Hallo allemaal, Hier ook weer eens een berichtje van mij. Ik lees elke dag wel mee, maar heb ook niet altijd de fut om te reageren. 32 uur werken, de warmte en mijn kleine kanjer die ook aandacht van mama wil vragen zoveel van mij dat het me niet altijd lukt. Wen, geweldig een jongen! En nog veel belangrijker natuurlijk dat alles goed was met de kleine! Ik heb een lichte voorkeur voor een meisje, omdat we al een zoon hebben natuurlijk. Maar een jongen is ook meer dan welkom, alleen moeten we daar de naam nog voor verzinnen Marije, hoop dat je kat er snel weer bovenop is. Als je die beesten soms hoort als ze aan het vechten zijn, dat kan er behoorlijk hard aan toe gaan. Toen ik nog bij mijn ouders woonde hebben we daar eens een gek gehad die alle katten probeerde te vergiftigen, de onze heeft het toen ter nauwernood gered. Dat mensen dat kunnen he? Ongelofelijk! @all: lees van alles over bandenpijn, daar heb ik ook last van. Vooral als ik onverwachts of te snel opsta. echt van die scheuten voel ik dan, niet lekker! Ik las ook dat sommige de kleine al voelen. Ik voel hem/haar ook al. het is een behoorlijke drukteschopper als ik het zo voel, want het gaat aardi te keer van binnen Heerlijk gevoel weer eigenlijk! Ego: Afgelopen donderdag op controle geweest bij de gyn, alles was prima. 1,8 kilo afgevallen in totaal nu, da's alleen maar gunstig met mijn lichaamsomvang Hopelijk kan er nog een aantal kilootjes vanaf in de zwangerschap, zodat ik dalijk gelijk flink wat kwijt ben als de kleine is geboren. Daarna borstvoeding geven dat scheelt ook weer wat kilootjes en dan gaan we er weer vol tegenaan om "slank" te worden Onze kleine frummel ook weer ffies zien zwemmen, goed gegroeid en lekker actief, ferme hartslag, dus mama was weer tevreden! Net de zolder opgeruimd (lees heeeeel veel puinzooi weggegooid) Wilde ruimte creeeren achter de schotten om de zolderkamer leeg te maken. Daar komt de babykamer, dus het moet wel. We willen op termijn graag verhuizen naar een huis met grotere slaapkamers, maar voor nu moest er toch echt geruimd worden. wat een rotzooi kan een mens bewaren zeg..... Allemaal een hele fijne dag!
Dan ben je wel heel gestoord als je katten gaat vergiftigen! Maar ik denk inderdaad dat hij gewoon gebeten is door een kat of hond. Maar het gaat nu wel weer goed ! Hij gaat al weer naar buiten! Naomi was dit jouw eerste kindje? Of voel je het gewoon al heel vroeg?!
@marije: fijn dat het met je kat beter gaat! dit is ons 1e kindje, ik voel hem/haar inderdaad al heeeel vroeg. 2 weken geleden voor het eerst daarna bijna niet meer en nu sinds een paar dagen eigenlijk weer elke dag hij was met echos ook altijd al vreselijk druk dus misschien voel ik hem daarom eerder hihi. over een aantal weken zul jij hem/haar ook vast wel gaan voelen heel apart! net een trillend spiertje vind ik. hier net 2 uur in het bos gelopen pffff ben nu toch wel moe hihi. maar het wat wel heel erg lekker en gezellig! nu 2 moeie honden in huis die uitgeteld op de koude vloer liggen na een lekkere duik in het zwembadje
@Juju, Iniminie en Linnielin Veel plezier bij de vk morgen! @Goofy Heel veel plezier morgen bij je pretecho. Heb je zelf een gevoel over wat het gaat worden?
Jaaaa.............een meisje! Maar wellicht kom ik met een heel ander bericht terug hahahahahaha!!!!!!
Alleen ga ik het hier niet neerzetten, sommige weten me te vinden hier bij toenaam. Dus nieuwsgierigen zullen me ff een pb moeten sturen.
oeh spannnend zeg die echo's voor de geslachtsbepaling!! helemaal leuk, ik wil ook wel heel veel plezier allemaal!!!
*banner check* Morgen lees ik weer bij (en reageer ik weer) heb een druk weekend achter de rug, en ga zo lekker naar bed.
he nou hier dus echt niet en dat is maar goed ook, met mijn gevoelige baarmoeder ik heb dus gelijk de hele dag door harde buiken.. dus daarom rap actie als ik blaasonsteking heb en om me heen word ook eigenlijk binnen 2 dagen gekeken voor wel of geen antibiotica kuur en meestal wel.. Ik heb er in ieder geval nog nooit van gehoord dat je een week moet wachten, ook bij normale zonder zwangerschap blaasonsteking niet.. ik zou het ook echt niet redden hoor 1 week met pijn door lopen elk half uur naar de wc.. brr moet er niet aan denken. Verder ga ik morgen verder, vandaag lekker de hele dag bij vrienden geweest, campingbed mee en de mannen naar vw meeting wij lekker ouwehoeren over baby's en naar baby winkel geweest , vanavond ge bbq't en net weer thuis..
@Goofy: Ik wil het ook weten!! Ik stuur je zo een pb! Ik ben vanmorgen bij de huisarts geweest en zij vond ook alleen maar 1 eiwit in mijn urine. Geen blaasontsteking dus. Maar ze stuurt een kweekje naar het ziekenhuis op. Bloeddruk was verder ook goed. Moest net alleen wel weer overgeven. Tot nu toe was het vaak alleen wat gal of vloeistof maar nu was het mijn hele ontbijt! Merk wel dat als ik slecht heb geslapen (zoals vannacht) ik veel misselijker ben de volgende dag. Maar goed, ben nu 16 weken dus het zal toch wel bijna gedaan zijn met de misselijkheid??!
@ goofy veel plezier en zou je mij een pb willen sturen met de uitslag? Ben namelijk niet nieuwsgierig @ Naomi: Zo'n trillend spiertje heb ik ook wel eens gevoeld. Maar vrij weinig. Is dat het?! Zou wel grappig zijn dan. Voel het niet iedere dag. @ ik heb van die stomme hoest aanvallen. Nu is het op zijn ergst en krijg ik ook last van mij spieren in mijn onderbuik als ik moet hoesten. Heeel irritant. Gister heb ik heel de middag avond van 3 tot 11 op het terras gezeten :S Vanmiddag met een vriendin afgesproken om te gaan lunchen. Nu nog even tennissen. Naja goed laat ik het er ophouden dat ik er nog even van kan genieten dat we maar met zijn 2en zijn, haha! Tot vanmiddag! Ben nu even weg! En wel PB'en he goofy!!!!
Ik voel ook weleens iets wat voelt als een trillend spiertje maar ik heb niet het idee dat dat bij mij de baby is! Maar het zou zomaar kunnen. Hier even een foto van mijn buik nu. Sinds twee weken is 'ie opeens keihard gegroeid!
@moosey: wauw je buik is flink gegroeid!! je hebt ook een mooie bolle buik ik heb nog steeds die rollen hihi al zijn ze nu echt aan het verdwijnen @marije: het kunnen ook je darmen zijn maar ik ken mijn darmen heel goed elk rommeltje ken ik vanwege spastische darm en dit kende ik niet vandaar dat ik het bijna zeker weet. maar het zou best kunnen hoor! je voelt het zeker niet elke dag had dat ook niet 1e keer en vervolgens paar dagen later pas weer. iedereen met een echo vandaag heel veel plezier!! ik ga vanmiddag waarschijnlijk lekker ff de stad in in Breda daar hebben ze tenminste een prenatal en er is uitverkoop bij de zeeman hihi altijd leuk.
@Naomi: Bij mij zijn het ook nog twee rollen maar het wordt al steeds meer één buik! En ga er maar vanuit dat je gewoon je kindje voelt! Ik was zaterdag op aanraden van mijn moeder bij de Zeeman maar daar hebben ze echt leuke kleertjes!! En helemaal niet duur. Ik ga daar denk ik een hoop rompertjes inslaan. Ze zijn er toch binnen no time weer uitgegroeid, dus ga er niet teveel geld aan uitgeven. Veel plezier vandaag met shoppen!! Ik wacht nog tot volgende week woensdag tot we weten wat het wordt en dan ga ik los met shoppen!!
@moosey: oww haha het lijkt 1 buik zo, staand lijkt dat bij mij ook redelijk alleen met zitten nog niet altijd hihi, ben blij wanneer ik 1 buik heb is veel mooier bij ons duurt het nog 3,5 week voordat we weten wat het wordt dus ik ga alvast wat neutrale dingen kopen ze zijn er toch met een paar weken uitgegroeid
Moosey, wat een mooie buik al.... de mijne is echt nog verdeeld in 2 delen hahahah en dat zal denk ik ook wel zo blijven.... Ohwwww Goofy ik ben nieuwsgierig..... heel veel plezier met de echo Wat ben ik jaloers op jullie zeg, jullie weten gewoon al snel wat het wordt.... wij hebben besloten gewoon de 20 weken echo af te wachten dus dat is nog ruim 5 weken.....
@ Moosey leuk hoor je groeiende buik, maar jij bent natuurlijk ook al weer 16weekjes. Gaat snel he! @Buikje: Bij mij gaat het ook al wel groeien. Nog niet onwijs. Zal binnenkort weer eens een foto posten. Om de hoeveel tijd maken jullie een foto? Ik heb de laatste met 10 weken gemaakt. Dus eigenlijk wordt het met 14 weken wel weer eens tijd voor een nieuwe! Wacht ff de echo af donderdag en dan post ik wel weer even wat! @ Zeeman: dat is ook nog een goeie. Wie weet ga ik ook wel ff langs. Deze week alleen uitverkoop?! Ik moet van aantal kleding maatjes nog wat extra's. Nog wat hele kleine maatjes. Waar ik al helemaal geen dure kleding van wil halen. Aangezien het zo weer te klein is.
He meiden......hier de pretecho gehad..............weer een tranendal bij het zien van een kloppend hartje, omdat he zo rustig in mijn buik is vond ik het toch wel weer spannend, maar het beweegt veel schijnt, de navelstreng is lang. Verder weten we wat het wordt of is!!!!! Maar ga dat hier niet neerzetten, dus nieuwsgierig? Pb me dan maar ffies. Dus enig subtiliteit is geboden om het niet op de site te zetten in een reactie *grijns*