@antares, ja meid, lijkt met niet makkelijk na zo rot ervaring dat je nu weer in het zh moet bevallen. Maar we hebben helaas geen keus. Ik ga mijn papieren dan toch eens goed nakijken, in mijn polis staat dat ik nu met de verhoging wel kostenloos in het zk mag bevallen. Ik wil namelijk echt in het zk bevallen, ook al is het medisch niet nodig. Moet er persoonlijk niet aan denken thuis..
Wen ik wil dus ook heel graag in het ziekenhuis bevallen, ook al is daar geen medische reden voor, juist ook omdat het me niks lijkt om thuis te bevallen!
Ja heb ik dus ook. Me slaapkamer is voor slapen en leuke dingen . Niet voor zeiltjes, bloed, tangen, en dat de buren me horen puffen en zuchten. Moet er niet aan denken dat er puntje bij paaltje toch iets fout gaat en ik hals over kop nog naar het zk moet. Voor mij dus gewoon zh.
Hammelientje, wat balen van die jeuk! Misschien idd eens proberen wat Wen zegt...wie niet waagt.... En sterkte met je opa! Wel een heeeeel mooi buikje!! Bij ons kun je in het Zotel bevallen. Zit aan het ziekenhuis vast. Dan is het eigenlijk gewoon thuis, maar heb je de rotzooi niet thuis Dat wilde ik de vorige keer, maar toen had ik lang gebroken vliezen en moest ik in het ziekenhuis bevallen. Ik neig nu toch wel wat meer naar óf thuis óf toch in het Zotel. Ik vind het wel lastig..... Maar goed, misschien een goed idee om even de polis na te kijken.
Good evening all! @Moi, goed dat je de gyn hebt gebeld. Nergens te lang mee doorlopen hoor! Marije, mooie echo hoor! En goed bezig met de lijst! Antares, je moet je geen zorgen maken! Iederen kan bevallen. Jij ook! En proberen om het nu los te laten en te genieten. Zou wel je angst bespreken met de vk. Sterkte ermee! Nadesy, jij ook veel sterkte... Weer een nieuwe stap in zijn leven. Hopelijk gaat t snel de goeie kant op! Hammmelientje, mooie buik! Over de jeuk? Ik had dat ook heel erg en de vk adviseerde om te stoppen met t smeren van olie. Dat heb ik gedaan, nu gewoon bodylotion, en nergens meer last van! Hier; badkamer is klaar en mooi geworden en we hebben een huisje gekocht onder voorbehoud van financiering
miniM gefeliciteerd met jullie huis! Hier net terug van de echo....wat een eigenwijsje zeg. Lag in stuit, met de rug naar boven! Heb zelfs het gezichtje niet kunnen zien. En natuurlijk wat we het liefst wilden.....ook niet gezien, de navelstreng lag op een hoopje tussen de beentjes en ze kon het in deze positie dus onmogelijk zien..... Ach met de 20 weken nog eens vragen of ze ff kijken....16 augustus! Verder zag alles er gezond uit!!!! Gelukkig maar, en goed op termijn ook. Heb mijn placenta bovenin liggen...als een kussen om beebs hoofd....hoop dat dat niet probs gaat geven..heb er eigenlijk nog nooit van gehoord de placenta zo rondom bovenin....ach we zullenzien! Groetjes, miranda
jammer dat je het geslacht niet weet. gelukkig wel alles goed met de baby!!! Heb je geen leuke fototjes
Fijn dat de echo goed was!! MiniM leukkkk een nieuw huis Hier vanavond dienst gehad, net boven... Nu lekker in mijn bedje
Fijn dat alles goed was. Wij hebben vanavond de pretecho, en wil zo graag weten wat het is. Krijg nu een beetje de zenuwen na het lezen van jou verhaal. Komt het vaak voor dat ze het niet kunnen zien??
Helemaal mee eens... Komt er bij mij nog bij dat ik bang ben dat ik mij thuis helemaal niet op de bevalling kan focussen, omdat ik dan weer overal werk zie liggen..... Voer mij maar lekker af!
@MiniM PRoficiat met jullie aankoop @hamelientje erg toch die jeuk! Hopelijk ben je er snel vanaf meid... @Wen ik moet eerlijk zeggen bij de ene zien ze het meteen en bij de andere, ik was zelf bij Noah 16wk als ze zeiden meid, maar 50% zei ze, dus dat is evengoed als niks zeggen, en op 20 wk zag ze het niet en dan erna weer niet en uiteindelijk op 32!! wk zag ze eindelijk een piemeltje tss zijn beentjes Dus was wel lang wachten Maar een goede tip als je durfd he als ze aan het kijken zijn en hij ligt niet goed duw eens zachtjes op je buik, door je beweging gaat hij zich normaal wel verleggen, ik ga dit ook doen, wil het nu wel echt weten Toch zeker op de 20wk echo @Ziekenhuis of thuis... Dat is hier in België geen vraag het is normaal altijd in het zh, je hebt daar ook de beste zorg (mijn gedacht) er loopt soms wel eens iets verkeerd en dan zou ik toch blij zijn met hulp. Maar op gebied van kosten is dit altijd met hulp van je ziekenkas, denk bij Noah nog 320 euro te hebben betaald, maar je blijft ook wel enkele dagen na de bevalling dus dat zit allemaal mee in de prijs. Deze keer zou ik ook weer enkele dagen blijven omdat ik bij Noah woe naar huis ging en vrij was hij al terug verplicht opgenomen omdat hij zuur eten opbraakte. Hij kon de melk niet verteren en moest daarna na allerlei onderzoeken soja melk drinken. Daaron met nr 2 wachten we enkele dagen en hopelijk gaat alles zoals het moet Zo zo mijn boek is weer geschreven LOL Willen nog foto's van de echo zien he En van jou ook deze avond he Wen Hier volgende week Eindelijk!!! tot later meiden Jasmin
Antares fijn dat alles er goed uitzag op de echo! wel jammer inderdaad dat de kleine's geslacht niet te zien was! Wen veel plezier alvast met de pretecho, bij ons konden ze het overduidelijk zien wat het is! en ik mocht ook terugkomen als het niet te zien was geweest dus dat is ook erg fijn, misschien werkt dat bij jullie ook zo? ik zou ook wel in zo'n kraamhotel of hoe dat ook heet willen bevallen, sowieso niet thuis. maar we zullen wel zien hoe het uiteindelijk gaat duurt nog zo lang haha vanmorgen op controle geweest bij de VK, stond snel weer buiten! even bloeddruk opmeten was prima 100/55 toen ff een praatje maken en daarna nog even naar de hartslag van de kleine luisteren en dat was ook prima! baarmoeder zit nu ongeveer tot aan de navel dus dat is ook goed, stond met 5 á 10 minuten weer buiten en hoef pas over 6 weken weer te komen! heb over 3 weken eerst de 20 weken echo en dan 3 weken later weer naar de VK
Heeee... Rugpijn heb ik nog niets aan gedaan, gyn niet gebeld, maar een halve paracetamol genomen vanmorgen... Ff kijken of het een beetje helpt. Vandaag weer kamers poetsen, en vanmiddag dienst beneden... Net een goede daad verricht, was ff beneden wat halen, hoorde klap buiten... Ik kijken, ligt er een jongetje, die met zijn fiets bij ons door de bocht is gevlogen.... Arm mannetje! Ik heb hem beetgepakt, neergezet op het bankje voor onze deur, paps zijn fiets en lief een glas wat en een koude natte doek.. Schaafwonden afgedaan, en hem even rustig aan gekregen, zweten, bibberen, lijkbleek... Hij wilde verder fietsen, maar dat vond ik geen strak plan, lief is hem nu naar huis brengen...
Ah Moi, goeie daad verricht! Fijn dat alle controles bij iedereen weer goed waren! Hier ook alles oke!
@antares, mooi hoor!! Nog heel even hier, dan heb ik ook mijn filmpje. @all, mag ik ff klagen... wil graag jullie mening. Volgens mij zijn hier meer meiden die ook fulltime werken. Ik vind het zwaar, echt heel erg. Vandaag ook eind van de dag loop ik krom van de buikpijn, en voel me dan helemaal op. Maar vind het ook moeilijk om het nu al aan te gaan geven, ik moet nog zo lang. Hoe ervaren jullie het, het fulltime werken. En reageert jullie buik er ook zo op, als eind van de dag het vuurtje uit is.. Wil niet nu al minder gaan werken, hoe ben ik dan wel niet tegen het einde van de zwangerschap. Dat maakt me eigenlijk een beetje bang.
Moi wat goed van je! en sneu voor dat jochie zeg! Atares mooi mooi! Wen ik werk ook fulltime, maar moet zeggen dat het me echt heel goed af gaat, ook al sta ik meestal de hele dag, maar er zijn ook dames bij mij op het werk die het niet trekken om fulltime te blijven werken, de ene zwangerschap is de andere niet natuurlijk, en hun gaan dan of vervangend werk doen wat minder zwaar is of minder werken! luister goed naar je lijf! je lijf geeft zelf wel aan of het teveel is, en wat ik aan jou verhaal merk is het voor jou echt te veel! denk aan jezelf en de kleine, ik zou of minder gaan werken of als het kan vervangend werk aanvragen! ikzelf heb eigenlijk weinig last van de zwangerschap, het enigste wat me niet meer zo goed afgaat is fietsen, doet me echt pijn aan mijn banden, dus dat probeer ik zoveel mogelijk te vermijden, verder gaat het prima hier! gelukkig maar! tijd gaat ook echt enorm snel!