Goedemorgen.. Hoop dat iedereen goed geslapen heeft, ik heb een kort nachtje achter de rug. Ben nu met mijn zoon zijn cadeautjes aan het uitproberen. Anke, ziet er wel "echt" uit zo he.. Maandag gaan ze beginnen toch, of heb ik dat mis?
Morning allemaal Weer lekker weekend, echt even bijtanken. In de nacht van vrijdag op zaterdag wat voorweeën gehad. Het was niet echt heel pijnlijk, meer een beetje zeurend, menstruatiegevoel. Genoeg in ieder geval om onrustig te slapen. Gister op pad geweest om nog wat dingen te kopen. Hamsteren. Moest nog een paar rompers in 50/56. Heb een voedingsbh gekocht, flink wat groter dan voor de zwangerschap Stikduur. Nu zag ook een aantal mooien op internet. Ik ga die misschien bestellen en passen. Als die ook goed zitten, dan ruil ik deze weer. Een mooi nachthemd voor de na de bevalling, met drukknoopjes van onder tot boven. Een voedingskussen. De Hema had babykleding in de aanbieding. Twee prachtige truitjes gekocht voor 3 euro per stuk en tot slot het autostoeltje alvast opgehaald. Ik ga nu zo uit bed, moet nog een surprise voor 1 van mijn leerlingen in elkaar prutsen.
@chevenne: zo, dat klinkt als een hele shopping-tour! Goed dat je zo goed geslaagd bent met alles! Moet je nu nog veel? @ise: Wat heeft je zoontje allemaal gekregen? En korte nacht voor jou omdat je er laat inging, je er vroeg uitmoest, of omdat je slecht hebt geslapen? Mijn vriendin blijft tot vrijdag, zou eigenlijk tot zaterdag blijven maar die vlucht is twee weken geleden gecancelled... Hoop trouwens dat alles doorgaat, eergisteren is haar zusje in het ziekenhuis beland omdat ze zomaar omkiepte (ze heeft wel eetproblemen), en mijn vriendin zei dat als er niks verslechterde ze dan nog wel hierheen zou komen. Gisteren belde ik om te vragen hoe het allemaal ging, maar kon van 16 tot 22 niemand aan de telefoon krijgen, huistelefoon niet, haar mobiel niet, haar vriends mobiel niet. Maak me dus wel een beetje zorgen!
Het is hier helemaal goed gekomen met mijn cake Super lekker, mmmm @AnneMica: Wel leuk dat je nog zoveel op je lijstje hebt staan. Alé, leuk, tis hoe je het bekijkt natuurlijk. Maar de tijd gaat in elk geval snel voorbij! Zolang je lichaam niet protesteert, is het niets hé @Ankje: Super leuk dat je zoveel foto's neemt. Zo leuk om later terug te zien @Belle en Lynd: Wat vervelend dat jullie slecht geslapen hebben ... Ik vrees dat het nog niet de laatste keer zal zijn @Chevenne: Jij hebt lekker geshopt! Ik wil ook nog eens. Ik denk dat als ik verlof heb, ik de Babydump eens een bezoekje ga brengen Vraagje: Hoeveel pakken pampers hebben jullie ingeslagen? Ik heb nu één pak van Pampers waar er 48 inzitten en twee pakken Kruidvat met 27 in. Deze zijn in maat 1. Mijn gevoel zegt dat ik best nog wel wat kan inslagen. Ook al maatje 2, maar mijn vriend vindt het een beetje gek.
@hilli: wij hebben twee pakken van ong 28 luiers in maat 1. Meer gaan we ook niet kopen, het zijn ook twee verschillende merken en dan kunnen we gelijk bekijken welke beter bevalt. Trouwens bedenk ik me net dat er in de blije doos ook nog 16 ofzo zaten, maar die liggen nog in NL en nemen mijn ouders met de kerst mee. Het hangt er een beetje vanaf hoe groot je baby wordt geboren. Die van mijn vriendin kwam met 56 cm (!) op de wereld en was zo uit de kleinste maat gegroeid, anders blijf je er ook maar mee zitten. In principe zijn we ook een voorstander van zo veel mogelijk van tevoren in huis halen,m aar ach, boodschappen doen moeten we na de bevalling ook, dus daar kan ook wel een pak pampers bij.
Chevenne, lekker geshopt dus! Succes met je surprise. Hilli, ik heb van pampers 2 maat 1 en 1 pak maat 2. Daarnaast van kruidvat 1 pak maat 1, daar zit ongeveer de helft in van wat er in de pampers zit. Dus heb voor ongeveer 2,5 week maat 1. Lynd, o jee zeg. Hoop voor je dat het doorgaat en het dus niet verslechterd is met haar zusje. Ik heb kort geslapen omdat ik er laat in ging . Eigen schuld dus.. Pff, ik voel me ineens zo onzeker over mijn werk. Of ik het wel allemaal goed heb gedaan zo en niet nog wat uurtjes boventallig had moeten gaan staan in de week toen het weer wat beter ging (wel snel harde buiken vanuit ws de placenta vandaar dat de vk het mij afraadde). Ik ben zo bang dat er meerdere mensen zo denken als die ene collega, of dat zelfs mijn contract niet verlengd gaat worden ofzo.. Sorry voor mijn gezeur, maar moest het even kwijt.
@ise: niet onzeker worden! Stel je de andere kant voor: je had het uiterste gegeven om zo lang en zo veel als mogelijk voor jou op dat moment door te werken, maar ondertussen ging het met jouw gezondheid of die van de kleine niet goed....Daar moet je toch niet aan denken! Je bent, als ik het me goed herinner, meerdere keren teruggegaan waarna het steeds weer mis ging, die lijn kon je toch niet doortrekken! Hoe andere mensen daarover denken kan je waarschijnlijk niet beinvloeden, maar je eigen gezondheid ook niet. Mocht het zo zijn dat hier negatieve consequenties uit voortvloeien (maar heb je enige aanwijzing hiervoor behalve die snode opmerking van je collega?), dan staat dat ver van de realiteit: iets anders had je toch niet kunnen doen. Niet achteraf gaan lopen piekeren, kop op! Baby en jezelf staan op nummer 1, niet je werk!
@Ise: Het is niet goed om met die onzekerheid te blijven zitten. Je hebt in elk geval zeker niets verkeerd gedaan. Jij moest niet zomaar thuis blijven! Kan je dit niet aankaarten bij je baas? Even zijn/haar mening hierover vragen? Dan weet je het meteen hé. Ik zat al met vragen nog voor ik zwanger werd, ook omdat ik er nog geen jaar werkte en ik maar een jaarcontract had. Ik ben gewoon naar haar toegestapt en ik heb vlakaf gevraagd wat er zou gebeuren als ik zwanger werd. Want ik wist dat ik vanaf dag 1 thuis zou zitten. We hebben er een heel open gesprek over gehad, ze heeft mij gerust gesteld en eind september zat mijn nieuw contract in de brievenbus. In twijfel blijven zitten is ook niets. Dan kan je beter weten hoe je ervoor staat. Maar ik denk niet dat jij je zorgen moet maken hoor. Echt niet. Echt stom dat die ene collega zo moest reageren. Nu krijg jij het niet meer uit je hoofd!
Dank voor jullie reacties.. Ik ben inderdaad een aantal keer nadat het mis ging weer teruggegaan. Dus die weken van het bloedverlies had ik zeker thuis gezeten, logisch gezien. De weken daarna veel harde buiken, het gaat nu denk ik een week of 3 beter in de zin dat ik ook wat minder harde buiken heb, maar als ik meer loop/doe dan ik normaal doe komen ze weer (misschien ook omdat mijn lichaam er niet meer aan gewend is). Mijn leidinggevende had toen geloof ik ook zoiets van het is nog maar kort tot aan je verlof. Maar die ene collega is de dochter van de baas (die mij niet persoonlijk kent).. Ben soms bang dat dat invloed heeft. Maar goed, ik heb inderdaad gedaan waarvan ik dacht dat dat het beste was voor mijn baby. En ben nog nooit ziek geweest verder, dus ze moeten toch ook wel weten dat ik niet zomaar weg blijf. Normaal zou ik hier niet zo over twijfelen,maar ben nu nogal twijfelachtig..
Goede morgen!! Moest er vanacht een paar keer uit om te plassen. En ik had een behoorlijke pijn aan mijn bekken en aan mijn schaambotje. Zou onze meid nu verder zijn gedaald? Jeroen zag gisteren avond dat onze meid mij zo hard heeft getrapt dat ik nu 2 blauwe plekker bij mijn ribben heb! Whahahaha Hoe is inderdaad een beetje pijnlijk, maar nooit geweten dat ze zo hard konden schoppen. Ik heb morgen om 4 uur weer een afspraak bij de vk. O ja, heb een vraagje. Ik heb sinds eergisteren een erge steek gehad link boven op mijn buik. Het leek wel alsof er iets schuurde en sinds dien brand het zo nu en dan. Zal het morgen ook aan de vk vragen, maar misschien is dit bij jullie ook bekend? Belle: Ja! Ze gaan maandag beginnen met de voorbereiding en daarna gelijk beginnen! Lynd: Ik had een verjaardag en daarna gingen we nog even naar mijn vader omdat hij zijn portemonnee vergeten was. Dus het werd inderdaad laat gisteren. De bouwvakkers beginnen om 7 uur tot 4 uur. Maar de komende dagen werken ze tot 5 uur dacht ik, omdat ze een week later zijn begonnen dan gepland dus die achterstand willen ze inhalen. Kan me voorstellen dat je je zorgen maakt. Zeker als niemand de telefoon op neemt. Hopelijk loopt alles met een sisser af. Ise: Nee, dat heb je goed hoor. Ze gaan maandag beginnen! Spannend!!!! Ik zou me geen zorgen maken hoor meis! Je hebt de juiste beslissing genomen. Ik denk altijd bij mezelf, ik verlies liever mijn baan dan mijn kind!
Daar heb je gelijk in. Ben wel benieuwd wat het branden is, ik heb dat namelijk ook weleens en ben het vergeten te vragen aan de vk. Jeetje, dan trapt ze ook hard.. Dat je er blauwe plekken van hebt .
Ja ik stond ook erg raar te kijken. Ik kon de blauwe plek niet echt goed zien, want mijn borsten zaten ervoor Zou vragen aan Jeroen of hij er een foto van kan maken hahaha.
Die pukkeltjes heb ik ook gehad! Heel irritant!! Maar niet aan pulleken, want dan wordt het alleen maar erger. Het gaat vanzelf weg. Die kleine is nu weer links boven aan het schoppen.
Ben al blij dat ik ze niet (zoals vorige zwangerschap) op mijn gezicht heb, al zie ik er wel een paar opkomen.. Volgens mij krijg je de weken voor de bevalling weer andere hormonen. Daar kirjg ik die rotdingen vast van. Maar ik laat meniet weerhouden nu een kopje thee met chocola te nemen