goede morgen dames wat een gekwek whaha ik ga niet alles terug lezen hoor ja ik had de foto al gezien maar blijft een plaatje dus mag best nog een keer anke sjees lekker dat je kleine nu veel slaapt hihi de rest ik ga ff lezen
@ marleentje jeetje meid ik ben ook benieuwd wat de bult is @ blain .. ik heb ook na 3 nee 4 jaar me hondje naar me vader gedaan .. ik moet ern iet aan denken om haar nog uit te laten savonds met die kleine pffff.. ze zit nu dus bij me vader.. eigelijk me broertje die zorgt voor der en is helemaal gek op dr en hij wilt haar het liefst ook houden dus ik denk dat ik haar daar laat.. als ik dr wil zien kan ik dr altijd ophalen . maar straks ook weer werken en die kleine erbij pff denk dat het toch beter voor dr is @ kwek je mag of het complete flesje invriezen.. maar ik zelf kies liever voor een plastic zakje dat neemt veel minder plek in beslag moet je wel een stevig zakje hebben anders kan hij stuk gaan en zit met ontdooien alles onder de melk hihi @ nachten.. hier nog niet heel veel regelmaat erin behalve dat ze gewoon komt snachts whaha vannacht was ze wakker tot 12 uur pfff... ik was moeeee en mevr wilde maar niet slapen .. toen kwam ze 2.45 daarna doorgeslapen tot 6.30 en toen kwam ze om 10.30 dus best netjes vind ik want ze valt gelijk weer in slaap na de borst en dus kan ik zelf lekker verder slapen
@ Kwek dank je wel voor je welkom. Hoop dat je vandaag een betere dag hebt. Soms hebben ze van die dagen. Ik geef alleen maar borstvoeding en de melk die ik kolf vries ik ook in. De kraamhulp gaf me de tip om het in te vriezen in ijsklontzakjes. Die kan je altijd doseren. Zonde om veel melk weg te moeten gooien als er teveel ontdooit is. Even een klontje laten ontdooien om te kijken hoeveel het is en dan weet hoeveel klontjes je nodig hebt. @ Gewoon Sanne ook dank je wel voor je welkom. Dat is lekker om op 5 voedingen uit te komen. Heb je dat regelmatig? Hier gebeurt dat maar heel soms. Meestal komt ze 6-7 voedingen. Alleen had ik er gisteren 9! Lieke doet het erg goed. Woensdag moet ik weer naar het CB en ben benieuwt hoeveel ze weegt. Toen ze geboren is woog ze 3015 en 1.5 week geleden woog ze 4220. @ Hier goede nacht gehad om 23.00 laatste keer gevoed en toen was het vanmorgen 6.00 uur Heerlijk dan heb je meteen weer veel energie. Vraagje Lieke heeft best regelmatig de hik. Hoe is dat bij jullie? Liefs
Blaine: Mijn vader heeft deze foto gemaakt. Hij doet fotografie als hobby en volgt een cursus. Sjees: Hihihi. Moet je langs komen! Lol Nieks: Natuurlijk mag je mee kletsen!! Is alleen maar gezellig. Marleentje: gelukkig is het niet gelijk iets ernstigs. Maar ik geef je helemaal gelijk om het verder te onderzoeken. Zon bultje hoort daar niet. Hoe voelt hij zich? Hier: Jonna kreeg om half 12 har laatste flesje. Ze is toen wakker gebleven tot 1 uur. Ze werd toen pas wakker om 6 uur!!!! Jahoe!!!! Flesje gegeven en toen sliep ze weer van half 7 tot 9 uur! Ik heb toen ook nog even lekker geslapen!
Nieks, klets lekker mee meid. Hier ook een mannetje wat regelmatig de hik heeft. In de eerste 4 weken zeker wel 5 keer op een dag, nu nog gem. 1 x. Komt waarschijnlijk omdat Lieke te gulzig drinkt. Sjees, wat fijn dat het zo goed gaat met je meisje! Ankje, lekker zeg dat Jonna nu ook zo lang slaapt, doet jou ook goed! Ise, zo Jade alweer zo lang geslapen, Julian niet hoor die is zijn ritme helemaal kwijt! Lynd, Julian maakt er ook geluidjes bij. Jakob gaat dat vast ook heel snel doen, hij is ook iets jonger dan Julian. Succes vandaag met alles wat je gaat doen. Hier: Julian sliep eerder van 23.00 tot 05.30, nu dus niet meer. 23.00 de laatste fles en vannacht weer om 03.45. Na zijn flesje heeft hij tijdje gebruld, omdat hij niet wou slapen. Vervolgens wordt hij 2 uur later weer wakker. Pff, hoop dat de komende nacht iets beter gaat, maar zal wel niet.
Ik loop alweer flink achter! Heb wel de afgelopen dagen meegelezen maar hou het niet bij om te reageren. Sorry! Wel een héle mooie foto langs zien komen van Ankje! Echt heel mooi... Ik heb nog helemaal geen mooie foto samen met m'n dochter... Marleentje: ik zou mij denk ik ook wel druk maken om een gekke bult. Goed dus dat je het laat controleren. Sjees: het klinkt alsof het ergste is doorbroken met Aylani. Ben ik blij om! Borstvoeding: ik voed op verzoek dus ipv afbouwen van voedingen komen er bij mij alleen maar voedingen bij... Maar als ik lees wat Jakob drinkt per voeding... daar komt F. lang niet aan! Als ze veel drinkt, is het 100 ml en anders zo tussen de 60 à 70 ml, maar ook wel regelmatig 40 ml. Dat is tenminste zo op het moment dat ze afgekolfde melk drinkt. Wat ze uit de borst haalt weet ik niet, maar heel veel meer verwacht ik niet dat het is omdat ze behoorlijk kort drinkt. Maar.... gisteren heel veel gevoed (ze bleef maar komen) maar om 22:00 uur op bed gelegd en pas om 04:00 uur meldde ze zich weer! Zelf dus van half elf tot vieren geslapen. Maar ik ben nog steeds moe... ha ha ha Verder ben ik nagenoeg van de pijn af!! Het is een wonder. Ik heb vandaag nog helemaal geen pijnstilling op en ik voel nog wel wat maar lang niet zoals het was. Superfijn! Nu nog van die akelige vermoeidheid af tot een iets menselijker niveau, maar dat zal wel niet op korte termijn gebeuren
Ben weer thuis en ik hoop deze keer voorgoed. Heb het helemaal gehad met het ziekenhuis gedoe. Ze wilden me de dag na de ingreep alweer naar huis sturen, maar was gewoon nog niet zo ver. Moe, slap, veel pijn en het vertrouwen in mijn lijf kwijt. Na een stevig gesprek, zijn we overeengekomen dat ik 2 dagen langer mocht blijven, om nog even wat aan te sterken en de zorg voor Elianne nog wat uit handen te kunnen geven. Zij heeft twee nachten op de babykamer geslapen, zodat ik goede nachten kon draaien. Moest alleen wel tussendoor een keer kolven/voeden, omdat we op knappen stonden. Ze heeft het gister goed gedaan. Ze kwam om 18.15, 23.15, 4.30 en 9.00. Als ze dit nu thuis ook gaat doen....Mijn borsten zijn dit niet echt gewend. Had vanmorgen ook al weer een harde plek in 1 borst en ben als de dood voor borstontsteking. De meer ervaren dames, hoe deden jullie dat, toen jullie kindje er meer tijd tussen liet? Ik voel aan mijn lijf dat we echt nog wel herstel tijd nodig hebben. Sta te tollen op mijn benenen heb redelijk wat napijn. De ingreep is nu ook anders geweest. Geen curretage, maar hysteroscopie. Ze hebben flink lopen rossen, omdat het vergroeid zat met de baarmoederwand. Ik hoop maar dat het geen blijvende schade heeft veroorzaakt. Dat weet ik pas als ik weer ongesteld word en dat kan nog even duren door de bv.
Hey Chevenne! Fijn dat je weer thuis bent! Klinkt wel als een heftige ingreep zeg. Ik hoop ontzettend dat er geen schade is ontstaan. Weet je ook hoe het komt dat er een stukje placenta is vergroeid? Is het iets wat ze telkens over het hoofd hebben gezien? Nu herstellen. Goed van je dat je gevraagd hebt langer te mogen blijven. Tegenwoordig kunnen ze je niet snel genoeg naar huis sturen, maar soms is het toch echt beter in het ziekenhuis. Wat betreft die harde plek in je borst: die heb ik ook regelmatig. Als ik kolf dan masseer ik die harde plek richting de tepel. Dat kun je ook onder de douche doen, maar als je tegelijkertijd kolft (of voed) dan komt je melk er meteen uit. Ondanks die harde plekken geen borstontsteking opgelopen (afkloppen!) tot nu toe. Als je een beetje handig bent met aanleggen kun je ook Elianne zo aanleggen dat ze met haar kin de harde plek masseert & vervolgens leegdrinkt.
@Jada en Ankje: geweldige foto's! @Sjees: goed gedaan dat je je werkgever laat weten dat je in maart echt nog niet kunt beginnen. Je hebt inderdaad nogal wat achter de kiezen! Wanneer wil je zelf weer beginnen? Ik ben benieuwd wat zijn reactie is. @Nieks: welkom hier! Jouw meisje slaapt al netjes door zie ik! Onze Laurens heeft ook regelmatig de hik, vaak na het eten en dat kan soms wel 20 minuten duren. @Marleentje: goed dat je een echo krijgt. Ik zou ook willen weten wat het is! Je maakt je dan toch meteen zorgen. Hoe is het trouwens met je vader? @Belle: super dat je van de pijn af bent! Over de vermoeidheid: heb een misschien een te laat hb? Ik had ook een te laag hb, maar ik merk er totaal niets van. Heb voor lange tijd ijzertabletten meegekregen maar daar krijg ik ongelooflijk buikkrampen van en diarree dus daar ben ik mee gestopt. Ik ben ook niet moe, dus ik slik gewoon mijn normale vitaminepillen. @Chevenne: jij hebt behoorlijk wat moeten doorstaan de afgelopen tijd. Niet gek dat je staat te tollen op je benen! Ik hoop toch echt dat je nu niet meer terug hoeft, het zou toch te gek zijn. Ik vraag me ook al af, zonder je bang te willen maken, of dit geen gevolgen heeft voor je baarmoeder, al dat geweld dat daar is gebeurd! Sterk lekker aan meid, heb je nog hulp thuis?
Het hoe en wat weten we nog niet precies. Het weefsel is opgestuurd en wordt onderzocht. Op 8 maart hebben we een afspraak bij de gyn en dan zal alles uitgebreid besproken worden. Heb nu wel dingen gevraagd, maar er is veel langs me heen gegaan. Doordat ze weer die baarmoederwand hebben moeten schoonmaken, kunnen er verklevingen ontstaan, die weer gevolgen kunnen hebben voor menstruatie en vruchtbaarheid. De plek is nu weer weg. Heb al borstontsteking gehad en dat was niet fijn. Ik zit meer met het feit dat hoe ik dat moet doen als Elianne meer tijd tussen de voedingen laat en ik daar nog niet helemaal op ingesteld ben zeg maar qua productie.
@Suzanne Jeroen zit in de ziektewet. Hij trok het allemaal niet meer en er is ook een arbeidsconflict ontstaan, wat behoorlijk hoog op loopt, helaas. Hij kan me de komende tijd helpen en dat is wel fijn. Er wordt door ons nog wel een klachten procedure gestart, juist omdat het misschien gevolgen heeft voor de toekomst en er aantal dingen niet echt goed zijn gegaan. Een bepaalde arts, met de meeste ervaring met deze ingreep zou deze ingreep doen, kom je op de ok, staat er een andere arts klaar. Ze schijnen aan het einde nog wel mee gekeken te hebben, maar ik weet het niet, want ik was onder zeil. Dat soort dingen. Ben erg emotioneel onder alles. Heb gisteren om alles gehuild. Ben enorm onzeker op dit moment.
Ik vind het knap dat je uberhaupt nog op de been bent. Arme Jeroen ook. Aan de ene kant natuurlijk heel fijn dat hij je nu kan helpen, maar ook ontzettend rot van zijn werk. Verstandig dat er een klachtenprocedure wordt gestart. Dit kan ook niet zo maar allemaal. Kijk, er kan altijd iets achterblijven in de baarmoeder, maar drie keer... Sterkte!! En een mooie foto van Elianne!
Welkom thuis Chevenne!! Ik hoop dat je nu niet meer terug hoeft en dat nu echt alles achte rde rug is. Heel veel sterkte met het aansterken!
Goed dat jullie er werk van gaan maken. Het is toch ongelofelijk dat het gegaan is zoals het is gegaan. Uiteindelijk gaat het om één van je meest waardevolle organen zeg maar... Ik had het dan verkeerd begrepen (van de harde plekken & kolven). Ik maak mij wel eens druk om hetzelfde, maar hier is het niet voor vast dat ze meer tijd tussen voedingen laat. Dus dan kolf ik een keer extra en dan is de overtollige melk weer weg en dan houdt ze het weer gewoon bij... weet het dus niet zo goed...
Zow, die knalt wel Anke Het consternatieburo is hier ook lekker bezig. We hebben al vanaf het begin problemen. Ze zeggen dat ze ons diverse malen hebben gebeld, maar ons niet konden bereiken en kwamen daardoor onverwacht voor hielprik en gehoortest. Uiteindelijk heel wat heen en weer gebeld en toen een afspraak hier thuis gehad. Die persoon heeft een afspraak voor ons op 22 febr. gemaakt. Krijgen we vandaag een brief, waar we 18 febr. waren en we ons niet hadden afgemeld. Wij wisten van niets. Dus Jeroen er net achteraan gebeld, kunnen ze ons niet in het systeem vinden. Zucht... heb er op deze manier al weinig zin in.:x Wilden ze ons een nieuwe afspraak geven voor 8 mrt pas. Nou, dacht het niet, we gaan gewoon maandagmorgen. Dat zij er een zooitje van maken, is hun probleem. Wij hebben deze afspraak! Jeroen is de auto aan het omruilen. Vandaag is de autostoel, die onder het bloed zat, vervangen.
Ik moet ook even kijken of dit een eenmalige actie was, of dat ze het nu vaker gaat doen. Ze slaapt nu ook al weer 3,5 uur. Vind dat best lastig hoor.
@Sjees: Wat goed dat ze nu zoveel slaapt! Ze ze wel wat moeten inhalen. Komt het helemaal goed met de fysio? Of gaat ze altijd een iets of wat slappere romp hebben? @Nieks: Welkom hier! Gefeliciteerd met Lieke @Marleentje: Dat het maar snel dinsdag is dan! @Kwek: Je kan in alle babywinkels bewaarpotjes kopen. Bv. de VIA potjes van Avent. @Jada: Wat vervelend dat Julian niet meer zo lang wil slapen Hier vannacht een goede nacht, maar hij is overdag super veel wakker geweest en heeft weer veel gehuild. Vandaag net hetzelfde, dus deze nacht zal ook wel weer goed gaan ... Beetje dubbel. Geef je de laatste voeding meer? Drinkt hij overdag zijn flesje leeg? Mss dat je hem in de dag ook 150 kan aanbieden? Moet niet op natuurlijk. Of zou dat niet veel uitmaken? @Belle: Dat lijkt me heel vermoeiend, zoveel voeden. Hopelijk gaat ze binnenkort wat meer in één keer drinken, zodat ze er langer tussenlaat en minder voedingen nodig heeft. Wel fijn dat je van de pijn af bent! @Chevenne: Welkom thuis! Probeer nog zoveel mogelijk te rusten. Je hebt al veel te veel meegemaakt. Schattige foto meid! Maak me maar jaloers ja! Ik ben vandaag toch maar naar de ha geweest met Sam. Meer op aanraden van mijn moeder en mijn tante. Want die vonden zijn pukkeltjes toch wel heel erg hevig. Hij is de laatste tijd ook weer heel erg lastig. Huilt veel te veel, wil niet slapen. Heeft veel en echt waterige diarre enz. De ha denkt dat hij lactose intollerent is waardoor hij zijn voeding niet goed kan verteren. Ik heb het hier al eens gezegd, het lijkt echt of Sam nooit genoeg heeft aan zijn voeding. Ze zei dat het ook een hongerig kindje kon zijn, maar alle symptomen wezen in deze richting. Ik moet ook even stoppen met de Zantac, omdat je van kma, reflux kan krijgen. Hij krijgt nu Nutrilon Soja. Zo meteen zijn tweede flesje ervan geven. kBen benieuwd wat het effect binnen een dag of drie, vier gaat zijn ... Ik hoop dat we nu eindelijk weten waarom hij zo onrustig is en alles wat erbij komt kijken, want het blijft maar duren. Ik had zelf al het gevoel dat ik me vanalles inbeeldde. De ha begon zelf over de kma, kheb er niets over gezegd. Dus ik zie mss geen spoken. Maar kvind het soms wel lastig om weer over Sam te komen zagen hier op het forum Ik denk altijd; wat zullen ze nu weer denken Ja lap daar heb je Hilli weer
Hilli ja jeetje wat zeur je weer over Sam zeg.....enorm!! HALLO!!! Doe normaal he!? Heel goed dat je ernaar laat kijken. Beter dan dat je niet gaat en er wel iets is. Beterschap met hem! Chevenne wat een ellende allemaal zeg...ik hoop echt op zonniger tijden voor jullie....leuke foto!! Je moet gewoon een keer extra kolven als je op knappen staat. Je hebt dan echt nog wel voldoende voor de volgende voeding. Je hoeft ze nl niet helemaal leeg te kolven (kan wel). Sjees goed nieuws na alle SHIT!!! Hopelijk zet het zich voort. Hoe is het?? Belle wat geweldig dat je van de pijn afbent! Nog wel rustig aan doen hoor (spreek uit ervaring....) Ankje/Jada leuke foto!! Kwek ik heb van de potjes van Avent. Per 10 te koop. Staan er nu 20 in de vriezer. Nieks van harte met Lieke en welkom hier! Kolven: ik heb een dubbele kolf. Ja je hebt dan dus wel 2 handen nodig. Maar ja ik ben na een paar minuten klaar. Verder weet ik het niet meer, moest erg veel teruglezen. Sorry als ik mensen vergeet. Hier: MOE ben ik.............. Afgelopen dagen erg druk geweest, beetje teveel van het goeie met visite enzo (zowel uit als thuis). Vanavond ook weer mensen over de vloer. En die shit voor school nog doen.....oh wat ben ik blij als ik daarvan af ben. Met Yordin alles goed! Heb soms wel het gevoel dat ik hem te weinig aandacht geef....rotgevoel.
Chevenne, welkom thuis meid. Ik kan me voorstellen dat jullie het hierbij niet laten zitten, dit verhaal krijgt nog een staartje. En dat jullie er zelf emotioneel doorheen zitten is begrijpelijk, jullie hebben behoorlijk wat voor de kiezen gekregen. Leuke foto van Elianne Hilli, dus toch een verdenking van KMA, weet je nog dat ik dat een tijdje geleden zei? We zijn op aanraden van het CB weer terug naar Nutrilon HA, kijken hoe dat gaat. De bultjes waren nadat we aan de Pepti begonnen wel een stuk minder, maar kijken hoe dat nu gaat met de HA. Vandaag geven we ook alle flesjes 150, we zullen zien hoe het met de nacht gaat. Essie: heb je het weekend verder geen plannen? Kun je lekker uitrusten en van je mannetje genieten.