januari 2010 stoppen met de pil

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door tiktaktoetje, 20 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    @ Mandii, oei reuma....dat is niet niets....En ontzettend vervelend dat mensen uit je omgeving er zo op reageren...dat is heel erg oneerlijk....Nou, respect hoor dat je het toch opbrengt om zoveel dagen te werken!
    Klinkt goed, nagelstyliste! Ik heb ook wel eens gedacht aan zo'n opleiding voor schoonheidsspecialiste, zodat je thuis kan werken. Toch werken, maar toch ook thuis zijn....alleen is het in de praktijk vast heel erg anders.... Maar aan elk beroep kleven denk ik wel nadelen....
    Goed plan trouwens van je boekje! Ik denk dat ik daar maar eens een voorbeeld aan moet gaan nemen:)
     
  2. Marleentje1979

    16 mrt 2010
    5
    0
    0
    kok
    Brabant
    heey Pindakoek sterkte meisje

    en voor rest van de meiden .iikkkkkkk ben nieuw hier en ik zie allemaal afkortingen licht me in ( ben niet blond maar toch hihih)
    ik hoor het wel van jullie
     
  3. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Hihi tjah vriendlief staat altijd h7 op... ik "moet" dan nog ff blijven liggen... ik werk de middagen alleen vaak dus kan blijven liggen maar kan bijna nooit meer slape....:S.... dus ja dan maar zoiets:p

    OF de laptop mee naar boven, en dan uitzendinggemist ofzo:p
     
  4. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    18 jul 2008
    4.151
    0
    36
    Emmen
    Miranda , hoop voor je dat je zwanger bent :D

    Naomi en Nijnonijntje , het kan geen kwaad dat je wat wit verliest en inderdaad nijn heeft gezegd dat het van je eisprong afkomt .Heb ik ook wel is last van gehad :)

    Carlo , zo dan je hebt nu al een mooi buikje :D

    Remmar, hoe is het met jou meis ?

    Niki, nog even en dan kan jij ook genieten van je kleintje .

    Alice, lijkt nou net of we hetzelfde lichaam hebben hahah .
    Ik dacht gister al van huh nu al slijm of is het wat anders , lijkt ook net of de slijm erger wordt .
    Het zou zomaar kunnen dat je eisprong eerder is , op het temperatuur topic heb ik het ook gezegd , en daar zei iemand nou het kan toch echt ik heb het ook gehad ;)
    Als je het wilt invullen moet je dat doen bij je temperatuur en tijd als je die invult , dan zie je eronder Cervical Fluid staan
    Dan kan je kiezen uit : Dry , Sticky , Creamy , Watery , Eggwhite.
    Op zich kun je wel nagaan wat het ongeveer is ;)
    PS: gezellie :D

    MissWM, welkom hier :D

    Mandii, oei reuma !! Dat lijkt me nou niet echt fijn om te hebben .
    Maar vindt het wel knap dat je doorwerkt.

    Marleen , in het begin moest ik ook effe denken wat het was maar op een gegeven moment wen je er aan en ga je het zelf ook doen ;)
     
  5. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Tjah het is nog niet zeker hoor... 8 april uitslag....
    ben erg benieuwd... as vrijdag komt er al een uitslag binnen!!
    3 artsen gaven al aan dat het erg goed kon zijn om zwanger te raken... dus moedrer natuur.... kom maar op:D;)
     
  6. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    18 jul 2008
    4.151
    0
    36
    Emmen
    Kijk dat is nou ideaal :D

    Go moeder natuur Go ;)
     
  7. shir26

    shir26 Actief lid

    17 mrt 2010
    256
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat goed om te lezen al die verhalen van bondgenootjes. Ik wens jullie allemaal veel succes! Dit is onze 3e ronde en hoop dat het snel raak is..

    [​IMG]
     
  8. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    18 jul 2008
    4.151
    0
    36
    Emmen
    Vandaag heeft me hond een goede knipbeurt gehad :D

    Wat een verschil is het geworden , maar ziet er wel veel beter uit :)

    Bekijk bijlage 59509

    De eerste is voor de knipbeurt .

    Tweede is nu .
     
  9. carlo1987

    carlo1987 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    1.043
    0
    0
    verzorging
    nijmegen
    @kim, wat een schatje:)
     
  10. miranda84

    miranda84 Bekend lid

    13 apr 2007
    781
    0
    0
    @ alice:ik ben uitgegaan van een cyclus van 26 dagen,dezelfde als de vorige maand,en ik zit nu in ronde 2,ga dan de derde is als het niet gelukt is,ik voel op het moment een hele lichte rare kramp linksonderin:(,afgrijselijk als je niet weet waar je aan toe bent he.
    @ kim wat een schatje:)
    @marleentje: welkom hier en succes!

    is er toevallig nog iemand die binnenkort mag gaan testen?
    of ben ik echt de enige:)
    ik moet ze nog halen zag ik net,heb niks meer hihi
    nou dametjes,ik duik zo mijn nestje in,morgen weer een werkdag bleh he totaal GEEN ZIN omdat het morgen een superlekkere dag word,dan hoor je toch lekker in je stoeltje in de tuin te zitten:p
    waar waren eigenlijk de pampers in de aanbieding,heb het deze wek niet gevolgd,ik ben ze alvast aan het opsparen,heb ik bij mijn vorige zwangerschap ook gedaan,en das lekker als je er zoveel op vorraad hebt:D
     
  11. Marissa78

    Marissa78 Lid

    24 jul 2007
    55
    0
    0
    Hai meiden!
    Ik ben in december gestopt met de pil en hoop dat ik mee kan blijven praten in deze topic ;)
    Na 2 maanden mn eerste menstruatie gehad en daarna precies na 28 dagen. Nu hopen dat ik mn cuclus weer na 15 jaar de pil slikken terug heb. Hoop stiekem niet dat ik t wordt en dat ik mag testen hahaha.
    Ik hoop voor jullie allemaal dat t snel lukt!!!
    Dus ik blijf jullie volgen ;)

    Liefs Yet
     
  12. wianhalu

    wianhalu Niet meer actief

    @kleinedruif:
    vroeg me af of je blaasontsteking al over is?!
    ik was eigenwijs en dacht het zelf wel even weg te krijgen, maar had dinsdag zelfs een paar druppels bloed bij mn urine.
    Nu ook aan de antibiotica. heb nitrofurantoïne... 4 maal daags 1 capsule..best wel irritand zo vaak!

    ik dacht idd ook al gelijk dat het kwam door het klussen... je plast nu niet gelijk uit.. gek he? haha

    @ nijn:
    hoe gaat het nu met je al weer beetje opgeknapt?? en je man ook?

    @rosa
    Heel veel beterschap meid!

    @pindakoek
    Heel veel sterkte!


    @allemaal:
    ik ga zaterdag ochtend de 27e een zwangerschaps test doen... omdat ik het zo lang vond duren ging ik er nu ook maar 1 doen, maarja dat kan natuurlijk helemaal niet, maar eigenwijs he! kwam ook negatief uit. maar duurt zo enorm lang als je moet wachten tot het zo ver is....
    normaal gaat het veel sneller he als je niet ongesteld wil worden, beetje jammer! haha
     
  13. Rosa Canina

    Rosa Canina Fanatiek lid

    28 sep 2009
    3.410
    1.065
    113
    Hoi dames,

    Hier gaat het inmiddels beter. Ik zit niet meer constant op de wc. (braken/diarree) Ga morgen dus weer aan het werk. Gister heb ik zielig op de bank gelegen en The Notebook zo goed als het ging gekeken. Echt zo'n mooie film, maar laat altijd mijn tranen volop stromen, haha..

    @Pindakoek: Gefeliciteerd nog met je verjaardag! Ik hoop dat je een leuke gezellige avond hebt gehad!

    @Alice: Wat fijn dat je mannetje het goed vind dat je straks twee dagen gaat werken. Je moet je inderdaad niets van anderen aantrekken hoor. Zelf werk ik ongeveer 29 uur in de week en ja ik zou meer kunnen werken, maar dat doe ik niet. Ik vind mijn vrije tijd heerlijk en ik wil straks moederen. Als ik eenmaal zwanger ben en bevallen kan ik gewoon blijven werken zoals ik nu al doe. :)

    @Mandi: Wat naar voor je als je reuma hebt. Ik heb wel eerder gehoord dat een zwangerschap je dan goed kan doen. Bij het programma Babyboom was ook een stel waarvan de vrouw reuma had en tijdens de zwangerschap had ze ook minder klachten.

    @Kim: Wat is je hond een dotje zeg!

    @Miranda: Het lijkt er wel op dat je één van de weinige bent die kan testen. Veel lopen er nu gelijk in de cyclus. Ik hoop dat het raak is meid! Mijn duimen draaien voor je.

    @Marleentje: Welkom hier en veel plezier hier! :D
     
  14. remmar1982

    remmar1982 Bekend lid

    6 feb 2007
    929
    0
    0
    apothekersassitente
    omg. Eindhoven
    Hey meiden,

    Aan alle nieuwkomers: Hartelijk welkom bij ons clubje :D

    Pff, hier nog steeds ongi, maar gelukkig al wel een stuk minder.
    Net bij ha geweest.
    Weer een recept voor mijn hoofdpijn meegekregen.
    Moet 30 maart a.s. naar neuroloog.
    Zijn nog steeds gevolgen van het ongeluk in nov. vorig jaar.
    Het whiplash-syndroom of zoiets.
    Loop vanaf november al met hoofdpijn klachten en uitvalsverschijnselen, ben daarvoor onder behandeling bij fysio.
    Leek even iets beter te gaan, maar helaas sinds een week weer veel meer klachten.

    He Kim, wat kun je doen, als je de laatste tijd vergeet te temperaturen??
    Mijn temp ligt naast de wekker, maar ik sta al naast mijn bed voordat ik hem zie liggen.
    Ook mijn mannetje vergeet het de laatste tijd.
    Misschien komt het ook omdat we hebben besloten om nog even 2 maanden te wachten met gericht klussen.
    Haha, komt omdat ik anders, mocht ik deze maand aantellen, rond kerst uitgerekend zou zijn en anders eind januari. eind januari is hier een drukke tijd met de carnavalsvoorbereidingen. :D;)
    Dus wij gaan 2 maanden klussen op de niet-vruchtbare dagen. :$
    Klinkt stom ik weet het. :)

    Liefs mij
     
  15. Rosa Canina

    Rosa Canina Fanatiek lid

    28 sep 2009
    3.410
    1.065
    113
    @Remmar: Wat vervelend zeg een Whiplash. Daar kun je heel veel last van hebben. Ik hoop dat de medicatie die je gekregen hebt goed aanslaat.

    Haha op de niet vruchtbare dagen klussen. Dan zul je zien, juist dan is het raak. :D Ik snap het wel hoor. Vind de kerstperiode ook niet alles, maar ik laat de kans van deze maand niet voorbij gaan. En carnaval doen we hier in het midden van het land niet aan.
     
  16. remmar1982

    remmar1982 Bekend lid

    6 feb 2007
    929
    0
    0
    apothekersassitente
    omg. Eindhoven
    Haha, ja ik ben ook bang dat het in die 2 maanden raak zal zijn. Zul je altijd zien. ;)
    Bij Stan telde ik aan in Mei.
    Die is dus in febr. geboren.
    Niet echt de idiale tijd aangezien wij in het "zonnige"zuiden wonen.
    Dit jaar was ik met carnaval jarig.
    Er zit tussen Stan's en mijn verjaardag maar 12 dagen, dus gegarandeerd dat er elk jaar 1 van de 2 met carnaval jarig is.
    Zullen we de nieuwe freubel er tussenin mikken?? ;):D
    Haha, denk dat mijn mannetje dan helemaal gek wordt. :D
     
  17. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Haha, is indd stom he! Als je het niet wilt worden kwam het altijd...:x Nu zitten we erop te wachten....:p

    Ik heb aliijd erg veel blaasont gehad vanaf dat ik regelmatig sex had *met mijn huideige schatje* en heb zelfs 3 maanden lang n kuur gehad! sinds dien is het wel weg:D Ik was indd wel erg bang dat nu je het echt binnen wilt houden dat ik het terug zou krijgen.... maar tot nu toe nog niet....
    Hopelijk is het snel over bij jullie!!!
     
  18. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    18 jul 2008
    4.151
    0
    36
    Emmen
    Goeiemorgen ,

    Maris , welkom :D

    Wian, ik weet niet hoever je zit nu in de cyclus , als je nog maar 2 dagen voor je Nod is zou het nog wel kunnen maar eerder zou ik hem niet doen .

    Remmar, een whiplash jeetje zeg , kan je zien wat een auto ongeluk al niet doet :(
    Ik zelf heb vorig jaar in juni ook een auto ongeluk gehad en heb sindsdien alleen nog maar nekklachten . Heb er wel fysio voor gehad maar nog niet volledig hersteld .

    Je kan gewoon verder temperaturen , dan komt er een stippellijntje te staan naar de plek waar jij weer hebt getempt .
    Ik begrijp dat je het niet wilt vlak voor kerst , de meeste houden een stop maand , ik doe het niet ga gewoon gezellie door :D
    Ook hier doen we niet aan carnaval , wel leuk om te zien :)

    Rosa, ja idd aan het eind van maand zien we ineens in haar banner zoveel weken zwanger :D
     
  19. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Hihi ik zou liever ook geen december kindje willen... maar we laten het gewoon gebeuren.... als we net dan uitgeteld zijn dat had dit zo moeten zijn.... Ach en eink maakt het niet uit, ik kan wel meer datums/maanden bedenken dat het niet goed uitkomt.... liefst zou ik een lente kindje willen maar als ik daar op ga mikken...... hahahha
     
  20. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    @ Marleen, ik zie dat we op dezelfde dag met onze cyclus gestart zijn!! Alleen verwachten we een andere ei-datum, maar wel leuk, want dan kunnen we straks samen wachten op onze NOD :)

    @ Kim, ja ik vond het ook echt maf, vanochtend zag ik het weer...maar leek wel wat minder dan gister. Ik heb er maar 'creamy' van gemaakt, aangezien het wat wit is (maar geen geur ofzo verder..heel gek).
    Misschien toch wat eerder mijn ei dan verwacht? Maar op zich heb ik nu al 5 dagen een temperatuur van 36.5, dus lijkt wel stabiel?
    Enne, wat een droppie die hond van je!!!

    @ Mandii, hoezo is het dan goed om zwanger te raken (ik volg je berichtje niet helemaal...)

    @ Shir..welkom!

    @ Miranda, ik zag de pampers in het bonuskrantje van de AH, ik geloof 3 pakken van 30 stuks voor 30 euro samen.
    Spannend zeg, bijna testen...ik leef helemaal met je mee :). Wel fijn trouwens dat je cyclus zo lekker kort is!!
     

Deel Deze Pagina