ja de muren van de babykamer ja paarse muur is 1 keer gedaan en heb als verassing voor mn ventje zometeen 1 witte muur ook alvast gedaan, hoeft hij er vanavond nog maar 1 te doen en daarna alles nog een 2e keer hihi. paars is wel super mooi zeg wauw!! het is wel echt donker paars hihi, echt de kleur die ik wilde *glunder glunder* ik kan niet wachten tot alles klaar is dan kan ik eindelijk alles in gaan richten en gaan kopen wat ik nog nodig heb (heb nu geen overzicht alles zit in een kast gepropt hihi)
Hier ook niet op pad Vanmiddag even bij me zus geweest . Zie dat iedereen aan het schoonmaken is geslagen , dat gebeurt hier morgen dan kan me vriend mooi even helpen Naomi , wow paars zal er vast mooi uit te komen zien . Hier is het nog even kijken wat we gaan eten .
Goedemorgen meiden. Ik was er vandaag vroeg uit. Heb meteen even de badlamer schoongemaakt. haha fanatiek he. @Stephanie. Ik heb lekker aardappels met groente een vlees gemaakt gisterenavond. Lekker simpel maar ef en toe erg lekker!! Vanavond eten wij ook bij mijn moeder ( ouders), altijd goed dus @Naomi Wow jij hebt echt veel gedaan gisteren. Wat ga je vandag doen. Even rusten of ook flink aan de slag? @Kim Hoe is het met de testjes. Blijven ze positief? Hier alweer 5 dagen overtijd. Geen ongesteldheid, zwangerschap of ei te bekennen hier.:x
Wow Nijn, dat is echt fanatiek! Moest ik eens hebben haha. Vervelend dat er nog steeds geen duidelijkheid is. Gelukkig kan je al bijna naar de dokter. Naomi, leuk dat je kamertje zo opschiet. Was je man blij met je?
Ja apart he. Haha. Ja die onduidelijkheid is neit leuk. Maar inderdaad, nog even en ik kan naar de dokter.
@nijn: was gisteravond ook wel moe van al dat druk gedoe van mezelf hihi. vandaag moet ik werken, mn oppaskids zijn er alweer. maar als het droog blijft gaan we lekker naar de speeltuin dan kunnen ze lekker hun energie kwijt en heb ik even rust (hoop ik). @stephanie: mijn ventje was blij verrast dat ik een muur geverfd had hihi. hij heeft de grote muur alvast 1 keer gedaan en de kleine muur die ik gedaan had voor de 2e keer dus die is klaar. de 2 grote muren nog een 2e keer en dan klaar hopen we. misschien de paarse muur nog een 3e keer maar dat hoop ik niet. @nijn: balen dat je nog steeds geen zekerheid hebt zeg!!
Ja balen he. heb nu even een baalmoment hoor. Zit nu bij mijn moede. Heb lekker even alle frustratie van me af kunnen huilen. Dat lucht op....... Voor nu in ieder geval. Ik weet zeker als mijn mannetje zo komt dat ik weer begin te huilen haha
@nijn: je mag ook weleens huilen hoor *knuffel* je ventje zal het vast wel begrijpen denk ik. hier vanmiddag naar grote speeltuin geweest met de kids heb er 3 uur gezeten hihi. ze hebben zich prima vermaakt, over een half uurtje worden ze weer opgehaald.
Hi ladies, vandaag voor het eerst weer eens naar de VU geweest....pffff, ik word echt oud, ik vond het zo ver lopen!!! En ik voelde me ook oud omdat ik gemiddeld 10 jaar ouder ben dan de gemiddelde 1e jaars, haha.... Verder sinds gister weer opeens enorm moe....vandaag lekker niets meer doen!! @ Naomi, in Wageningen ken ik niet....ik zou naar Utrecht gaan als ik jou was....super specialist daar!!
oke utrecht of wageningen maakt niet uit denk ik voor ons weet jij specifieke praktijk/arts die super goed is? wil het nog eve aankijken, gisteren was zijn ontlasting alweer wat beter zei mn vriend dus hopelijk was het dit.
Goedenavond Nijntje , Lekker vroeg bezig geweest dus Het is inderdaad heel fanatiek van je . Nee me testje was gister al negatief en een stuk lichter geworden. Dikke knuffel meis !!! Dit is ook niet leuk voor je . En natuurlijk mag je je frustratie kwijt is helemaal niks mis mee . Naomi , zo dat is lang zeg meid !! Zolang het leuk was Alice , Niks aan te doen meis , ja maar als je zwanger bent lijkt het ook alsof je oud bent met dat lopen Hier lekker geshopt in Assen me vriend wou erheen voor nieuwe schoenen maar ze hadden zijn maat niet . En ik heb 2 leuke truitjes bij de prenatal gekocht Waren eigenlijk Positie truitjes maar dat kan je er niet uithalen , kon het niet laten hangen. Dit zijn ze :
Leuke shirtjes Kim! Nog eventjes en dan ga je ze legaal aan haha. Nijn, knuffel voor jou! Naomi, ben benieuwd hoor naar de babykamer. paars is echt heel mooi en je ziet het niet zo vaak. Alice, ben je al begonnen met je studie dan? Of moest je erheen om alles omtrent je studie te regelen? Ik ben er morgen weer. Hier geleerd vandaag. Of tenminste, een poging tot. Het blijft totaal niet hangen, het interesseert me echt helemaal niets op het moment.. Jullie temperatuurden toch meiden? Heb vanmiddag een thermometer gekocht, had 37,6! Twee keer gemeten, en elke keer hetzelfde. Morgenochtend maar beginnen. Ga nu even in bad mn samenvattingen doornemen en daarna zal vriendlief wel ns terugkomen van werken. Eetse!
@ Kim, wow vooral die 2e vind ik echt superleuk!!! @ Steph, ik was er even omdat ik de decaan ging spreken omtrent de zwangerschap. Maar er was zo'n rondleiding voor 1e-jaars, vandaar.... Volgens mij beginnen we eigenlijk pas 6 september toch? Ik ga straks eens even uitzoeken wat voor boeken ik nodig heb...wordt weer een lekkere kostenpost... Ik heb ook getemperatuurd idd. Kijk anders eens in die link bij mijn banner, dat is wel handig als je je daar inschrijft, dan kun je zelf een grafiekje bijhouden! Hier gaat het vandaag allemaal ook wat minder, vanochtend was ik heel misselijk en heb ik moeten spugen. Verder wat hangerig, dat was ik gister ook al en ik moest toen ook heel veel huilen, maar dat zullen de hormonen wel zijn. Gelukkig is het bijna weekend en heb ik manlief dan lekker voor mezelf! Dat helpt ook altijd wel O ja, ik heb zelf eigenlijk 18 december als uitgerekende datum aangemerkt. Maar de vk gaat uit van de 1e dag van mijn laatste menstruatie en die was 10 maart, dus heeft ze me gewoon op 15 december gezet. Was ik net over na aan het denken dat ik dus geen oudjaars/nieuwjaarskindje meer kan krijgen, want na 2 weken halen ze het sowieso toch?
@alice: heerlijk he al die hormonen kan hier ook om het minste of geringste gaan janken hihi. zo had ik dat gisteravond, mn vriend was naar zn moeder geweest (heeft zich op laten nemen ivm anorexia en een totaal verkeerd zelfbeeld) en die vertelde doodleuk dat ze niet van plan was om met ons trouwen naar mn ouders huis te komen zodat iedereen mn vriend zag aankomen die mij op komt halen. dat was te veel voor hoor, ze ging wel gelijk naar het gemeentehuis!!! gelukkig heeft mn vriend gezegd dat hij graag zou willen dat ze toch komt. bij het gemeentehuis zijn nog meer mensen dus lijkt me alleen maar moeilijker voor haar. als zij er niet is dan zal mn schoonvader er ook niet bij zijn..... vind dat echt niet kunnen en heb dat mn vriend ook heeeeeel duidelijk gezegd! mn ma komt zometeen gelijk ff mn hart luchten, wat zal ze 'kwaad' zijn als ze dat hoort! die zal er ook niet blij van worden. heb mn vriend gezegd dat ik het haar niet in dank af zal nemen als ze ons dit flikt hihi. je bent uitgerekend wanneer mn nichtje geboren is hihi lol! ik heb grote kans op oud/nieuwkindje 1/4januari uitgerekend hihi. ik hoop dat het of tussen kerst en oud/nieuw komt of pas na 3 januari, maar ja ik heb zo weinig te willen, kleine meid komt toch wel wanneer ze wilt
He meiden, hier nog steds geen ongi, maar heb het vermoeden dat dat snel gaat komen. Heb wat menstruatipijn in mijn buik. We zullen het zien.
Oja en mijn borsten beginnen pijn te doen. So that's the sign!!! Ach ja dan gaan we ronde 7 in he... Beter dit dan zo stom wachten op niks... Dat is echt waardeloos hoor.
Dankje alice We proberen er niet te lang bij stil te staan en gaan gewoon vol goede moed verder als het zover is.
Hee allemaal, Nijn, hopelijk wordt je dan snel ongesteld. Dan ben je daar weer lekker vanaf. Alice, ja volgens mij beginnen alle studies 6 september, maar weet het niet zeker. Deed de decaan nog moeilijk? Hier ben ik ook steeds een beetje hangerig en huilerig, echt zo'n lusteloos gevoel. Gelukkig is het nu weekend. Naomi, wat vreselijk zeg van je schoonmoeder. Een vriendin van mij is ook opgenomen voor anorexia, en dat is echt een hele heftige ziekte hoor! Maar je hebt gelijk, als ze de kracht heeft om naar het gemeentehuis te komen, kan ze ook naar jou toekomen. Over de bevaldatum: ik kreeg als uitgerekende datum 19 december, en was wel een beetje bang dat ik precies met kerst zou moeten bevallen. Toch jammer voor zo'n kindje als een verjaardag en een feestdag samenvallen. Ik ben zelf op 30 april jarig, dus weet wel een beetje wat het is. Nog plannen voor het weekend? Ik moet morgen werken, 'savonds gaan we wat drinken met vrienden en zondagavond viert de gekke oma van mn vriend haar verjaardag en moeten we bowlen. Ik HAAAAAT bowlen haha.
haha wij gaan ook regelmatig bowlen met onze vriendenclub. Ik kan voor geen meter bowlen, maar vind het altijd wel heel erg gezellig. Het bij elkaar zitten op zo'n baan en te zien hoe fanatiek sommigen zijn. @BEvalligsdatum Ik kreeg als bevallingsadatum 5 december. lachen zo'n sinterklaas kind. Maar helaas, dat zat er dus niet in voor ons.