Januari 2012 mama's!!!!!!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door maart, 28 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. senna wat voor medicatie slik jij nog dan ?

    ik heb ook nog veel hoor
    labetalol,prednison,fragmin,calcichew,omeprazol
     
  2. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    vinden jullie het niet eng die medicijnen. Ik slik 80 mg esomeprazol(nexium) tegen mij zeggen ze gewoon is je eigen keuze we hebben het liever niet maar me specialist zegt dat ik niet zonder kan wat ook waar is maar toch vind ik het eng omdat er zo weinig over bekend is
     
  3. ja iik heb al heel veel omgezet en gestopt om de kinderwens , dus ja eng is het wel maar wat ik nu nog slik heb ik ook nodig , o was ff de ascal vergeten die slik ik ook nog
    ik had eerst natuurlijk sintrom vanwege 2x een CVA (herseninfarct) maar die heb ik eerst omgezet in fraxiparine maar daar reageerde me lichaam raar op , dus nu op fragmin nou kan je vertellen dat brand gewoon ! en dan erbij de ascal dus als bloedverdunners..
    mja hoop dat de beeb net zo een doorzetter is al mama:D
     
  4. Marije1980

    Marije1980 Fanatiek lid

    14 mrt 2007
    3.785
    15
    38
    Twente
    Jeetje, dat lijkt me wel eng inderdaad om zoveel (in sommige gevallen dan) medicijnen te slikken.
    Ik slik alleen emesafene, maar dat is speciaal tegen zwangerschapsmisselijkheid :)

    Wij doen niet de combitest. We gaan uit van het goede en het komt zoals het komt....
     
  5. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    manlief wilt geen keuze maken over de combi test...en ik twijfel heel erg. Mijn eerste gedacht is NEE! maar ja........
     
  6. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    @Senna fijn dat de echo goed weer was meis!
     
  7. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    @Joyce1982 waauw dat klinkt heftig een herseninfarct want je bent nog hartstikke jong!
     
  8. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    @Combitest,gaan wij niet doen,het kindje is zowiso welkom,stel de uitslag is niet goed,dan ga ik mij mijn hele zwangerschap me druk lopen maken en dat vind ik het niet waard persoonlijK!
     
  9. mek11

    mek11 Fanatiek lid

    19 mrt 2011
    1.143
    0
    0
    Groningen
    Goeie morgen allemaal,

    De afgelopen dagen geen tijd gehad om te reageren. Wel lekker meegelezen maar het was redelijk rustig. Ben het allemaal al weer kwijt maar zag allemaal posi berichten over echos en spijtig genoeg toch ook weer een vlindertje. Heel veel sterkte en de rest lekker genieten.

    Hier geen combi test en geen medicijn gebruik. Ben nog wel moe maar het lijkt wat minder te worden. Heb nu last van wat lage rugpijn hihi denk dat spruitje flink aan het groeien is. Nog 9 dagen en dan weer echo.

    Fijne dag allemaal!
     
  10. miniM

    miniM Fanatiek lid

    4 jan 2011
    2.592
    0
    0
    Goedemorgen
    Wij hebben ook besloten geen combitest te doen.
    Verder ook geen medcijnen.

    Nog 9 dagen en dan EIN-DE-LIJK de echo. Wacht er al zo lang op... Had met 3 wk en 2 dgn al mn eerste positeve test in handen dus mag het van mijonderhnd wel. Ik denk dat ik misschien ietsje verder ben (paar dagen) dan mn banner zegt. Omdat ik dus al 6 dgn voor mn nod positief testte. We zullen zien....

    Fijne dag allemaal!
     
  11. mek11

    mek11 Fanatiek lid

    19 mrt 2011
    1.143
    0
    0
    Groningen
    Huh minim jij hebt nog geen 1 echo gehad?
     
  12. miniM

    miniM Fanatiek lid

    4 jan 2011
    2.592
    0
    0
    Nope... Doen ze hier pas tussen 10 en 12 weken...
     
  13. mek11

    mek11 Fanatiek lid

    19 mrt 2011
    1.143
    0
    0
    Groningen
    Wow dan moet je echt veel geduld hebben haha ik vond in de 8ste week echo al lang duren haha

    We kunnen in elk geval lekker samen aftellen!
     
  14. Nadesy ja jong maar ik heb SLE en dan kan je dat krijgen en helaas kreeg ik het ook , maar kan goed leven ben gelukkig:)

    wij doen de combi test als het kindje echt een hele ernstige afwijking heeft wat betekend dat het allerlei aanpassingen nodig heeft speciale zorg ect en een niet kindwaardig bestaan kan lijden is het voor ons duidelijk , en ik kan dat lichamelijk ook niet aan, denk maar zo de testen zijn er niet voor niks

    Ik vond het ook al lang wachten maar ze kunnen toch niks doen als je eerder 1 krijgt hihi, nja ik mag de 30e voor de tweede gelukkig

    aftellen dames ;)
     
  15. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    27 jan 2007
    15.934
    0
    0
    Deventer
    @Minim waauw meis en somigge van ons maar zeuren dat we zo lang moeten wachten op onze echo,en jij pas over 9 dagen er 1 krijgt,kan me zo voorstellen dat je nu echt mega nieuwsgierig bent :D

    @Joyce meis wat ben je posi!fijn om te lezen :D
     
  16. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    16 mei 2009
    3.217
    1.282
    113
    Centrum België
    Evy, wat een rotnieuws :( Veel sterkte de komende tijd en hopelijk komt jullie wens alsnog uit!

    Hier gisteren gelukkig we een goede echo. Stevige hartslag en 1.71cm groot. Op basis hiervan zou ik 4 dagen verder zijn, maar 1mm kan al veel verschil opleveren natuurlijk. Hou dus voorlopig m'n eigen datum aan (bleek bij Elisa ook juist te zitten en gyn 4 dagen korter).

    4 juli 12-wekencontrole en dan ook combitest. Is hier standaard de gewoonte (gyn heeft nog nooit iemand gehad die het weigerde - ik vroeg het haar een keer omdat ik de indruk heb dat het in NL echt wel een zwaarwichtige vraag/ beslissing)

    Ben wel vréééééééééééselijk moe tegenwoordig, kan me niet meer herinneren dat het 2 jaar geleden ook zo was.

    Dagdag!!
     
  17. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    16 mei 2009
    3.217
    1.282
    113
    Centrum België
    Oh ja, vraagje, kunnen jullie nog op onze website? Ik krijg al een paar dagen de melding van 'Fraudulent Web page blocked'????
     
  18. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    16 mei 2009
    3.217
    1.282
    113
    Centrum België
    Laat maar - probeerde het opnieuw en kan er opnieuw op. :(
    Geen vragen bij stellen zeker... ;)
     
  19. haha kwek ja ik kan er gewoon op jij ook lees ik
    mijn sproet was 2 cm en was 9 weken 1 dag met de echo de 30e juni voor de 12 weken en combi ;)
    moe ben ik soms , maar word nu wat meer misselijk trouwens...niet heel ernstig hoor haha maar durfde net ff niet naar de winkel haha
     
  20. Loes1983

    Loes1983 Actief lid

    29 okt 2010
    426
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoi dames,

    wij zijn weer terug van vakantie. Hebben het heel fijn gehad! Werd alleen erg misselijk in die dolmus busje (waren in turkije) en ook de turbulentie gister in het vliegtuig beviel niet goed.
    Daarbij blijf ik echt ontzettend moe.

    As woensdag hebben we de tien weken echo, spannend dus!!!!

    Ik lees de komende dagen wel een beetje bij hier op het forum...

    groetjes loes
     

Deel Deze Pagina