Fijn Sjees, voel je je niet meteen wat beter nu? Ik heb net mijn kledingkast uitgezocht en een heleboel weggedaan. Ook heb ik vast mijn onderbroeken maat tent eruit gevist en 2 voedingsbeha's, die kan ik in De Tas stoppen.
ise: klopt een stuk zeep onder je hoeslaken leggen heeft bij sommige baat. Daarnaast als advies slik extra magnesium tabletten verminderd echt een hoop.
Hoi meiden, Zijn er onder jullie ook sauna-gangers? Wij gingen voor de zwangerschap regelmatig naar de sauna. Nu wil ik eigenlijk al weken weer eens gaan. Ben sinds de zwangerschap niet meer geweest. Volgens mij kan het nu toch geen kwaad om naar de sauna te gaan ivm bacterie die in bubbelbaden en warmwaterbaden zit? Heb wat op internet gesnuffeld en ze hebben het over 4 tot 6 weken voor de bevallingsdatum, dat je dan al wat onsluiting kan hebben. Nu ben ik vrijdag 32 weken. Zit een beetje in dubio. Wil zondagmiddag lekker met m`n mannetje een dagje relaxen, dat heeft hij ook wel eens verdient. Gewoon doen of niet? Groetjes
Haai meiden, Even een uitgebreidere reactie van mijn kant. Het werk liep allemaal nog erg vervelend. Ik heb nu 1 middag per week niet de groep en kan ik andere dingen doen, ter voorbereiding van mijn verlof. Gister voor het eerst gedaan en kon een hele slag slaan, dat was fijn en hoef ik het thuis niet meer te doen. Vanmorgen was nog erg vervelend en stressvol, maar dat is nu ook klaar. Vanmiddag naar de vk geweest. Bloeddruk was helaas nog verder omhoog gegaan. Was nu 150/85. Heb wel gezegd dat de stress van het werk meespeelt. Het hartje van de baby was ook behoorlijk snel aan het kloppen. Na een aantal minuten gelukkig weer ietsje rustiger. Moet het rustiger aan doen deze week en volgende week weer laten checken, om er zeker van te zijn dat het stress gerelateerd en niet zwangerschapsgerelateerd is. Verder moet ik langs de huisarts om mijn leverwaarden te laten checken, want heb sinds een aantal dagen enorme jeuk onder mijn voeten. Goed, nog even een foto spammen van mijn pasgeboren nichtje:
Heb een goede dag vandaag. Kon lekker even afstoffen en heb de keuken een beetje uitgesopt. De rest van de dag rustig aan. Lekker met mijn mannetje op de bank film kijken! Diana: Jeetje! Het zit je inderdaad niet mee zeg! Hopelijk heeft dat apparaat het mis en hoort dat allemaal bij die buikgriep. Beterschap! Gewoon Sanne: Dat heb ik ook. Alleen typ ik alleen thuis. Maar het kan inderdaad enorm lastig zijn. Maar we hoeven nog maar eventjes. Sjees: Foto!!! Lol Hier ook allemaal brok stukken en volgens mij staan de vuilcontainers ook niet meer bij het juiste huis hahahaha. Chevenne: Je baas geeft je dus nu wel anders werk zodat je wat rustiger kan doen? Wat een droppie heb je als nichtje zeg! Wow!! Sauna: Ik ben ook een sauna mens, maar ga niet naar de sauna in mijn zwangerschap. De eerste weken van de zwangerschap wordt het ook niet aangeraden omdat je dan een verhoogde kans hebt op een mk. Als je een regelmatige sauna ganger bent kun je het later proberen, maar de kans dat je een infectie krijgt of een te hoog bloeddruk is wel groter. Dus ik ga niet. Nog even wachten en dan kan ik weer!
Wat een geklets weer . @ rebbel, joehoe 30 weken nu ga het de goede kant op, wat een fijn gevoel moet dat voor je geven. Hoe is het met milan? @ Suus, veel plezier in duitsland. @ woops, ik heb eigenlijk geen idee maar ga er vanuit dat zwemmen en de bubbelbaden geen kwaad kunnen omdat je ook gewoon mag zwangerschapszwemmen ed. @ Ankje, hoop voor je dat het zaterdag minder hard waait anders kunnen ze nog later beginnen. @ Essie, balen zeg zo vroeg al zoveel herrie voor het huis, misschien heel goede oordoppen halen? @ chevenne, Eerst even wat een SCHATJE gewoon lief die foto. Wel prettig dat ze op het werk nu iets hun best doen, je vraagt je alleen af waarom dat allemaal zolang moet duren :x. Doe je wel rustig aan en als dit nog teveel is, gewoon weer melden hoor. @ blommeke, het blijft gezeur, en blijkbaar tot nu toe zonder oplossing, balen zeg. @ suzanne, wanneer was dat gesprek van je vriend? Of had je al goed bericht? @ sanne, ik maak ook veel meer fouten met typen, erg waardeloos, in mijn berichtjes hier zitten ook vaak fouten maar ik ga er vanuit dat men het snapt . @ sjees, en is het mooi geworden bij de kapper? @ lynd, ik ben ook benieuwd naar de hydrotherapie, maar heb er wel vertrouwen in, is in het ziekenhuis, lekker warm water 38 graden met persoonlijke begeleiding van de fysio. @ hier, vanacht warempel redelijk goed geslapen, en wat ideaal dat het bed al op hoogte is, het opstaan uit bed kost zoveel moeite, en nu kan ik gewoon benen buiten boord doen en sta ik al. De slaapkamer is ook direct weer lekker schoon dus ideaal. Het kost echt wel even wennen zo vaak te gaan liggen, toen ik vandaag even te lang zat merkte ik dat ik ineens weer meer pijn kreeg dus snel gaan liggen, blijkbaar moet ik daar toch stipt op gaan letten. Het rare is wel dat ik merk dat ik de kleine nu ineens veel meer voel, toen ik zoveel last had voelde ik hem veel minder. En om toch een positieve draai te geven aan onze vervelende zieknhuis bezoekjes, wat waren die ctg raar en bijzonder om te zien, ons krummeltje houd niet van dingen op mijn buik, je zag dan ook erg mooi dat hij lag te draaien om weg te komen, en een regelmatige hartslag, zodra die langzaam omhoog ging, kon je er op wachten of hij begon weer te bewegen, dan zag je ook de spanning op de buik oplopen, zodra zijn hartslag dan minder werd, zakt de buikspanning af en stopte hij weer even met bewegen, was er toch wel zwaar van onder de indruk. Ik ga nu weer even plat mijn tijd zit er weer op. tot later
chevenne,wat een dotje!! Zie je dat je echt wordt teruggeroepen door je lijf als je te druk bent en gespannen,dus wel naar luisteren n u hoor! ank,hahhahaha ja die vuilcontainers doen de huizendans ipv de stoelendans. Blaine,hydrotherapie is erg prettig doe het zelf al heel lang ivm heupklachten en hms en heb er veel baat bij,helaas kon ik de afgelopen weken even niet zwemmen maar ik ga na de bevalling zeker weer verder ermee,hopelijk helpt het voor jou net zo goed! Ik moet eerst nog even kleurtjes in mijn haar gooien en dan zet ik wel foto,maar heb er toch vandaag de puf niet meer voor. Maar voel me wel weer heerlijk nu met zo'n andere coup hoor. Ik heb net mijn gesprek met de vk gehad,de kleine lag al helemaal ingedaald en vast in de bekken dus dat is mooi,verder was ook alles keurig. Ik heb besproken dat ik graag met de baarkruk wil bevallen,dus die nemen ze voor me mee en morgen ga ik de agis bellen voor een tens apparaat die kan de topjes van de weeen eraf halen,ook kan ik dan nu al ermee oefenen als ik weer oefenweeen heb zodat ik tijdens de bevalling precies weet hoe hij werkt. Verder gaf ze de tip om op internet iets op te zoeken dat heet rebozo, dit is een soort van massagedoek en je man kan je daarmee masseren geloof ik,ik moet het nog even uitzoeken straks. Ik ga nu elke week voor controle en volgende week gaat mijn man mee en krijgen we alle verdere info over de bevalling,ook moet ik dan mijn zwangerschapsplan meenemen en doorspreken.
Baas gaf vandaag ook al aan dat ze eigenlijk wel eens uit het oog verloor, dat ik zwanger ben en ze meer rekening moet houden met het plannen van activiteiten. Maandag hadden we nog oudergesprekken na school en ben ik van 7.15 tot 19.00 van huis geweest. Gister vergadering en van 7.15 tot 18.15 van huis geweest. Dat gaat allemaal veel te dol en dat gaf ze nu ook wel eerlijk toe. Ik doe het deze week lekker rustig aan en we kijken volgende week weer hoe de vlag erbij hangt, voor wat betreft de bloeddruk. Onze kleine had zich omgedraaid en lag nu met het hoofd boven. Heb weer het hoofdje tussen mijn handen mogen voelen. Als je zo'n klein krummeltje vast hebt, dan krijg je wel ontzettend zin in het kleine wezentje dat nu nog in onze buik zit. De mijne begon ook erg druk te trappelen, toen ik haar vast had.
Chevenne, wat een schatje! Sjees, kunnen ze dat voelen of het al vast ligt of heb je een echo gehad? (sorry, ik weet dat soort dingen echt niet meer..)
Ik had vorige week een echo gehad maar daar kunnen ze dat schijnbaar niet op zien,ze kunnen het alleen voelen werd me verteld. Dit doen ze door als jij heel diep in en uit ademt met de vingers ter hoogte van je venushoogte te drukken( niet echt fijn gevoel) en zo kunnen ze het hoofdje voelen en kijken hoever enz de baby is ingedaald
Sjees: Mooi dat je kindje al helemaal is ingedaald! Die kan niet meer terug hihi. Heb je verder al je vragen kunnen stellen bij de vk? Ik zit er ook over te denken om op de baarkruk te bevallen. Het schijnt een stuk prettiger te zijn dan op het bed. Chevenne: Dat is goed nieuws zeg! Vind het achteraf alsnog belachelijk dat ze geen rekening met je heb gehouden. Maar goed. Ze geeft het toe en dat is natuurlijk al heel wat. Blijf goed aan jezelf denken hoor! Als het niet gaat gaat het niet. Ise: Zo hebben ze het bij mij ook kunnen voelen. Alleen lag ons kleintje nog niet tussen de bekken, maar ze lag al wel wat lager. Dat is ook de pijn die ik heb gevoeld afgelopen weekend.
ank, nee precies , ik heb alles kunnen vragen wat ik wilde dus mijn hoofd is weer rustig. Ook heb ik nu alle enveloppen geschreven,ook voor de kerstkaarten dus alleen even postzegels erop plakken dan is dat ook klaar. En dan nu alleen nog mijn bevalplan op papier zetten heb ik alles weer van mijn lijstje geschrapt. chevenne, was t bij jou ook al ingedaald?
@sjees, Als je kindje is ingedaald, kan je dan nog gewoon zitten? Stomme vraag misschien. Voel je dat echt of eigenlijk niet? @baarkruk, Hier wil ik ook via baarkruk of hurken bevallen. Misschien met afwisseling op bed zeg maar. Hier hebben ze de baarkruk standaard in de auto bij. @bevalplan, Is hier ook al op papier gezet.
hoihoi, @sjees: fijn dat je kindje al mooi is ingedaald! @blaine: ja dat voelt zeker goed! fijn dat de pijn nu redelijk te doen is, goed naar je lichaam luisteren hoor! apart heh die ctg, ik vond het telkens weer mooi om te horen. ik moet morgen weer op controle, ik ben benieuwd hoe ons kleintje dan ligt, heeft veel in stuit gelegen en de laatste keer lag hij/zij dwars. ik mag hopen dat beepje mooi met het hoofdje naar beneden gata liggen zodat ik wel gewoon op de normale manier kan bevallen straks en niet nog eens weken moet herstellen van een ks! maar beepje heeft nog de tijd! liefs rebbel