwaad kan voor je ongeboren kindje(s), alleen voor jezelf. Dat stelde mij toch wel gerust! Ben helemaal op mijn rose wolkje! xx