Zo, even wennen zeg! NEt geprobeerd mijn ticker er weer op te krijgen.....hopen dat het werkt! @ Eekje: vreselijk.....veel sterkte de komende tijd! @ Surf: fijn dat je lichaam eht zelf op heeft gelost... Hier dit weekend erg moe en misselijk....ook gespannen, de dagen aan het aftellen tot dinsdag! Gelukkig mogen we al meteen om 8.30 uur voor de echo/gesprek met gyn!
@ Hilli, wat fijn dat je een goede echo hebt gehad. Kan alleen je foto van de echo niet zien, jammer ben wel nieuwschierig.
Hilli: het verschil tussen de gynaecoloog en de verloskundige is dat de gynaecoloog verbonden is aan het ziekenhuis, en je dus voor alle controles naar het ziekenhuis moet. De verloskundigepraktijk is om de hoek, in een knus pandje en voelt wat meer persoonlijk op één of andere manier. Het is dus vooral gevoelsmatig.
Hey Meiden, Ik snap er de ballen niet van Als ik een banner wil gewoon van hier, dan kan dat niet want hij gaat maar tot 2009 :x Me onderschrift?? Hoe krijg ik er die terug op Ach misschien ben ik ook wel gewoon te moe...probeer het morgen nog maar eens! Trusten!
@mariek: je kan banner voor 2009 kiezen, en dan in de code (die je moet kopieren) de datum zelf aanpassen naar 2010, zo werkt het wel. Jee, ik kan maar niet wennen aan de site. Ik heb een abo genomen op bep. onderwerpen, maar ik moest ze vanochtend WEER toevoegen, omdat ze waren verdwenen. Lekker handig.
Hey meiden, Bedankt voor jullie lieve berichtjes en steun. Met mij gaat het verder vrij goed. Medicatie heeft zijn werk gedaan, was verder niet pijnlijk of zo. Hopelijk is alles mee gekomen, want nu nog nauwelijks bloedverlies. Ik denk dat ik straks nog even ga bellen. Ben nu een week thuis om te 'bekomen'. Het lijkt misschien raar, maar ergens ben ik nu wel opgelucht dat we dit kunnen afsluiten en we gaan weer met volle moed oefenen . Das ook leuk! Veel succes allemaal! Las over veel goede echo's, dus das super!
lisetteG, krijg ook meteen zin in skittles. ben net naar de winkel geweest helaas.. vanmiddag heb ik mijn eerste echo, vind het best een beetje spannend. moet nog wachten tot 14.15 uur..
hihihi ise, ja die skitlles zijn echt verslaved ..lol weet even niet meer wie vroeg,maar ik heb vooral jeuk op mijn nek,buik en armen, echt van die vervelende kriebeljeuk. manama spannend he morgen de echo, ik mag gelukkig ook al om 08.00 sóchtends dus we hoeven in ieder geval niet lang te wachten na we wakker worden,jij ook veel succes morgen! ik vind trouwens wel handig dat als je nu helemaal naar beneden scrolled je 'soortgelijke onderwerpen' ziet. nou iedereen een fijne dag vandaag!
Hallootjes allemaal! Heb echt neit alles teruggelezen, want was beetje frustri om mezelf er terug op te krijgen Ga vanaf nu weer lekker m'n best doen, heb vakantie tot september, dus... Donderdag de echo en de spanning zit er toch goed in. Voor de rest gaat ie zoals elke dag: beetje sloom in m'n maag, maar niet echt ziek. Wel last van m'n rug, want ik zit met een hernia en die speelt me echt soms wel op... Iedereen die een afspraak heeft vandaag: toi toi toi he! *deelt nog wat gratis knuffels uit aan iedereen die er zin in heeft*
ben net toch even naar de winkel geweest, zit hier om de hoek. was wat vergeten dus moest toch.. ik vind het toch nog onhandig dat ik geen melding krijg van nieuwe berichten..terwijl ik wel een abonnement heb op dit onderwerp.
hoi allemaal niemand heeft volgens mij echt klachten van heel zwaar kaliber hahahahahaha wat gaat het allemaal snel he echt niet normaal. heb net het echo bureau gebeld en heb 24 juni mijn eerste echo... nog even wachten dus. maar goed dan hebben we wel een mooie echo als het goed is... dames met een echo vandaag geniet ervan. lifs nickyz
Hallo dames pfew, wat een gedoe om mijn banner erop te krijgen... Constant foutmelding en plots staat ie er!? Jammer ook dat er berichten van zo'n lange periode weg zijn... @ Eekje: wat droevig nieuws meid hopelijk kan je het een plaatsje geven... @ hier: Heb zaterdag een eerste keer een "onpasselijk gevoel" in de maag gehad van de namiddag tot 's avonds... Als het daarbij blijft, heb ik er geen probleem mee!
Hoi Kwek! Hier net hetzelfde, dat gevoel heb ik al zo'n klein weekje. Maar als ik ervoor zorg dat m'n maag continu iets binnen heeft, gaat het vrij goed. Nu is het weer vervelend, maar nog effe en dan is mijn 'smoske' klaar! Ben ook wel nerveus aan het worden voor de echo donderdag...wanneer mocht jij weer?
Hey Liesel, ik heb pas 25/6 mijn eerste echo. Had dit in mijn onderschrift gezet, maar krijg foutmelding ivm font & size... Eens uitpluizen hoe ik dit kan aanpassen...
@Lieselke, hoe is het meid. alles goed. spannend voor je eerste echo a.s. donderdag.. ik hoor wel hoe het gegaan is. @Kwek, ik ben mijn onderschrift ook kwijt. Ik weet niet waarom je meer informatie in kunt vullen is wel handig dan kun je alles bij houden daar. @ego, ik heb een beetje buikpijn vandaag een soort menstruatie gevoel. En gisteren was ik heel erg misselijk en heb echt moeten overgeven, zal proberen een klein beetje te eten telkens.
Hey hey, @Jada: mmm raar, ik kan hem zelf wel zien, maar in mijn fotoalbum staat er ook enkel een kruisje. Ik zal zo dadelijk nog eens proberen. @Belle: Aah zo. Mijn gyn heeft ook een thuispraktijk. Ik ga daar naartoe. Ook veel leuker dan in het ziekenhuis. Tis er heel gezellig, rustig muziekje, lichten gedimd. Zal zo bij de vk ook zijn dan. @Ise: Veel succes vanmidddag! Ik begin nu, na die goede echo toch wel echt te beseffen dat ik zwanger ben Stilletjes aan komt het besef dat ik mama word, geweldig! Ik zorg er ook voor dat mijn maag niet leeg geraakt, anders word ik ook misselijk. Nu gaat het goed, ik moet alleen heel vaak naar het toilet. Best vervelend, maarja
Ja ik zie hem.. Mooie echo Hillie Gefeliciteerd meid. Maken jullie een foto van die echo of scannen jullie die.