@delilah, gefeliciteerd,wat leuk een zoon!! @antares,wat leuk, jullie weten ook maandag al wat jullie krijgen.. @wen, en jij ook al dinsdag, leuk hoor.. @minim, fijn dat de vk je onzekerheid serieus neemt en je dus wat eerder terug mag komen. spannend met het huisje! @moi, wat leuk, alvast veel plezier!hopelijk past de witte broek @eendje, hahaha hoe oud is je zoontje dan, ik begin er niet eens aan om uit eten te gaan met de kids..de middelste is ook zo'n doerak, de meiden willen nog wel blijven zitten, maar het jochie niet hahakomt vanzelf wel als ze iets ouder zijn. leuk hoor,dinsdag ook de echo!! @seldalaleli, jij ook gefeliciteerd met je zwangerschap! hier verder geen bijzonderheden, ik heb gisteren gewerkt en had gisteravond de pijp aardig leeg,vanmiddag even naar de verjaardag van mijn neefje en verder hoeven we vandaag helemaal niets!!
al voor de 1e zwangerschap 2 meiden..dus als het een jongen word... zal ik echt ff moeten knipperen en er over na denken hahaha. Maaaar...dan mag ik wel opnieuw alles aanschaffen want alles is roze of rokjes of jurkjes ghehehe.... En ja hoor, iedereen mag het weten!
hahaha dat gevoel had ik ook al bij de 1e zwangerschap, die 2 meiden heb ik, maar de 2e was toch echt een jochie hahaha
gevoel is bij mij een meisje overigens... eendje hahahahahahahaha wel lief dat je aan me dacht!!!! vanmorgen zat het mannetje in het trappenhuis te schreeuwen :'MAMMA HIERHEEN KOMEN, MAMMA, HIERHEEN KOMEN' dus ik ben naar het ventje gestapt en heb gezegd, loop ff die twee trappen op, is toch niet zo hoog?? Kreeg een boze blik, en hij praat niet tegen me, echt een rottig naar mannetje! En zijn oudere zusje is zo een schatje!!!!!
sorry ff geen zin om terug te lezen. vandaag heb ik mijn angelsound gekregen gelijk luisteren natuurlijk en dacht eerst dat ik het hoorde bleek later mijn eigen bloedsomloop ofzo te zijn want later toen ik iets verder schoof hoorde ik het heel goed. gister heeft me vriend het kindje erkend. en heb een positiebroek en 2 shirtjes gekocht wantm ijn eigen kleren zitten echt niet lkkr meer. moet zeggen deze nieuwe broek zit heerlijk moest het ff kwijt. morgen zal ik weer meer reageren
Wat spannend al die komende echo's!!! Ik ben heeel benieuwd!! Ik hopelijk volgende week ook weer een echo, dat ligt een beetje aan de vk. Dat is een vervanger en ze kan wel echo's maken, ze mag het alleen niet... Ik krijg zoveel echo's en controles omdat ik nu al 5 miskramen heb gehad. Zo willen ze me een beetje geruststellen en het helpt wel! Iemand hier vroeg me dat laatst..... Wij willen niet weten wat het wordt, we zien het wel in januari. Is ook erg leuk! Wen en Moi, mooie buikjes al!! Die van mij bestaat nog steeds uit 2 buiken... Maar als ik gewoon kleren aan heb lijkt het al een flinke buik. Ik ga maandag een foto maken (dan ben ik precies 16 weken). Toekomstigemam: wat fijn dat je het hartje hebt gehoord! Zondag krijg ik de angelsound, als het goed is. Kan haast niet wachten! Ik heb nog geen gevoel over wat het wordt.... Het kan best wel eens een jongetje zijn want deze zwangerschap is heeeel anders! Ben minder misselijk, veel vermoeider (maar dat kan ook door dochterlief komen ) en heb soms van die onrustige benen... Nou ja, we zien het wel in januari! Fijne avond allemaal!
Mooie buik moi!! Ik moet nog veel bijlezen. Maar effe egospam!! we hebben een nieuwe babykamer uit gezocht!! Nu wachten tot 25 aug en dan kan ik er ook een leuk kleurtje bij bedenken haha Chicago | Babykamers / Babykamer | Baby-Dump
Marije, mijn buik bestaat ook uit 2 delen kijk maar goed, maar mijn onderste deel puilt nu ineens uit hihi
wouw ook al z,n mooie buik! Hier is mijn bovenbuik nog steeds groter haha maar heel me buik staat nu naar voren. Ik voel me gewoon dik nu haha kan niet wachten tot ik wat verder ben
Lieve meiden, Ik breek ff in met een ego berichtje. Giga gekkenhuis hier, heel de dag bezig met de voorbereidingen voor morgen. Er komen zo veel mensen... Pufff.. heel me huis en tuin zijn verbouwt. Maar wel gezellig. Ga nu slapen, ben versleten. morgen heel de dag feest. Dan is het wen30 ipv wen29 Dus meiden maandag lees ik terug en haak ik weer weer in! Fijn weekend allemaal!!