@Naomi: Het begon hier ook met schraalheid en de laatste dagen is het schilferig geworden. Hopen dat het dan snel weg is!
Wolk: ja wij mogen wel naar buiten van hem maar zoonlief mag niet mee Dus nu maar bezig geweest met bord voor in de tuin van de buren, die gaan volgende week trouwen. Komt ook omdat nu opeens duidelijk wordt dat de situatie veel ernstiger is dan ze naar buiten brengen. Vriend neemt geen risico met de kleine Naomi fijn dat het zo goed gaat met Isabel! Die prikjes zijn echt niet leuk, hier over een paar weken weer. Heb ze expres wat naar achteren gezet zodat hij wat groter is als hij ze krijgt. Iets meer tijd ertussen en iets meer weerstand (maar is vooral mijn gevoel geloof ik haha) Moosey sneu van het eczeem en met name de jeuk Waarom zou het flebbertje weg moeten? Voor spraakontwikkeling ofzo?
@Juju: Ik lees nog steeds alleen maar berichten dat het nauwelijks te meten is... Hij heeft geen last van de ranula maar zoiets gaat nooit echt weg als het niet wordt geopereerd en het kan opeens weer gaan groeien en dan kan hij er last van gaan krijgen. Maar de kaakchirurg gaat nu beoordelen of het bv ook pas over een paar jaar verwijderd kan worden. Zo meteen naar een vriendin van mij toe die 16 weken zwanger is! Leuk!!
marije, is het alleen bij de bv? dan zou ik een lactatiekundige bellen! moosey, balneum extra vettende badolie in het badje doen! eyes, 7 weken pfff, hoop dat het snel over is!
Even alleen ego: ik ben zondag naar het ziekenhuis gegaan met mijn vriend en schoonmoeder, we kwamen aan op de eerste hulp om 15:00 en hebben daar gezeten tot 18:00 toen werd ik opgenomen, ze wisten niet goed wat het nou precies was.. maar ze zijn er uit.. ik heb een ontsteking in me linker eileider, een bal 5 bij 5 cm groot gevult met pus en troep en bloed. Ze hebben vanmorgen een drain ingebracht in de kern van de bal, en ze hebben hem al aardig leeg getrokken, de druk is er zowiezo vanaf.. nu heb ik heel veel last van de drain ik rkijg morfine om het toch een beetje draaglijk te maken.. maar prettig blijft het niet.. er is nog niet bekend wanneer ik naar huis toe mag, eerst moet deze ontsteking weg zijn.. dan willen ze daarna mn eileider verwijderen, anders kan het heel snel weer terug komen. Dit verklaarde dus ook de pijn, ik piep niet gauw maar dit was gewoon niet goed en dat voelde ik ook!! Ik hoop dat het gauw better gaat met me! ik hou jullie op de hoogte! xxx
Dank je lauwie, nee gwen is niet bij me, me vriend komt wel iedere dag met dr langs. Als ik borstvoeding had gegeven dan had er wel mogelijkheid geweest dat ze bij me zou kunnen wezen helaas Ik mis me 2 schatten enorm erg en ben hier een beetje maar mn tijd aan het verdoen,, ik heb geen idee hoelang ik hier moet liggen, de pijn die ik van de drain heb is echt hells tis nu eigelijk weer net als net na de ks, kon ik ook niet lopen, nu is dat dus weer zo doet ontzettend veel pijn! Voel me nu net zo een hulpeloos klein eendje die overal hulp bij nodig heeft das echt niet normaal:S Hopelijk gaat het snel beter en hebben ze snel die ontsteking onder controle en kan ik naar huis naar me 2 schatjes toe.. ik zit er nu behoorlijk doorheen..
miracle, kan me goed voorstellen dat je er doorheen zit, meis! heftig hoor om zoveel pijn te hebben en gescheiden te zijn van je kleine meisje! dikke knuffel en ik hoop dat de ab snel aanslaat en je snel van de pijn af bent en naar huis kunt!
@Eyes: Hopen dat het nu eindelijk werkt...Heeft Finn er veel last van? @Lauwie: Bedankt voor de tip! Heb je er zelf ervaring mee (gehad)? @Miracle: Zo, dat klinkt echt pijnlijk! Heel veel beterschap!!
@miracle: heeel veel beterschap voor jou!!! *dikke knuffel* gelukkig hebben ze de oorzaak gevonden en heb je aan de bel getrokken van het weekend! heel veel sterkte met de pijn, en hopelijk ben je snel weer terug thuis zonder pijn en bij je 2 schatten!
vandaag 2e x prikken en jort is 8,4 kilo en 64 cm! (3 mnd en 3 dgn ) moosey, mijn dochter had er last van. niet te vcaak in bad, geen broeierige kleding en als je denkt dat hij er last van heeft, heb je ook balneum badolie jeukstillend.
wauw lauwie al 8,4 kilo! wat geef je hem te eten haha. isabel zit nu net iets boven jort met de geboorte! hopelijk heeft hij niet veel last van de prikken. bij isabel viel het gisteren mee, beter als de vorige keer en de vorige keer viel het ook wel mee vond ik.
naomi, bv en als ik er nou dunner van zou worden . hij is ook lang en zijn hoofd (en handen en voeten zijn ook groot) dus het is wel een beetje in verhouding. jort heeft er vorige keer iets meer van geslapen. viel hier dus ook mee.
@Juju: Oooooh, zielig ! @Lauwie: Bedankt! Haha, Jort gaat lekker!! Diede mag over 2 weekjes weer! @Naomi. Isabel is gewoon een bikkel hihi!
haha ja helaas word ik ook niet dunner van de bv wel fijn dat alles in verhouding is! isabel had erg grote voeten bij de geboorte (ze paste al bijna in de schoentjes voor als ze een half jaar is hihi). nu groeien ze gelukkig niet zo hard mee want het ziet er nu mooi uit
@ miracle heel veel sterkte dat is niet niks. Hoop dat je je snel weer beter voelt @moosey ik dacht eerst van niet maar toen hij gistermiddag wakker werd was hij ontroostbaar en heb ik in overleg met ha een zetpil gegeven daarna ging het beter en vandaag al minder last (kan ook zijn dat hij gistermiddag last van zijn darmpjes had want had vanochtend groene ontlasting) @lauwie hij doet het goed! Fijn toch? Zou ik ook gewoon blij mee zijn hoor. Werd mij gisteren nog gevraagd hoe oud Finn was en toen ik zei 2 mnd kreeg ik te horen dat het dan wel een stevige was Hij was vorige week op het buro 60 cm en 5430gr vind het dus nogal mee vallen.
Meiden aller eerst dank jullie wel voor jullie lieve woorden!! Ik heb een update: ze gaan hier straks de drain die ze gister in hebben gebracht er weer uit halen, hopelijk mag ik morgen naar huis, daar gaan we wel voor! Dan neem ik een heel pillen paradijs aan medicatie mee naar huis.. Hopelijk morgen en anders zondag.. dan moet ik woensdag weer terug komen op de poli om bloed te laten prikken, en als de uitslag van de pus trug komt met welke antibiotica we dat kunne bestrijden dan hoop ik dat dat pil vormig is, als het iva infuus moet dan moet ik namelijk die kuur in het ziekenhuis gaan hebben en das wel minder... dus we wachten alles in spanning af! Ik ben ontzettend moe van alle pijn en spanningen, er is duidelijk te zien dat het wel minder groot is nu, maar er zit nogsteeds een ontsteking ze hopen nu met de antibiotica het te kunnen bevechten. Dat ik toch onder het mes moet later als het weg is, om de eileider te verwijderen dat staat vast, alleen wanneer dat is iets minder snel te vertellen helaas.. Sorry meiden ik kan eventjes niet op jullie reageren ben ontzettend uitgeput, ik ga eventjes slapen, ik word al de hele ochtend gebombardeerd door dokters en zuster en bloedwillende mensen Sorry meiden ik heb al mn krachte nodig om te herstellen hopelijk begrijpen jullie dat! Mijn 2 schatten komen rond 16 uur weer samen met mijn vader dus das wel even lekkere afleiding.. ik laat gauw weer van me horen meiden!! Dikke kuss vanuit het ziekenhuis!