@ Naomi, wat fijn dat je ouders even langs zijn geweest! En jammie, frietjes!!!!! @ Nijn, hoe voelt je buik? Al wat beweging en rommels? Of nog steeds op zoek naar tips..... Hopelijk is jullie zoon er snel!! @ Happy, lekker genoten van je vrije dagje? Er is maar weinig gekletst vandaag, dus het lukte me gelukkig om vlotjes bij te lezen . Ik merk ook wel dat het nu opeens superdruk is na de verhuizing en dat er nog zo veel dingen geregeld moeten worden!! De computertijd is dus drastisch verminder ten opzichte van de vorige woning , maar wellicht zit ik er weer wat meer op als ik straks tegen het einde van de zwangerschap loop. Fijne avond voor iedereen!!!
zo de frietjes waren heerlijk hihihih. lekker frietje stoofvlees en een halve haan (voor ons samen hoor) vandaag controle gehad bij de vk en alles was weer prima in orde kleine meid bleef schoppen tegen de doptone hihihi, hb was 6,9 niet erg hoog dus maar heb er geen last van gelukkig. met 30 weken wordt het nog eens geprikt. met 34 weken krijgen we weer een liggingsecho nog een keertje spieken leuk leuk!!
@alice Nee hoor, hier gebeurt er helemaal niks. Soms een beetje een harde buik, maar dat is niet noemenswaardig. @naomi Frietjes!! Ik wil ook. Fijn dat alle goed is met de kleine. Leuk he een extra echo. Super om ook de verschil in groei te zien.
Hey meiden, Naomi: Fijn dat bij de vk alles goed was. En een echo blijft altijd leuk om na te kijken en te krijgen Nijn: Alles dus nog steeds rustig?? Pinda: Hoe is het met jou meisje?? Alice: Ja na een verhuizing heb je het altijd druk. Probeer er toch een beetje van te genieten, want voor je het weet is het weer "gewoon". Hier heb ik deze ronde een speedy-ei gehad Teste maandagavond posi en mn temp was dinsdag al omhoog. Hadden gelukkig maandagavond nog een klusje gedaan Kijken wat mn temp morgen gaat doen en anders kan ik mn banner aan gaan passen. Duik nu lekker mn bedje in, nog ff lezen en dan slapen. Kan 's morgens zo slecht mn bed uit op het moment. Slaap lekker allemaal!! -XXX-
@Nijn: ooohh lijkt me niks om zo in spanning te wachten!! Wel spannend allemaal @Naomi: fijn dat alles goed was! @Remmar: met mij gaat alles goed, zaterdag is mijn NOD dus nog even afwachten allemaal, ben afgelopen maandag ontzettend misselijk geweest, ook in bed als ik op mijn rug lag had ik een raar/naar gevoel in mijn buik nu gaat het gelukkig wel weer, gevoelige bOObs maar dat heb ik altijd wel. Hopelijk is het deze ronde raak voor jullie! bij jullie is er kans op een zwangerschap, bij ons is het maar afwachten...
@ nijn, spannend meid! Hoe is het nu? @ Alice, fijn dat je verhuisd bent en weer internet hebt! Hier gister de paarden verhuist naar de nieuwe stal. Hele verhuizing, maar ze staan er heerlijk en rustig bij!! Verder gaat alles goed.😄
He meiden, Net wakker. Had ik niet gedacht. Want het rommelt nog steeds in mijn buik. Niet erger geworden, maar het is er iig nog. Dat vind ik al heel wat.
@nijn: spannend meid!!!!!!!!!!! hoe is het nu? hihi we zijn verder niet nieuwsgierig hoor @pinda: spannend meid, hopelijk is het raak @remmar: hhihi een speedy-ei, hopelijk nestelt hij ook snel bevrucht in net gebeld door de vriend van mn schoonbroer(geen idee hoe ik het moet noemen..) ze wonen hier 3 kwartier vandaan maar hij wilt graag best eens overdag of savonds langs komen om me te komen helpen! hij zei: als het even te erg wordt en er is niemand bel dan, als ik kan kom ik er gelijk aan. vond dat zoooo lief! het is zo een schat van een vent heb ze mee gevraagd voor de echo met 34 weken en dat wilde hij maar al te graag hihih. isabel is wakker! ik ga haar even uit bed halen en mezelf aankleden.
@ Naomi, fijn dat alles goed was! @ Nijn, o rommels!!!! Dat is alweer iets @ Pinda, zaterdag NOD dus....misschien is het spontaan gelukt, je weet nooit, ik duim in iedergeval!! @ Remmar, hihi een speedy-ei Pffff, ik ben op....en het is vandaag weer zo'n drukken dag, dus ik kan niet even gaan liggen.... maar goed, het is bijna weekend
He meiden, Ja het rommelt hier nog steeds lekker. Er zijn weeen, maar nog niet regelmatig. heb even contact gehad met mijn gyn. Als het vanavond nog steeds onregelmatig is, moet ik weer bellen.
@nijn: ik heb morgenmiddag dat gesprek bij het UWV ik ben heeeel benieuwd! spannend zeg!! wat gaat hij doen dan als ze nog onregelmatig zijn? ik heb btw nooit regelmatige weeën gehad maar ze werden wel heftiger. het is dus niet altijd een goede graadmeter! als ze heftiger worden zou ik gewoon lekker weer bellen, anders is de kleine er straks al en heb jij iets van maar ja ze waren regelmatig hihihih. bij mij varieerde het enorm soms zat er nog geen minuut tussen en soms wel 8 minuten in ieder geval heeeeeeeel veel suc6 hihih spannend he. zo mn tante is lekker de hele middag geweest en isabel ligt nu lekker te slapen dus ik kan zo gaan koken zonder dat ze bij me staat want vind dat altijd gevaarlijk maar box is geen oplossing dan schreeuwt ze alles bij elkaar. mag voor de verjaardag van mn oom over 2 weken ook 2 taarten maken het gaat een ajax taart worden en een taart met een bord van 50, ben heeeeeel benieuwd naar het resultaat hihi.
@naomi o ik ben heel benieuwd hoe je gesprek morgen gaat. Ja als de weeen niet regelmatig worden moest ik bellen en ik denk dat ik dan gewoon opgenomen wordt. Ze zeiden me namelijk dat ik alles wat ik mee wilde nemen klaar moest zetten. En dan gaan ze kijken hoe eht er voor staat en wat ze gaan doen. Maar ik denk dat ik vannacht naar het ziekenhuis ga. Hetzij omdat ik moet bevallen of hetzij omdat ze me dan in de gaten gaan houden. Ze laten me waarschijnlijk niet heel lang meer rondlopen gezien mijn toestand op dit moment. Dat begreep ik een beetje uit hun verhaal.
spannend hoor!!! misschien ben je morgen al wel mama als het goed gaat doorzetten (met of zonder hulp)
@nijn: spannend zeg! Wil je in elk geval heeeeel veel succes wensen. Misschien heb je morgen jullie kleintje lekker in je armen.
@Nijn: veel succes, goed doorpersen dan is de kleine er zo uit @Naomi: mooi buikje hoor en op de achtergrond zie ik isabel staan wat een schatje! Morgenochtend ga ik testje doen..ben benieuwd en laat het jullie weten natuurlijk