Ja maar net zoals ? moet ik zeggen dat ik hem nu niet of nauwelijks meer gebruik, het is heel fijn als je hem hebt als je de kleine een dag niet gevoeld hebt of als je hem of haar nog niet kan voelen, toen heb ik hem veel gebruikt, maar nu niet meer, en eigenlijk ging dat met zoonlief net zo.
Vraagje aan degene die al mama zijn: mijn zoontje van anderhalf wil perse uit zijn beker drinken, een normale beker, maar ik heb een bekerTJE met uitsparing voor zijn neusje maar die is zo kleine die kan hij nooit met twee handen vast houden. Zijn rietjes beker, draai ik nu de dop er af en die heeft wel twee handvaten. Hoe deden of doen jullie dat???? En de eigenwijs WIL PERSE ALLEEN ETEN, gevolg: nou dat kan je wel raden.
goofy, hier gewoon de antilekbeker dop eraf geschroefd... en later heb ik een drinkbeker gekocht (zo een met een dop erop) en nu drinkt ze daar uit..mar ook verder uit alles.... Favoriet blijft toch de rietjesbeker...ook al kan ze goed uit een andere drinken.
he meiden, eerst even .. goofy nee ze remmen pas vanaf 24 weken eerder niet dan kunnenze nl. niet voor het kindje doen en meestal laat een lichaam zich dan niet remmen. Oke na de vk, doorgestuurd naar ziekenhuis. dus we hebben er een avondje ziekenhuis op zitten. Ik heb geen weeen , harde buiken, blaasonstingen, baarmoeder mond dicht, baby prima, placenta prima, geen nierstenen, urine/bloed helemaal schoon.. wat heb ik mijn 4 e hernia! juist ja.. mijn klachten zijn typische hernia klachten in een zwangerschap en met de rest uitgesloten wist de gyn. 100 % zeker dat het een hernia is.Kan niets aan gedaan worden nu buiten rustig aan, hoeft geen rust. heb diclofenac mee gekregen (zetpil ) max 2 en min. 12 uur uit elkaar per 24 uur. Mag nl. alleen de arts voorschrijven in zwangerschap.Voor als ik echt lig te kronkelen van de pijn. en uitzingen. Ik ind het prima, alles beter als nu al klooien met ween e.d. dus ik blijf jullie nog wat vaker en meer lastig vallen, want colin tillen is erg latig.. dus martin gaat 4 dagen werken proberen. 1 dag ga ik samen met colin naar mams, zus, vriendin ofzo en al shet echt niet wil gaat hij 2 dagen in de week naar mijn moeder , 1 dag naar buuf, 1 dag naar schoonmoeder. Martin zet morgen een bed in de kamer en we zien wel oe dit zich ontwikkeld..
Jeetje Mimi, klinkt wel erg vervelend, maar natuurlijk lang niet zo vervelend als nu al weeen hebben. Hopelijk blijft de pijn draaglijk, want je moet nog zo lang.....je moet ook wel een btje kunnen blijven genieten. Sterkte meis! Dikke knuffel! Nog een nachtje slapen dan hebben we de 20 wkn echo. Ben best een btje zenuwachtig. Hopelijk is alles goed met onze kleine beeb. Mijn kleine man gaat ook mee, we zijn hem aan het uitleggen dat hij de baby kan zien op de tv dalijk. Het gezicht dat hij daarbij trok, geweeeeeldig! Erg vreemd allemaal geloof ik.
Jeetje mimi dat is ook geen lekker nieuws Ink313 spannend hoor, duimen dat alles goed is! En leuk dat de kleine man meegaat Hier vandaag precies nog 2 weken tot de 20 weken echo. En hier na de stress van het zoeken van het hartje, liet de kleine zich goed voelen! De papa heeft hem zelfs kunnen voelen Zo ongelooflijk!
Goeiemorgen! Snel even voor de drukte... @charpi: *knuf* Wat rot dat je je zo voelt. Hoop dat het snel wat beter gaat én dat het snel woensdag 16u is. Ik duim iig! En anders gewoon ff de VK bellen om te vragen of je hartje mag luisteren. @mimi: Goed dat ze je voor de zekerheid toch naar het ZH gestuurd hebben. Hernia Klinkt niet fijn, maar zoals iemand anders al zei, wel een stuk beter dan nu al weeën hebben. Doe maar rustig aan dus. @goofy: Hmm... wij hebben ook zo'n bekertje en ik probeer me nu heel erg hard te herinneren hoe IrisBkind dat vasthield in het begin (nu doet ie het met één hand). Geloof niet dat we er ooit problemen mee hadden met twee handjes. Verder hebben we nu een "gewoon" glas voor hem (maar dan wel eentje van plastic ) Haha, zelf eten Wij hebben Rapley toegepast, dus IrisBkind eet al zelf vanaf het moment dat hij iets anders dan BV mocht eten (en nu eet hij eigenlijk over het algemeen best netjes - zelfs soep oid). Maar het effect blijft hetzelfde @ink: Veel succes en plezier met de 20-weken echo! Niks te melden hier eigenlijk. Behalve dat ik gisteren halfdood was na m'n werkdag, 9u hakt er echt wel in Dus om 20u30 al naar bed gegaan, joepiejee. Soit, wordt hopelijk snel beter. Fijne dag allemaal!
colin wil ook alles zelf eten, ja dan word het een knoeiboel, maar beter nu knoeien en wel leren hoehet moet. Anders lukt het nooit zonder knoeien en ik moet zeggen al hij het erg lekker vind kan hij vrij netjes eten.. hihi.. drinken wil hier echt nog niet uit iets anders als eenfles, rietjesbeker of tuitbeker. Hijvind het heeeeel leuk om het om te gooien. Ja weet je waar hij wel goe uit drinkt als wij nog een laagje in zo'n grote mok hebben zitten.. maar dat zal ook wel komen door het erg lekker zijn.
@mimi: *knuffel* dat is niet niks zeg een hernia en dan nog in de zwangerschap zal vast heel zwaar worden straks wanneer je buik heel groot is. rust maar lekker veel en denk aan jezelf en de kleine in je buik. @ink: veel plezier morgen met de 20 weken echo!! @elif: ben je toch gerust gesteld hier gaat het allemaal zn gangetje, vandaag 21 weekjes wat gaat de tijd snel zeg! mn ventje heeft gisteravond de kleine meid 2 keer achter elkaar gevoeld echt super! de 1e keer was een schopje de 2e keer draaide ze met rug/kont langs mn buikwand die was echt heel goed te voelen. blijf dat een raar gevoel vinden net alsof er een slang door je buik kronkelt hihi.
\ink veel plezier met de 20 weken echo!! spannend he! Elif fijn dat de beeb zich liet voelen. Mimi: hernia lijkt me enorm vervelend, maar 'gelukkig' geen weeen
mooi buikje juju!! hier de mijne ook dan weer eens ook met 21 weken! geen blote buik foto hoor die vind ik nog steeds niet mooi genoeg om te plaatsen haha vind het net een buik van een hangbuikzwijntje dan
haha Naomie nou dan toch lekker met kleding aan! Ik vind het leuk om mijn buik van vorm te zien veranderen. Maar als ik straks strepen krijg ben ik vast minder enthousiast en ga ik over op foto's met kleding aan denk ik
Wow wat een mooie foto's weer! Lieve echo en mooie buikjes hoor! Ik zal met 19 weken zaterdag weer een fotootje maken! Heb net me zw piercing binnengekregen. Heel karwei om dat kreng in te krijgen, had me eigen piercing er al een week uit. Vraagje: wie van jullie heeft er wel een zw kleding van de h&m gekocht? Hoe valt dit. Net als alle zw kleding ietsje ruimer dan de normale kleding? Want dan kan ik wel een m nemen en anders toch maar een L. Moet namelijk sportkleding hebben, h&m is een van de weinige die dit verkoopt.
Ik heb een korte broek van de h&m en die valt, net als alle zwangerschapskleding, ruim. Heb een S-je ipv normaal een M. Maar zou het persoonlijk toch even passen