Zijn er hier nogmeer dames die met kest een test Kunnen doen En doen jullie dat dan ook ? 1 kerstdag is mijn nod Ik ben zo bang dat als hij (weer) wit blijft Mijn feest dagen verpest zijn ( uiteraard iok als de duivels komen maar witte test komt meestal harder aan
ik heb een miskraam gehad (dus geen idee hoe mijn cyclus nu is) Ga ik uit van mijn normale cyclus van 28 dagen dan kan ik ook eerste kerstdag testen! we zijn er nu niet echt mee bezig dus ga er ook vanuit dat ik gewoon ongesteld word (vraag is alleen wanneer)
Zal wel een erg mooi kerstkadootje zijn! Ik kan het doen doordat mijn cyclus erg lang is en volgens mijn HA wel een eisprong kan krijgen ik rekening kan/moet houden met een zwangerschap.
Als je jezelf kan inhouden, zou ik wachten uit voorzorg; ook een witte test kan iets na je nod nog donker worden en zo voorkom je stress tijdens kerst.
Ja ik kan testen!! Weet ook nog niet of ik het ga doen.. Ik heb nog geen testen in huis, maar denk wel dat ik er een paar haal voor de zekerheid!!! Inderdaad beide is niet leuk, rood niet en een witte test ook niet.. Hoop niet dat ik me helemaal rot voel als ik ongesteld word.
Hier ook testen met kerst. Nou ja, NOD is de 24ste dus de volgende dag op 1e kerstdag zou ik een testje kunnen wagen mocht ik niet ongi zijn
Ik zou met kerst kunnen testen.. 27-28 dec is mn nod dus dan moet ik wel wat eerder testen. Dat doe ik eigenlijk nooit, dus misschien nu wel een testje voor nod wagen Maar dat kijk ik tzt wel. Meestal voel ik al wel een paar dagen van te voren of ik ongi ga worden. Als dat zo is, dan wacht ik gewoon netjes tot mn nod
Ik heb me testen wel al in huis . Dus spannend kijken hoelang ik ne in kan houden Weet iedergeval zeker wanneer me eisprong is geweest ( nouja ovu testen knalde ) Duim duim voor jullie allemaal
Ik hoop juist dat ik hem er rond Kerst in schiet . Maar heb nu nieuwe medicatie, dus weet niet of ik eerder of later mijn eisprong heb. Normaliter is mijn eisprong rond dag 17. Dus who knows
mijn NOD is ook 1e kerstdag. en ook ik ben bang voor een witte test of menstruatie. Ook al mag ik niet zeuren want het is pas ronde 2.
Mijn nod is de 27ste maar ga zoiezo niet eerder testen. Misschien de 28ste maar ben ook bang voor weer teleurstelling dat ik extra langer wacht.
Ik mag ook testen met kerst, kerstavond. hoop zo dat die postief is en dan omnder de kerstboom neerleggen kadotje voor mijn vriend Succes met afwachten meiden!
Ik kan pas de 28e testen, zou wel leuk geweest zijn met kerst! Maar met oud en nieuw is ook leuk, een speciaal cadeautje voor mijn vriend omdat wij 1 januari 5 jaar samen zijn...
Ja hier nog een kerst tester ga de 24e test doen. 1e kerstdag is mijn nod. Zou wel een geweldig kerstcadeautje zijn zeg! Kan me niks mooiers voorstellen dan een positieve test
Sorry ik houd van lijstjes (en de overzichtelijkheid daarvan)! Wie doet er mee? (je kunt het kopiëren en aanvullen met je eigen gegevens) Naam/Testdag/Uitslag Test MSI 25-12 ............
Ik kan eigenlijk de 29e testen. Maar misschien haal ik een extra gevoelige die al met 6 dagen voor nod kan En anders test ik 31 dec. Weet ik meteen of ik een borrelje kan drinken of een mooi verjaardagskado heb voor vl op 1 jan. Ik duim voor jullie dames.