Hallo meiden. Ik ben een aantal dagen niet online geweest maar we hebben hier de afschuwelijkste dagen achter de rug wat er maar zijn kan! Maandag ochtend om 9 uur was alles nog prima in orde met Seyhan maar om half 10 was hij ineens heeeeeeel erg warm. Ik ben zijn temperatuur gaan meten en hij had 38,5 graden koorts! Veel te hoog natuurlijk voor zo'n kleintje. In paniek heb ik direct mijn moeder gebeld en zijn we samen naar de spoed gegaan. Daar aangekomen werden we gelukkig direct geholpen en serieus genomen. Daar werden verschillende tests gedaan en er werd als eerste er vanuit gegaan dat het aan zijn vergroot nierkelkje lag ( wat op de 36 weken echo te zien was) Er werd urine bloed enz afgenomen en er waren grote angsten op het zh. Ook werd er bij hem de ruggeprik gedaan men had een groot vermoeden van hersenvliesontsteking. Ik kan jullie niet zeggen hoe in paniek ik was en hoe ik gehuild heb. Mijn kleine man was ziek en hij was zo lamlendig Er werd een echo gemaakt en hij werd direct met spoed opgenomen aangezien het er echt niet goed uitzag zelfs levensgevaarlijk . Ik ben bij hem blijven slapen vanaf maandag. En na een 2 dagen bleek hij een enorm bacterieel virus te hebben wat familie is van hersenvliesontsteking . Er werd me ook gezegd dat als ik een halve dag later was geweest het er veel slechter uit had gezien We zijn nog steeds erg onder de indruk van alles wat er gebeurd is. Hij heeft enorm veel antibiotica gekregen en meegekregen voor naar huis. Ons arme mannetje al zoveel ongeluk in zijn korte leventje Hij is nu wel sinds net thuis en de bacterie is weg, volgende week moeten we weer op controle met hem. Maar je moeder of vader hart staat dan echt ff stil vooral als de artsen zeggen dat je niet veel later had moeten zijn
Mimi hoe is het met je rug? Hier weer een rustig jongetje. Hoorde van schoonouders dat hij z'n fles om kwart over 5 heeft gekregen. Toen wij rond half 7 thuis kwamen lag hij al in bed. Al om 6 uur en sliep meteen hoorde ik. Hij is nog altijd niet wakker geweest. Hij heeft wel gespuugt maar toen schoonmoeder hem rechtop zette met drinken ging het goed. Ja daar ben ik vandaag ook achter gekomen. Had ze dat eigenlijk nog willen zeggen. Gelukkig is hij nog stil. Gaan zijn voeding en reflux eens goed in de gaten houden. Hopen dat hij zelf rustiger wordt. Ook voor hem. Muppet zou je mij dat adres en eventueel telefoonnummer als je die hebt doorgeven? Die osteopaat of hoe schrijf je het. Kan ik daar contact mee opnemen. Kijken wat hij voor Jayden kan betekenen. Huilt Tess ook veel dat jullie erheen gaan? Vond het best raar om anderhalf uur weg te zijn van huis zonder Jayden. Was ook blij om weer thuis te zijn. En dan zijn ze morgen 5 uur ruim van huis! Help! Ga ik dat overleven? Jayden zal het best vinden, maar ik?
sweet, vervelend van je werk zeg! ik denk dat kinderen onze spanning wel voelen. kan zijn dat hij daarom wat onrustiger is. maar ja, wat doe je eraan? en als je het niet erg vindt als hij even huilt, dan was het toch prima zo? en als je het wel vervelend vindt schaf je een draagdoek/draagzak aan en kan hij bij jou slapen en heb jij je handen vrij miracle, wat een heftige reactie. kunnen jullie het niet nog eens bespreken wat dan precies zijn bezwaren zijn en waarom jij het graag wil? daar moet toch uit te komen zijn?
o elif, ik mistte je al! wat een schrik zeg!! gelukkig de bacteriele variant, maar wat zullen jullie je klote gevoeld hebben!!! wat heb je goed en snel gehandeld! wat een pech ook weer na de rotstart die jullie al hadden! hoe gaat het nu met m? en met jou, al een beetje bekomen van de schrik of komt de klap pas nu je weer thuis bent?
Elif, jeetje, wat schrikken! En zeker voor een moeder en vader hart. Hoe gaat het nu met hem? En m en jou? Is Seyhan al koorts vrij of mocht hij niet eerder weg dan wanneer hij koortsvrij was?
Ze wilden eerst het virus uitgeroeid hebben. Extra hersenscan gemaakt,urine,ontlasting etc. Als we later waren geweest had het heel anders kunnen aflopen,binnen een half uur daar ging hij al enorm achteruit. Ik denk dat de klap morgen komt. Al heb ik bij 1 onderzoek hem aan de verpleegster moeten geven en op tijd gezegd dat ik me niet goed voelde anders was ik zelf flauwgevallen. Hij steld het wel beter maar zijn zo bang.
@elif: jeetje meid ik zit hier met kippenvel en tranen!!! ik hoop dat seyhan er heeeel snel bovenop komt.. wat is dit een moeilijke tijd nou voor jullie! heel veel beterschap voor seyhan en een dikke knuffel voor jou
Elif, ik miste je al! Ik dacht gewoon dat je even wat minder tijd had. Wat een verschrikkelijke dagen hebben jullie achter de rug! Ik schrik er echt van, vooral van het feit dat je niet veel later had moeten zijn! Maar gelukkig waren jullie op tijd. Dikke knuffel voor jullie allemaal!
Die woorden van de dokter moosey blijven ook door mijn gedachten gaan:je had geen halve dag later moeten zijn..... Meiden laat je niet door anderen zeggen, ach wacht nog ff. Het kan zo fataal zijn! Je moedergevoel zegt je het beste.
@Elif: wow meid, wat schrik ik van je verhaal! Heel veel sterkte voor jullie en beterschap voor Seyhan. Hopelijk is de antibiotica voldoende om alles helemaal te genezen? En inderdaad, laat je nooit door iemand afschepen of wachten als je echt het gevoel hebt dat er iets mis is. Je bent zelf 24 uur bij je kind dus kent hem het beste!
Elif: meid wat een schrik.. bah.. oo wat ben ik blij dat je naar je instinct geluisterd hebt. arm arm mannetje. wat verschrikkelijk en wat moet het schrikken zijn als ze zeggen geen halve dag later..
@elif: ik dacht juist gisteravond dat we al lang niks van je gehoord hadden! Wat een schrik zeg! En inderdaad, wat fijn dat je zo snel gehandeld hebt! Ik hoop dat Seyhan snel weer op mag knappen. @sweet: geniet jij maar lekker van jullie uurtjes samen weg vandaag. Ook al zul je je mannetje missen, je zult er ook weer goede energie van terugkrijgen van het even weg zijn!!!! Hier is mannetje weer thuis, gelukkig. Al is het me niks tegengevallen, het is toch wel heerlijk dat hij weer thuis is! Vooral vanochtend was het heerlijk, want we kregen nog kraambezoek en we waren vrij laat uit bed gegaan. En toen ik Joucke wilde aankleden en de fles geven, merkte ik dat Arinde een diarreeluier had en er tot aan haar rug onderzat. Dus ja, die moest ik eerst over doen. Dus haar gedoucht, kleren in de wasmachine gedaan...nou toen was het heerlijk dat mannetje zich even met Joucke bezig kon houden Verder gaat het hier prima. Joucke doet het goed op zijn flessen van 120+4 en komt nu heerlijk om de 4 uur. Alleen 's nachts is het nog een beetje lastig, want dan laat hij er 3 uur tussen en dan komen we steeds niet uit met onze tijden...dus dan probeer ik het steeds een uur te rekken, maar dat is niet zo goed voor je nachtrust
Elif wat schrikken! Sterkte meid voor de komende dagen, hopelijk knapt julile man snel weer op. Goed dat je op je gevoel bent afgegaan!!! Flesperikelen: Helemaal geen verstand van dus kan er niets zinnigs over zeggen. Klinkt lastig hoor, met schepjese n hoeveelheiden en tijden.. kan me voorstellen dat je daar af en toe behoorlijk van in de war raakt Dat maakt je geen slechte moeder maar een jonge moeder die het beste wil voor haar baby maar nog op zoek is wat dat is. Enne.. dat ben ik ook. Misschien niet met voedingen maar wel met al het andere! Ego: logeren bij mijn ouders afgelopen nacht ging helemaal goed. Ik legde hem om half 1 op zijn buikje in het bedje en hij sliep tot kwart voor 7! En.. ik vond hem halverwege het bedje terwijl ik hem er echt onder in had gestopt. Was omhoog gewurmt om een goed gesprek met de knuffels aan het hoofdeinde te beginnen. Super schattig: klein kwijlspoortje over het matrasje bewijst dat hij zijn hoofdje niet de hele tijd hoog heeft kunnen houden vermoed ik haha.
Juju en? Hoe was zijn gesprek met de knuffels afgelopen nacht? Haha. Lin, begrijp je helemaal. Lekker he, je man weer thuis. Ondanks dat je het prima redt. Petje af hoor. Met 2 kinderen alleen is soms best aanpassen volgens mij. Dagje Duitsland was heerlijk! Hadden goed weer. In Duitsland scheen de zon en was het 13 graden. Jayden had zich begin van de middag boos gemaakt en heeft het op een huilen gezet bij schoonouders hoorde ik. Heb in Duitsland laatste seizoen van mijn favoriete Duitse serie gekocht. Serie is al jaren ten einde, maar sinds paar jaar komen de dvd's met alle aflevering uit. Nu heb ik dus al die 7 seizoenen op dvd. Jayden was blij om ons weer te zien volgens mij. Hij sliep lekker bij mij. Was wel lekker dagje met z'n tweetjes maar ben wel blij dat ik Jayden weer bij mij heb. Ik ga van mijn avond genieten. Fijne avond
Meiden, bij jullie is geen touw aan vast te knopen. Ene keer schrijven jullie de oren van mijn hoofd en nu zijn jullie stil. Jeetje, wat was Jayden onrustig gisteravond. Niet normaal. Heb zelf idee dat schoonouders zich niet aan de 4 AFGESTREKEN scheppen hield. Had voor 3 keer voeding meegegeven. Nou, kon er laatste keer maar 2 scheppen uit het mee gegeven bakje halen. Bedankt he. Luisteren? Waarom zou je? Nergens voor nodig. M. zeurt alleen maar en denkt dat wij het niet weten joh. Hup, wij trekken ons eigen plan wel. Echter, gevolg is dat wij, zijn ouders, hele avond met huilend kind hebben gezeten. Weet niet of dit de oorzaak was? Maar viel op dat Jayden weer onrustig was, terwijl hij afgelopen vrijdag zo rustig is geweest. Vandaag komt er visite. Nog steeds voor geboorte van Jayden. Noem het geen kraambezoek meer. Hij is al ouder dan een maand. Best irritant. Had gehoopt dat we vandaag rustig dagje kregen. Maarten met auto prutsen met de auto van mijn schoonmoeder. Ik lekker dvdtje kijken. Zit er niet in dus.
hier moet na 7 weken het meeste kraambezoek nog komen. ik vind t nog steeds kraambezoek, ook in de hoop dat mensen max een uurtje blijven, maar vrees dat mensen denken dat ie nu al zo groot is.. vriienden zijn natuurlijk al wel geweest, maar na het zh hebben we bbezoek een beetje afgehouden en het komt niet echt op gang nu. maar visite van mensen die je normaal eigenlijk niet ziet, kost toch meer energiedus ik vind het nog wel ff prima. mijn moeder steldevoor om toch nog een kraamfeest te geven zodat je het in 1 keer gehad hebt. dat zijn we nu aan het bedenken. moosey, welke maat luiers heeft diede? ik zit jort nog in 2 te proppen maar dat gaat eigenlijk niet meer. ga morgen vragen of ik de pakken mag ruilen voor maat3 en overweeg zelfs 4 voor de 'nacht' zodat ik dan niet hoef te verschonen.
Had gewoon gehoopt dat iedereen in de eerste vier weken kwam. Zeker de mensen die wij maar maximaal 2 keer per jaar zien. Dus met de verjaardag van mijn schoonouders. Volgende keer is het enkel kraamfeest. Meer niet. Zit niet te springen op visite op dit moment. Nog mega last van mijn rug, kan nauwelijks op benen staan of ik zak er door. Gister ging het redelijk, maar vandaag weer k.