Pindakoek, als ik hem groter maak en me beeldscherm iets naar beneden zet dan zie ik hem wel zitten Gewoon vrijdag nog is .
In het negatief zag ik ook al bijna niks , het is nu afwachten en hopelijk krijgen we binnenkort goed nieuws
Ja misschien doe ik dat ook maar. Ik zie op jou test zo ook niks. Zal hem eens proberen uit te vergroten. Hoop voor je dat je vrijdag een dikke streep hebt.
Ja dat denk ik ook een kleine beetje. We zien wel. Misschien inderdaad over een paar dagen weer testen en anders de datum aanhouden voor de ha.
goedemorgen dames, @pindakoek: spannend!!!!!! je kunt altijd voor de zekerheid niet drinken vrijdag hihi. en een extra test vrijdag is ook wel slim dan zou hij donkerder moeten zijn, ik lijk wel wat te zien op de foto. @nijn: meid over een paar daagjes nog eens testen, is hij dan donkerder dan zul je toch wel een ei gehad hebben. kan het zijn dat de ovutesten niet gewerkt hebben? meiden leuk dat jullie de jurk mooi vinden en foto dat ik hem aan heb op onze trouwdag komt dan natuurlijk ook nog hihi. ben de rest weer een beetje vergeten, sorry meiden!
@ Naomi: fijn dat ik niet de enige ben die iets ziet wil het zeker weten want ik hou er wel van om te borrelen en het is een bruiloft waarbij je onbeperkt kan drinken Hier nog even de originele test...is lichter maar ik kan de test niet beter op de foto krijgen..(de test wel..alleen het 2e streepje niet )
ik snap dat je het zeker wilt weten vooral als je onbeperkt mag drinken hihi. op zich kan het nog geen kwaad hoor om wel te drinken want de baby krijgt nog geen eten via jou maar ik zou er toch voorzichtig mee zijn hihi. vrijdagochtend nog even een testje en dan weet je het! anders een test van testpoint van de etos die is super extra gevoelig en ik had 4 dagen voor nod een vrij duidelijke streep!
Ja tuurlijk kan dan, maar lijkt me wel raar. Heb altijd dezelfde ovutesten en hou daarnaast ook mijn temp in de gaten en zie daar geen verhoging of andere schokkende verandering in. Maaruh dat testpointtestje van jou. Was die duidelijk? En andere testen nog niet? Als ik toevallig in de stad kom haal ik ook misschien wel zo'n testje, maar dan moet ik iets meer duidelijkheid hebben over een paar dagen. Vind het nou wat risicovol. Heb ook niet het idee of gevoel dat ik zwanger ben. Kan nog alle kanten op. Ben wel heel benieuwd maar wacht het gewoon nog af. Denk nog steeds dat ik gewoon ongi ga worden. En anders ga ik naar de ha.
Ik zie hem nu wel !!!! Je meot echt vrijdag nof een keer testen voor de zekerheid. Want het ziet ernaar uit dat jij geen alcohol gaat drineken vrijdag hihi Spannend!!
@nijn: oke dan lijkt het me onwaarschijnlijk dat je toch een ei hebt gehad! die testpoint was een heeeel stuk duidelijker! met de kv 2v5 kon ik alleen in het licht als ik hem schuin hield iets zien en met testpoint een duidelijke streep! wel het paarse omhulsel eraf breken als je de test gedaan hebt anders kun je moeilijk aflezen is trouwens wel 10 euro! voor 1 test.
Nod lijst : 13 mei: T84, (3) 15 mei : Niki86 22 mei: wianhalu (4) 22 mei: LisetteV 29 mei: Nijnonijntje (3) 24: Arwe (4) 8 juni :Marissa78 (6) 14 juni: Pindakoek (6) 5 juli : Kim1990 (6) Datumloos: Happymarie, Angiebaby Zwangeren in het januari topic: Lucindalice, Miranda84, Rammel, Carlo1987, Grietje 77, Jesdan,Naomi123,Rosa Canina, heb hem weer gevonden , als er iets niet klopt roept u dan maar
Zo je moest zeker wel ver zoeken kim? hihi.. Nod lijst : 15 mei : Niki86 22 mei: wianhalu (4) 22 mei: LisetteV 29 mei: Nijnonijntje (3) 24: Arwe (4) 8 juni :Marissa78 (6) 14 juni: Pindakoek (6) T84 5 juli : Kim1990 (6) Datumloos: Happymarie, Angiebaby Zwangeren in het januari topic: Lucindalice, Miranda84, Rammel, Carlo1987, Grietje 77, Jesdan, Naomi123, Rosa Canina
Nod lijst : 15 mei : Niki86 22 mei: wianhalu (4) 22 mei: LisetteV 24: Arwe (4) 8 juni :Marissa78 (6) 14 juni: Pindakoek (6) T84 5 juli : Kim1990 (6) Datumloos: Happymarie, Angiebaby, Nijnonijntje Zwangeren in het januari topic: Lucindalice, Miranda84, Rammel, Carlo1987, Grietje 77, Jesdan, Naomi123, Rosa Canina Heb mezelf even bij datumloos erbij gezet. Aangezien het niet duidelijk is wanneer ik ongesteld wordt.
T84, ja ik heb hem gevonden op pagina 26 via me eigen naam Was wel even zoeken aangezien we nu al op pagina 93 zitten