Meiden allemaal een fijne kerst, ben vandaag de hele dag niet online. Ga lekker naar mijn ouders en vanavond uit eten, dus morgen ben ik er weer. Marleentje, spannend meid, hopen dat het door gaat zetten. Hier is het al een paar dagen aan het rommelen, met af en toe krampen. Maar ik hou er maar rekening mee dat het nog even kan duren en het allemaal voorwerk is. Essie, dat is even schrikken, maar heb al gehoord dat het vaker voorkomt, richting het einde van de zwangerschap. Hier sneeuwt het ook, maar het is natte sneeuw, blijft gelukkig niet liggen.
Hoi, M`n mannetje kan gelukkig echt goed koken. Hij kookt trouwens al heel de zwangerschap voor me. Ik krijg het niet meer voor elkaar dat koken. Eerst door misselijkheid enz en toen omdat ik te moe ben en nu zit het er zo in dat het standaard is dat hij kookt. Voor de zwangerschap kookte ik juist altijd en na de zwangerschap zal ik de rol denk ook weer terug nemen. Ik kook juist zo graag en vind het best jammer dat het me niet lukt. Hier regend het heel erg en er is dus ook geen gladheid ofzo. Ga nu douche en me opfrissen voor het bezoek van vandaag. Kan best zijn dat ik soms eens wat kom kijken of er wat gebeurd hier, maar beloof niets. Iedereen een heerlijke en fijne dag, geniet ervan!
@ marleentje spannend meid jeetje heel veel sterkte @ mezelf hier is het gister avond rustiger geworden nog wel harde buiken maar niet meer zo vaak gelukkig.. werd er niet echt vrolijk van moet ik zeggen Ennuh mary cristmass everyone!!! @ slechte slapers misschien vanmiddag voor het eten nog effe een uurtje meepikken?? Weet iemand of de winkels vandaag open zijn?? dan bedoel ik H&m enzo .. kan het op internet toch niet goed in beeld krijgen maar wil eigelijk toch echt nog ff langs me kadotje ruilen aangezien ik gister hoorde dat de maat niet goed is is ook zo lullig voor de kids als ze hun kado niet kunnen krijgen ivm de maat ... @ anke wat lees k nu??? owwh wat erg ik vind het echt vrezelijk voor je meid jeetje denk je dat alles eindelijk wat beter gaat krijg je dit en dat op kerst hele dikke knuff,,, je kan me altijd bellen als je wilt praten janken of gewoon ff je ei kwijt ok knuff meid
Marleentje: jammer dat het niet heeft doorgezet. Wat voel je eigenlijk precies (heb zelf nog geen "wee-gevoelens, dus ben benieuwd!) Bij mij zijn het tot nu toe harde buiken (soms echt flinke!) en het zeurt wat in mijn rug. Beetje zoals Jada denk ik. Mecha: denk dat de winkels vandaag allemaal gesloten zijn. Morgen misschien? Hier is de sneeuw overgegaan in regen...
belle: nou het is ongi krampen alleen dan heel erg je kunt niets meer zeggen alleen weg zuchten. Op zo'n moment kun je niet lopen helemaal niets meer. Het begint rustig word hevig en zwakt weer af. Een golf beweging dus. Maar pijn doet het zeker. Het voelt anders als voorweeen dan kun je nog redlijk praten maar met deze echte weeen kun je niets meer zeggen eiegnlijk alleen zuchten. Het is nu even rustig.
Nou, we hebben nog even kunnen slapen. Het droogde ook een beetje op, maar nu begint het weer enorm te lekken overal! Nu op meer plekken in het huis. Echt niet normaal De aannemer is net geweest, maar hij zei ook dat hij nu niks kan beginnen. Echt wat een KUT KERST!!!!! :x
Anke, wat klote zeg! Lekkere kerst voor jullie!! Sterkte ermee. Gaan jullie nog weg of waren jullie van plan thuis te blijven? Marleentje, hoop voor je dat het doorzet! Je bent er ook wel aan toe volgens mij..? Essie, jeetje dat is schrikken lijkt me.. Als Marleentje echt met kerst bevalt, dan ga ik toch geloven in je voorspellingen . Dan heb ik nog even.. Denk zelf de 3e, jij de 6e. Zou nu eigenlijk ook helemaal niet goed uitkomen met zo'n ziek kind hier .
Ik was vanochtend de hond kwijt.. lag ie te slapen in de maxi-cosi... Daar zit zo'n lekkere zachte warme zak in. Ben nu alles maar weer aan het wassen..
Jemig Anke, wat een gedoe... :x De aannemer kan niks beginnen omdat hij geen werkkrachten heeft, of waarom? Maak in elk geval flink veel foto's en dien later een schadevergoeding in! @ise: balen dat je alles opnieuw moet wassen. Je weet nu in elk geval wel dat de maxi cosi lekker comfortabel is... @marleentje: ik zou volgens mij allang richting ziekenhuis zijn vertrokken bij een uur weeen om de vijf minuten... (ik moet vertrekken als ze om de 10 minuten komen, volgens hen). Maar als ze weer kunnen ophouden, hoe moet ik dan in godsnaam weten wanneer het gaat doorzetten?!? Net de ouders van mijn man begroet op het vliegveld, die zijn nu naar het hotel in de binnenstad en komen rond 17 naar ons. Mijn ouders komen over 2 uurtjes aan, die gaan we ook ophalen. Leuk hoor
lynd: hier heb ik wo bij de vk alle info gehad over de bevalling. En ik hoef pas te bellen als de vliezen gebroken zijn of ik heb 3 uur lang om de 5 min weeen. Dus dat heb ik niet gehaald. Dat is dus ook het moeilijke je weet niet of het doorzet. Ik dacht echt gisteren van nou het gaat gebeuren maar ben bang van niet. Denk dat het loosalarm is want het is nu al een tijdje rustig helaas.
De aannemer begint niks omdat hij geen zeil heeft om over het dak heen te trekken. Ook is er niks open om zeil te halen. Mijn vader en schoonvader is met mijn man bezig om met zeil (die zij nog hadden) over het dak heen te leggen. Het lekken wordt wel minder. Nu hopen dat het zo blijft. Zondag komt de aannemer met een kracht om nieuw zeil erover heen te leggen. Sorry dat ik even niet reageer op anderen, maar dat begrijpen jullie wel he? Ik wens jullie allemaal al wel een fijne kerst!
Ankje tuurlijk begrijpen wij dat! Nogmaals sterkte ermee!! Marleen jeetje joh, blijft spannend zeg!! Lynd jaja, mijn telefoon is altijd binnen handbereik hoor! Heel veel plezier met jullie familie! Ise ja wie weet he! Balen dat je zoon nog zo ziek is....nogmaals sterkte! Belle nou het was echt niet om de weeen al op te wekken hoor; van mij mag ie vanaf de 14e komen heb ik gezegd. En vanaf dan gaan we wel de weeen opwekken, als ik m'n vriend nog zover krijg. Hij was wel geschrokken, arme schat!! Wat leuk dat jullie de Wii hebben!! Veel plezier ervan! Chevenne ik denk dat het voor jou toch wel januari wordt hoor. Ik vermoed dat mijn mannetje ook iets eerder komt dan de 26e. Hoe is het nu met je ribben trouwens? Woops klinkt heerlijk zeg! Heb een fijne dag en eet smakelijk vast! Wij eten bij m'n schoonouders dus nog een verrassing wat het wordt! Meiden dank voor jullie reacties. Ik ben vanmorgen toch nog ff gaan liggen en heb nog 2 uurtjes gepakt. Bloeden was echt 1malig, en ook geen pijn of iets gehad. Komt idd van de bmm die goed doorbloed is. Nou, weten we dat ook weer! Ik ga m'n kerstpak aandoen en dan richting de fam. Fijne dag allemaal!!!
@ankje: grrr, ik zou die vent echt zijn huid volgescholden hebben... hij zorgt maar dat hij aan een zeil komt...! Nu staat je familie datgeen te doen waar hij voor betaald wordt, dat is toch niet te geloven! @essie: ik wil ook wel een voorspelling! Je moet een bureautje oprichten, haha! "Essie's essentiƫle voorspellingen" (OK, OK, klikt een beetje Harry Potter). Bij mij 'zeurt' het een beetje onderin, als ik niet zwanger zou zijn zou ik denken dat ik morgen ongesteld zou worden. Binnenblijven, hoor, kindje!!
@ Ankje: jeetje, meid, wat een rotbegin van de Kerst! Hopelijk helpt het zeil en komt de aannemer na het weekend als de wiedeweerga alles in orde maken! Probeer je niet te druk te maken, he, straks krijg je er harde buiken e.d. van! @ Essie: zal wel even schrikken geweest zijn,maar gelukkig valt het mee....ben benieuwd of je vriend het avontuur nog eens aandurft @Marleen: balen dat het weer gestopt is...wie weet zet het vanavond weer door! Zal voor je duimen, of wil je dat nu juist niet? @ Chevenne: 4 kilo bij 35 weken zou echt veeeeeeeeel te groot zijn, dan zouden ze je bijna acuut gaan inleiden hoor! Je kindje zou nl. nog zo;n 250-300 gram per week kunnen groeien, dus dan zou er nog meer dan 1250 gram bijkomen... Hoogstwaarschijnlijk heb je de voorspelling van het gewicht bij 40 weken gezien.... Is ook geen kleine baby, want ze kunnen nooit 100% precies meten en bovendien weten ze niet wanneer je gaat bevallen, maar ja....ze kijken toch eerst wanneer het zich aankondigt en hoe het dan verloopt. Hier een behoorlijk goede nacht gehad en dochtertje was 'pas' rond 8.15 uur wakker! Heerlijk rustig aangedaan tot half 11 op bed e.d. en net wel even een rondje flink gepoetst....Nesteldrang begint toe te slaan! Ga zo ff liggen en rond 4 uur komt de schoonfamilie. Iedereen: FIJNE KERSTDAG!!!
@Ise: wat vervelend voor je zoontje, een blaasontsteking. Schijnt bij jongens altijd nog erger te zijn dan bij meisjes omdat hun plasbuis langer is. Hoe is het nu met hem? @Ankje: hoe is het nu bij jullie/met jullie (t)huis? @Marleentje: voor jou is het nu dus ook erg spannend. Wel wat vroeg ook, maar als ie zich aandient..... Ik heb zo'n gevoel dat het dan voor jou ook niet zo heel lang meer gaat duren. @Mecha: ook voor jou: spannend! Hopelijk blijft je kleine meid nog even zitten. En las nog van iemand over de hond die in de maxi cosi was gekropen, haha! Dat zou een van die twee van ons ook doen als ie de kans had! @hier: geen nieuws, gelukkig alles rustig.... Ik denk niet dat ik nog online kom vandaag.
@ anke tuurlijk meid jeetje wat een nare feestdagen heb je op deze manier bah!! @ marleen jammer meid maar misschien is het een stilde voor de storm je weet maar nooit.. vind het trouwens zo raar dat ze altijd zeggen wachten tot het water is gebroken bij me zus is het beide keren niet gebroken maar had ze al meer dan 5 cm ontsluiting , ieder mens verschild toch.. wel hoorde ik over 1 of 2 uur lang elke 5 minuten een wee die een minuut aanhoud inderdaad succes meid
@ chevenne wat mamanana zegt heeft ze wel een goed punt.. word anders wel een gevaarlijk groot kind.. gewoon een peuter @ mamanana gezellig hier komt de fam ook om 4 uur ben zelf net thuis dus ga nu ff opfrissen en omkleden fijne maaltijd @ ise beterschap met je zoontje knuff @ suzanne alles goed bij jou?? @ lynd .. ja dat had ik ook heel erg.. misschien bij jou ook een begin .. ze zeggen dat je lichaam zich dan beter voorbereid op de bevalling ennuh.... de spanning van de feestdagen zorgt vaak voor een begin van de bevalling whahah zei de verloskundige in het ziekenhuis ..vaak voor kerst en na de kerst tijdens kerst valt het vaak mee volgens mij heb ik iedereen nu wel weer gehad anders sorry .. was de afgelopen dagen erg ego maar hoop dat jullie begrijpen waarom knuffels en geneit van het eten en de familiebijeenkomsten
hoi dames, Het is heel de middag rustig geweest dus echt loosalarm. Iedereen: bedankt voor het succes wensen en meeleven!!! Mamanama: nou van mij mag het hoor. De kleine ligt ver voor op groei zijn benen kwamen uit op 13 dec en zijn buik en hoofd op 30 dec terwijl ik 18 januari uitgerekend ben. Dus qua groei mag hij zeker al komen! De vk gaf wo ook al aan ik ben benieuwd of je de 37 a 38 weken wel haalt. Dus die verwacht ons ukkie ook eerder en vond ze ook prima als dat zo was ivm voor liggen op groei. Mecha: hoop dat het de stilte is voor de storm ben er echt aan toe! Hier is de regel pas bellen als of je vliezen zijn gebroken of 3 uur lang elke 5 min een wee die 1 min aanhoud. Dus dat vind ik zelf ook lang stel dat je een snelle bevalling hebt komen ze te laat. EN vooral met een eerste dan weet je niet wat je kunt verwachten en kun je niet echt inschatten hoe snel iets verloopt. Dus ik bel gewoon als ik denk dat het moet al is het na 1 uur al ik heb zoiets van je kunt beter 1 keer te vaak bellen dan te laat. Ise: nou hij mag komen hoor we zijn er klaar voor! Ankje: ik snap dat je hier van baalt en dan nog wel met kerst! En natuurlijk snappen we dat je even neit op andere reageert! Hier stond op de planning om vanavond uit eten te gaan. We gaan dat lekker doen wnat het si nu rustig en niet ver hier vandaan dus als ik weer sterke weeen krijg zijn we zo thuis.
Hoi Allemaal, Bedankt voor al jullie felicitaties!! Gisteren is onze prachtige kerst miss Aylani geboren,om 11.16,en ze weegt 3450 gram! Het was een hele snelle maar ook zeer heftige bevalling. Om 7.30 zijn mijn vliezen gebroken door de vk,ik had toen reeds 3 cm ontsluiting de eerste 1,5 uur hebben ze me nog geen infuus gegeven om te kijken of de weeen zelf op gang zouden komen,om een uur of 9.30 hebben ze het infuus aangezet,omdat ik weeen had maar nog niet voldoende,op dat moment had ik 4 cm ontsluiting,na een kwartier had ik al direct om de 2 minuten weeen,en ik was mecha dan ook zeer dankbaar dat ze Alain voor me had gebeld om 9 uur(had ik niet gedaan nog omdat ze hadden gezegd dat het nog wel een paar uur zou duren eer het echt zou gaan beginnen) Gelukkig kwam Alain op dat moment binnen,de weeen werden zo heftig dat ik ze amper nog op kon vangen,en heb daarom ook pijnstilling gekregen,een kwartier later om 10.45 kreeg ik echter al persdrang en moest de pijnstilling er weer af,ik was in een klein uurtje ijd dus van 4 naar 10 cm ontsluiting gegaan,ik heb 23 minuten geperst en toen was onze kleine meid geboren,echt een turbobevalling dus. Helaas wel uitgescheurd,dus heb hechtingen gekregen(oei wat doen die krengen zeer). Om 3 uur moesten we alweer naar huis(ziekenhuis had bed nodig,want het was een gekkenhuis)dus we waren vrij snel thuis. Op zich gaat het goed met ons,ik kan helaas alleen amper lopen,dus lig voornamelijk in bed,en onze kleine meid heeft nog steeds niet gedronken,dus dat is ook niet zo fijn,ze heeft wel erge dorst dus kan niet slapen,en dat betekend dat ik vanaf de bevalling ook pas 1 uurtje heb kunnen slapen.Gelukkig heb ik een man die de beste kraamhulp is die ik me maar kan wensen,De echte kraamhulp is gister 2 uurtjes geweest en vandaag en morgen 3-4 uurtjes,dit ivm grote drukte,dus ben echt super blij met mijn man,die zo een nieuw beroep kan beginnen ik zal even een foto spammen van onze kleine spruit