Hee meiden, wij hebben een erg lange drukke maar gezellige verjaardag van ons mannetje gehad. Hij is verwend en had het super naar zijn zin. Sommigen hebben de foto's op fb wel gezien @mimi: sterkte meis. @ow: wat een belachelijke opmerking van je vriend. Pff ik zou daar echt giga boos om worden. Hopelijk komen jullie er een beetje uit met elkaar. Ik snap dat je al het een en ander hebt uitgezocht, mocht het niet meer lukken. Tsjee wat vervelend zeg! @naomi: wij hebben voor d. nu ook 2 nieuwe dekbedovertrekjes geregeld. Mijn ouders gaven ze voor zijn verjaardag. De andere dekentjes en lakens blijven bij de kamer voor de nieuwe baby. Wij hebben 8 febr weer een nieuwe afspraak bij de vk en de 9e de 20 weken echo. Grappig dat ze precies achter gepland zijn.
Marise je bent alweer 17 weken jeeeeeeetje wat gaat dat snel zeg!!! En het is niet mijn vriend maar ook nog mijn man hahahaha.
@marise: wauw jij gaat snel!! spannend hoor die 20 weken echo, maar zal vast wel helemaal goed zijn @OW: En het is niet mijn vriend maar ook nog mijn man hahahaha.hihi sorry maar dat komt er lekker vriendelijk uit
Hahahah het was droog bedoelt hopelijk snapt Marise hem ook zo. Maar bedoelde van 1 kant als het mijn vriend was, was het misschien nog veel makkelijker geweest
ik snapte hem helemaal hoor moest er ook wel beetje om lachen hihi. ben beetje melig.... kwam vanmiddag deze tekst tegen in de lounge en vind hem echt geweldig!! Ik heb eindelijk ontdekt waarom ik zo moeilijk afval. Ik was mijn haren met shampoo en tijdens het uitspoelen loopt die shampoo langs mijn lichaam omlaag.. Opzich niet erg, maar op het etiket staat GEEFT MEER VOLUME... Ik ga nu dus overschakelen op afwasmiddel, het etiket is veelbelovend: VERWIJDERD AL HET VET, ZELF HET MEEST HARDNEKKIGE!
Dank je wel lieve meid. We zullen zien hoe alles eindigt. Maar zoals ik al schreef je word harder maar echt leuk vind ik dat ook niet. Ik "sluit" me meer af momenteel.
nee tuurlijk val ik nu niet af over een tijdje weer hihi. dan ga ik dus aan de afwasmiddel ipv doucheschuim
Naomi hahaha geweldige tekst Dus als je veel af valt moet ik dus ook maar aan de afwasmiddel. Lol. OW ik snap dat je je af sluit van hem ookal lijkt het mij na zoveel jaar moeilijk. Big hug.
@ow: het is natuurlijk niet om te lachen, maar je reactie is inderdaad nogal 'droog' . Alleen de situatie blijft kl*te. Ga je nu nog wel voor een terugplaatsing of wacht je daar mee? @naomi: ik las hem op je fb, haha lachen inderdaad!
Marise, gefeliciteerd met je mannetje!!! Hoe was het vandaag? Wat heeft hij gekregen? Juudje, jouw kleintje is morgen jarig toch? (of vergis ik me nu?) fijne dag voor morgen!! Moosey, gaaf! Waar zijn jullie allemaal geweest? Mimi, op mijn tel een beetje gedoe om in de lounge te zoeken, dus zonder dat ik weet wat er is: sterkte! Ow, wat een waardeloze situatie zo! Hoe kom je hier samen uit? Veel sterkte meis! Ben ff druk met werk, sport en reis voorbereiden. Laters!
@ marise: nog gefeliciteerd met jullie zoon! Spannend ook, die afspraken bij VK en jeetje, de 20 weken echo gewoon al bijna, wat ga je hard! Hoe is het met je? Voel je je nog wel een beetje goed? @ Eyes: van harte gefeliciteerd met F z'n verjaardag!!!! Ben even kwijt of jullie het al gevierd hadden afgelopen weekend. In ieder geval een fijne dag vandaag! @ muppet: las ergens dat jij nu ook geveld bent door de buikgriep.... knap je al een béétje op? @ OW: hele dikke knuffel, vind jullie situatie zó naar. @ naomi: whahahahaha, heb even heel hard zitten lachen! Hier dan ook maar aan de afwasmiddel (als het toch zo simpel zou zijn.... ) @ lauwie: je hebt het helemaal goed hoor, zoon is idd vandaag jarig. Thanx! Jij succes met sport, werk en reis voorbereiden @ emme: jeetje, nog steeds ziek? Heel veel beterschap, hoop dat je toch snel opknapt. @ sweet: thanx! Hoe is het met jou? Voel je je weer iets beter dan gisteren?