Ik heb vanmorgen nega getest. heb de kv test van 2v5 gedaan maar helemaal niets... zelfs geen dun lijntje... ik ga weer terug mijn bed in, (heb hem zo vroeg gedaan omdat mijn man ging werken)... x
@Nemo1984 Dat is echt flink balen. Kan me voorstellen dat je bij 6 dagen overtijd wilt testen. Ben je al lang gestopt met de pil? Want misschien is je cyclus deze ronde wel langer. Hier vandaag een temp die 0,3 lager is dan gister. Zit nu weer onder mijn basale temp. Op dag 5 na d eeisprong. Misschien innestelingsdip?? Hopelijk stijgt mijn temp morgen weer gewoon lekker omhoog. Hoe staat het met de rest van de dames?
@ Nemo, dat is echt balen! Hopelijk heb je snel duidelijkheid! @ Kim, het is idd niks. Vannochtend voelde me buik weer normaal. Het is echt met vlagen, heb jij dat ook?
Nemo, balen zeg !!! Remmar, dat zou je innesteling kunnen zijn als hij morgen omhoog gaat Pindakoek , volgens mij hebben wij dezelfde kwaaltjes Hier was me buikpijn vanmorgen helemaal verdwenen, snap er echt niks meer van .
Niet iedereen voelt de innesteling is weer per persoon anders De 1 verliest er bloed de ander heeft een flinke temp daling en ga zo maar door . Maar het kan wel ja dat je buikpijn er door weg gaat .
Mmm..dan zou mijn innesteling wel heel vroeg zijn denk ik . Wel denk ik dat mijn ei vroeger is gekomen dan dat de banner had aangegeven...had namelijk ook buikpijn toen en was misselijk. Ach we wachten vol spanning af..
goede morgen meiden, zo weer 5 blz. terug kunnen lezen @nemo: balen dat je nega hebt getest @ de andere die moeten testen: spannend zeg!!!! hopen dat het allemaal raak is. hier eigenlijk niets nieuws te melden. vanmiddag werken, dan babykamer kijken en dan paardrijden dus ja mn dag zit verder weer lekker vol.
ik heb nog steeds een beetje zeurend gevoel in mn onderbuik en meer afscheiding.zal zo in bad eens voelen aan mn baarmoedermond.(diegene die dat onderwerp hebben gevolgt op het forum weten hoe en wat haha). Voor de rest voel ik me prima. moet de laatste dagen wel meer boeren maargoed mischien let ik er nu teveel op..haha
Meiden , belt me zus net op ja hebben jullie water . Vriend gaat kijken en we hebben inderdaad ook geen water , waarschijnlijk zit de hele buurt zonder water . Nou maar afwachten wanneer we het wel weer hebben
hmmmmm lekker dan zonder water!!! hopen dat het water snel weer terug komt want makkelijk is het niet natuurlijk.
@ Naomi, vervelend dat je die opleiding niet gehaald had maar goed dat je weer wilt verder gaan met een nieuwe opleiding @ Niki, het zegt niets van die baarmoedermond..dame die dat topic opgestart heeft is helaas ongi geworden @ Kim, nou lekker dan :x hoop dat jullie snel weer water hebben! Hier in de straat zijn ze ook bezig..glasvezel aanleggen..wel een lawaai zeg!
Krijg net te horen dat er ergens een lek is:x En dat ik niet mocht doortrekken omdat dat het laatste is in het water reservaat En als het gemaakt is kan er nog een uur onderhoud aan zitten
Hoi Hoi meiden,, Wat een heerlijk zonnetje buiten **ik word er vrolijk van** Maaruhmz tjah nog 2/3 daagjes tot mijn NOD ben zo benieuwd.. vandaar kon ik het niet laten om te testen maar heel duidelijk nega ik heb deze maand allemaal vreemde andere dingentjes gevoeld als anders, vandaar dat het me zo bezig houdt.... donderdag is mijn NOD maar moet ik ook naar het ziekenhuis en volgens mij ga ik heel veel onderzooeken krijgen.... mocht ik nog niet ongi zijn ga ik denk ik maar wel ff melden dat we "bezig zijn" want STEL dat ik zwanger ben, wil ik geen schade op laten lopen!!! of wat denken jullie?? liefs mandy
Mandii , dit moet je zeker aangeven omdat sommige dingen niet kunnen als je bezig bent met zwanger worden , of misschien zelfs al zwanger bent . Ik begrijp dat je geen schade wilt oplopen gewoon duidelijk aangeven daar hebben ze wel begrip voor
Hey dames, Vanmorgen om 07.00 heb ik ook negatief getest, echt spierwit bleef hij. Nu hoop ik dat mijn menstruatie snel doorzet zodat ik aan een nieuwe ronde kan beginnen. @Nemo: Jammer dat jij ook nega getest hebt. Dit is toch ook jouw eerste ronde? @Kim: Balen zeg zonder water. Echt vervelend!!