haha maar ze rommelen heel de dag. ook kreunt ze vaak. in het begin was het z,n tevreden baby maar nu is ze vaak wakker,huilt,kreunt en geeft vaak melk terug echt van die witte stukjes. hopelijk heeft ze geen reflux net zo als me zoontje
het is nog niet zo heftig met het spugen... de vk heeft al milupa aangegeven, misschien haal ik daar straks wat van.. nutriton hebben ze hier niet (woon in buitenland )
Wij hebben de kleine gelijk in haar bedje laten slapen. En dat gaat heel goed als ze honger heeft of ze wil haar speen dan huilt ze. We hebben nooit de kinders bij ons laten slapen. We hebben er een gedoe mee gehad met ons vendje, Bij de intake van de kraam. Ja is veel beter zo dat je je kindje leert kennen etc. Maar ik ga er alleen uit savonds om flesje te geven en als ik dan ook nog eens bij elke kreun wakker word dan ben ik helmaal niet te genieten. En nu weet ze ook dit is mijn kamer en hier slaap ik.
Hier zijn de krampjes over :d. sinds we over zijn gegaan op H.A.. Is licht verteerbaar en dat doet haar goed
ik heb haar ook gelijk in haar bedje gelegd maar hier gaat ze gelijk huilen. de eerste sliep gelijk in zijn bed zonder te huilen enz
hier rommelen ze ook de hele dag,maar ik heb niet het idee dat het hem pijn doet zeg maar, tenminste niet de hele dag,het is meer met vlagen... devon heeft vooral veel last van opboeren en "herkauwen" zeg maar(verborgen reflux) mijn dochter heeft het ook gehad tot bloedend spugen aan toe,maar hou het maat goed in de gaten bij je meisje!
@dino, ja het is ook wel fijn als ze in dr eigen bedje slapen,hier gaat dat overdag's goed,maar ik heb geen zin om het 'gevecht' aan te gaan snachts dan slapen we allebei niet... fijn dat je meisje geen krampjes meer heeft! hier was het van de ha volop,maar nu met de pepti gaat het een stuk beter, hij kan iig poepen nu,dat was echt een ramp met de ha melk..
Nou ze poept lekker hoor. HET STINKT haha. Ze heeft gister aaf poepje gedaan in de nacht en net weer. Geen volle maar gewoon een poepje hihi
Ja ze kunnen flink stinken he hahaha hier nu na elke voeding een poepluier en minstens 2x per dag helemaal onder,dus geen klagen hier de andere 3 hebben ook kma gehad,dus ik was al bang dat ook devon deze voeding moest hebben..
@ Nadesy & Ninja2: hahaha... ik ben dus niet de enige gelukkig... voel ik me ook niet schuldig over mijn laatste post in de bewuste topic hahaha @ Moi: meis, dikke knuf! Je hebt het iig nog bijna 2 weken volgehouden meis. Het gaat er nu gewoon om dat je de rust krijgt en daardoor Lukas ook! Geniet van die rust meis.
@ de meiden die nu 'klaar' zijn en waarvan het gezinnetje compleet is, ik heb vandaag echt moeite met de gedachte dat dit de laatste zwangerschap was enz, terwij het echt mooi is zo,maar het gevoel nooit meer zwanger te zijn, te bevallen enz, raakt me toch wel diep...is dit normaal? meer kinderen kunnen echt niet, ik denk ook als ik het tegen die van mij zeg dat hij een hart verzakking krijgt haha,maar blijft dit gevoel of moet het even een plekje krijgen??
vraag ik me ook af...hier ook dat gevoel...nooit meer dit..nooit meer dat.... terwijl ik echt niet meer wil.....of stiekem toch wel... whahahaha, erg hoor!! Hopelijk komt het goed.
Ja precies, ik heb dat na alle zwangerschappen gehad en ik ben blij dat ik niet de enige ben met dat gevoel,maar waar zou het 'stoppen' dan he...
tsjah...mijn nicht haar jongste is pas 5 geworden en die wil ook nog steeds.....dus ik weet niet waar het stopt. Het kan daar echt niet meer (sterilisatie man) maar de wens blijft....denk dat je daar mee moet leren leven.....
Suze: heel herkenbaar. Ik heb er nu ook heel veel moeite mee, had gedacht aan het idee te wennen altijdens de zwangerschap. Maar nee hoor. Zeker nu ik ziva bekijk en bedenk dat er nooit meer een zwangerschap, bevalling, baby enzo zal zijn.. Pfff ben bang dat ik er nog wel even last van houd. Ben nu al weer lichtelijk jaloers op buikjes en verse beebjes..... Erug he
Het gevoel ken ik ook. Heb me zelf ook maar voor genomen als ik 30 ben dat ik me laat helpen. Nu vind k het te eng en nooit meer ik weet niet. Als we 1000% zeker wisten dat het goed zat maar dat weten we niet. Net ook te horen gekregen dat me s zus ook weer zwanger is. En dat stak me wel en waarom heel simpel ze werken allebij en kind word weer bij sma gedumpt die het niet aan kan. En ze wilde helmaal geen kinderen en nu de 3e 1 keer miskraam. waarom neem je dan kinderen als ze toch meer ergens anders zijn dan thuis
hoi meiden hier weer goede nacht gehad...23.30 fles en toen om 6.30uur Net even stad in geweest, sem nieuwe handschoenen, en pim nieuw mutsje Zit alleen dus aan de ijzertabletten... en kan moeilijk naar de wc...vanmorgen geweest, maar heb er nu nog last van tja dit is echt de laatste zwangerschap geweest, heb er zelf vrede mee... Fijne dag allemaal, vanavond net 5 kijken
Tja, ondanks mijn k*t-zwangerschap kan ik me alweer op een volgende verheugen... gelukkig mag (en hopelijk kan) ik nog een keer. Maar na een volgende laat ik denk ik een spiraaltje plaatsen... iemand ervaring daarmee?