Even ander vraagje. Hoe komen sommige dames aan een andere banner dan de standaard die je hier kan kiezen op site? Ik ben niet zo handig met die dingen. Maar zou graag iets persoonlijkere willen kiezen...
Hoi Allemaal, Ik wil meepraten, maar durf het nog niet echt. Al heb ik het gevoel dat het goed ziet, want ben al goed misselijk geweest de laatste dagen. Maar wil nog een slag om de arm houden en ben stiekem bang dat mensen via deze site te weten komen dat ik zwanger ben. Ik heb 3,5 jaar terug een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gehad en 26 maart 2013 ben ik bevallen van een gezonde zoon. We waren dus lang bezig om uiteindelijk zwanger te worden. Nu is het in 1 keer raak. Kan het nog niet geloven. Volgens de eerste berekeningen zou ik op 11 januari uitegerekend zijn. Al weet ik dat dit nog kan veranderen. Alles is afhankelijk van de daadwerkelijke innesteling en hier kan 2 wkn overheen gaan ( is mij de vorige x door de gun uitgebreid uitgelegd). Ik ben een beetje bijgelovig en ben bang dat wanneer ik te hard roep zwanger te zijn zijn dat dit noet goed gaat (ook daarom durfde ik noet aan te sluiten), maar wil toch alles met een aantal mensen kunnen delen. Mijn ouders en de moeder van ml weten het. Verder willen we het nog stil houden. Vanwege de eerdere buitenbaarmoederlijke zwangerschap hoor ik met de 6 wkn een echo te krijgen. Dit zou in het ziekenhuis ook gebeuren. Aangezien ik voor de vk kies (persoonlijker) krijgen we pas op 30 mei de eerste echo. Nog 3 wkn wachten. Ach ja, zolang ik me zo voel zal het echt wel goed zitten . Allemaal trouwens gefeliciteerd!
Die kun je via internet maken en dan hier bij je handtekening de code plakken. Zoek maar eens op zwangerschapstickers.
Haha heb hem kunnen overtuigen we gaan het zelfs vanavond al vertellen Ik wil het wel zeggen, ze weten dat het de vorige keer mis is gegaan. En ik wil toch eerst eens goed nieuws kunnen vertellen. Als er iets gebeurt heb je toch iets om op terug te vallen.
Ik heb 26 mei de eerste echo, (op mijn verjaardag!) Als het goed is is mijn schoonmoeder dan bij ons thuis aan het oppassen op de jongste. Die denkt dat ik dan voor een gewone controle moet, mijn moeder komt dan om 10.00 koffie drinken voor mijn verjaardag, als we dan goed nieuws hebben en een mooie echo vertellen we het onze moeders, en aan broers en zussen. Onze kinderen vertellen we het pas als je het kan zien. Wij hebben hier een vk praktijk met 5 verloskundigen. In principe blijf je daar tot dat er iets niet goed gaat, of iets dergelijks. De eerste keer met de vk bevallen. de tweede keer met de gyn ivm te hoge bloeddruk. Maar ze zijn hier allemaal even leuk! (de vk dan) aanstaande dinsdag komt mvm...ik denk dat ik eerst zelf nog een test ga doen...zo bang dat als ij er is, er geen streepje komt of zo iets! Vanmorgen gewerkt...had ze gebak met slagroom bij de koffie (werk in de thuiszorg als huishoudelijke hulp) bah!!! Kon wel over mijn nek gaan! Maar goed, we hebben het netjes opgegeten en nadertijd flink maagzuur. bah, bah, bah! Schmidt, Gefeliciteerd! Louloulo succes vanavond Ben benieuwd hoe de reactie is! Zo ik ga weer eens verder mijn huisje op orde brengen, mijn schoonzusje komt zo, dan gezellig winkelen. Fijn "regenachtig" weekend!
heey dames vandaag digitale gedaan, ik was zooo bang dat er niet zwanger op kwam te staan raar he haha, maar er stond toch echt zwanger 2-3 whoehoe ik stond te juichen als een klein kind , nu dringt het pas tot me door zijn jullie smiddags ook zoooooo moe??
Jaaaaaaaaa na een miskraam in januari en een vage cyclus vorige maand had ik vanmiddag,2 dagen voor nod, een lichte positieve test in handen,streepje was wel duidelijk te zien.ben zoooo blij hahaha,heb het alleen me zusje verteld,dies 16 weken zwanger.ik wil zondag op Moederdag een digitale doen,leek me wel een leuke dag Had na me miskraam besloten om bij een volgende zwangerschap eerst een goede echo af te wachten voordat ik het ga vertellen,wil het zelfs proberen vol te houden tot ik 10 weken ben maar of dat gaat lukken is de vraag Vanwege een bbz en miskraam krijg ik rond de 6 weken me eerste echo Voor alle zwangeren GEFELICITEERD
Ow ja ik had dat met de test precies hetzelfde. Ook digital gedaan omdat dacht verkeerd de strepen zag en dat die negatief zou geven. En daarna kwam bij mij ook pas meer het geloof.. Al heb soms nog m'n twijfels En ik heb Smiddags ook behoorlijke dip. Maar slaap snachts ook slecht. Lig rond uur of 2 wakker heel soms na 6e nog hazenslaapje en dan na lunchtijd zo slap en moe.. Maar dat zal ok wel weer overgaan. Haha
Louloulo. Wat fijn dat je man het er mee eens is! Veel plezier met vertellen! Mamellen. Fijn Dat klikt met alle VK"s, dan heb je toch zelf beter gevoel bij. Poedie, gefeliciteerd!
Ja de namiddag is een hel, constant geeuwen. En 's avonds vechten om niet in slaap te vallen in de zetel
@ schmidt zo je hebt al aardig wat achter de rug is je zeer gegund dat deze keer goed zit en alles goed verloopt @ loulou aaaah leuk eindelijk vertellen, spannend hoor @wonderbaby ja herkenbaar ben af en toe al moe als ik wakker word hhhh maar einde van de dag zeker @mamaellen inderdaad fijn dat je met alle vk kunt vinden is belangrijk. EN slagroom ieuwwwww moet niet aan denken nu. Net als me koffie verslaving die opeens verdwenen is, moet er 9 vd 10 x niets van weten hhhh @ poedie gefeliciteerd en welkom. ook jij al 1 en ander achter de rug hopen dat de eerste echo helemaal goed is. Hou ons op de hoogte
Trouwens dames, Heb sinds vanmorgen vrij felle steken. Had vk gebeld omdat ze eerst op 1 plek zaten en vreesde voor bbz ( waren echt felle steken en warme kruik hielp niet). Ze zei even aanzien en anders de dienstdoende bellen. Gelukkig is het nu wat afgezakt maar ze zijn nog steeds vooral op die plek maar nu ook rechts. Voelt niet zelfde als miskraam van laatst en geen bloedverlies dus daar ga ik niet vanuit. Maar ben toch beetje ongerust.... zouden me darmen zijn of baarmoeder die rekt? Maar dat herinner ik me meer als menstruatieachtige krampen... manlief zegt dat ik dit bij de vorige ook had, zelf weet ik daar niks meer van. Hebben jullie dat ook van die krampen/steken?
Nieuwe zwangere dames: welkom en van harte gefeliciteerd! Ik hoop dat het me lukt om nog 7 weken m'n mond te houden. Ga wel mijn best doen. Merk wel dat ik toch bij ieder steekje denk: t zal toch niet weer misgaan.... De mk heeft er toch wel ingehakt. Herkennen jullie dit? Voel verder vrij weinig, heel soms misselijk en die steekjes dan. Maakt me ook wat onzeker. Het is ook nooit goed 😉
ja erg he die ongeloof, lang leven de echo over ander halve week ook ivm miskraam eerder vandaag eerste dag dat ik smiddags niet heb geslapen (omdat het huishouden verslonsde) maar hakt er wel in hoor my god verder kom ik in de avond niet in slaap 2 uur wakker liggen en dan in de ochtend heel vroeg wakker "zooo niet leuk"
hier ook erg herkenbaar jammer genoeg, ik blijf twijfelen en onzeker gaat alles wel goed, ik moet nog ander halve week door bijten dan hebben we ook onze eerste echo gelukkig
Hier ook wakker tussen 5 en 6 uur! Hopelijk gaat dat nog weg! Verder valt de vermoeidheid mee maar dat wijt ik aan het feit dat ik vakantie heb nu!
dames, ff een mededeling ik heb een geheime groep op facebook aangemaakt dat heet januari mama's dit is een geheime groep dus niemand buiten de groep kan zien dat je daar post of foto's stuurd misschien leuk om daar prive te praten, echo sturen enz enz als jullie bij de groep toegevoegd willen worden stuur dan een prive bericht hier op ZP dan kan ik jullie toevoegen ik was eerst aangesloten bij zo'n groep op facebook en kan vertellen dat het super leuk en gezellig was en ECHT geheim, maar helaas door miskraam ben ik daar weggegaan
lekker hoor ik had ook een beetje vakantie want mijn zoon sliep de hele week bij mijn zus, dus kon lekker een middag dutje pakken , dat kan zometeen niet meer haha