Omdat de berichten die meer dan 1000 berichten bevat worden gesloten is ook ons groepje gesloten.. Dus bij deze.. Een Nieuwe
Ik heb nieuws.. Nee, geen zwangerschap hier (gelukkig).. Ik heb gister staan verven in het huis!! Oh geweldig.. Alleen valt de koffie-verkeerd niet helemaal in de smaak op de muur.. Moeten we natuurlijk vandaag nog eens gaan zien, want je kan dat op moment nog niet zeggen, maar poeder-wit is goed gevallen, erg mooie kleur!
Zo.... deel twee..... kunnen we hier praten over onze (bijna) dreumessen...... nieuwe levensfase nieuw topic... wel toepasselijk....
Ja da's iets waar ik niet aan had gedacht.. Maar da's natuurlijk wel weer een puntje Seth.. al is nog niet iedereen een dreumes..
Ga mn meisje van bed halen.. Flesje geven.. Ons klaar maken en wat dingetjes doen.. Straks weer de deur uit, gezellig wnadel tochtje maken..
Heeee een nieuw deel!! @Joyce: Hoe lang duurrt het nog voordat je in je nieuwe huis kan?? @Seth: Wow je hebt echt al een buikje. Het is dus echt zo dat je het bij elke zwangerschap sneller gaat zien. Bij jouw vorige zwangerschap zag je het toch ook al heeeel snel? Meen ik me te herinneren.... @Romaira: Hoe is het met Rayn vandaag?
Lief dat je er naar vraagt , vandaag lijkt het een heel stuk beter ! Vanmorgen met wakker worden was ie heel erg aan het hoesten ,zo erg dat ie bijna moets overgeven ! ik heb dat ook altijd als ik zo verkouden ben dan is het eerste half uur na het opstaan het ergste . Heel voorzichtig eet ie nu een koekje en hij heeft ook al een half potje fruit op .
Muppet: Ik denk dat dat nog wel even duurd.. Zolang de vorst aanhoud kunnen we geen badkamer maken, dus dat kan nog wel even aanhouden hoorden we, dus het is nog een raadsel! We maken het verder wel af, op de badkamer na..
Vandaag worden mijn vriendje en vriendinnetje papa en mama.. ze krijgt een geplande keizersnee.. Ik ben al even aan het peilen, ze ligt er al klaar voor zegt vriendje.. ze zeggen kwart over 12.. Leuk leuk
Hey hallo een nieuw topic grappig hoor........... Muppet idd hoe ist met jou voel je je al wat beter? Net wezen zwemmen en daarna prikjes wezen halen op het cb geen kik gegeven die stoere bikkel van mij!!!