******************************* Zoon Lucas kwam om 8.45 dmv een ks ter wereld 54 cm en 3.550 kg Lucas is kern gezond!! Einde ********************************* Gefeliciteerd buddy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dikke knuffel!!!!!!!!!!!!
*inbraak* Moi en man:gefeliciteerd met jullie zoontje Lucas! geniet er van en een spoedig herstel gewenst.
jannie succes meis! moi meis daar is hij dan eindelijk!! gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon Lucas! mooie naam! nu kan je eindelijk gaan genieten van jullie wondertje!
Jaaaaaa MOI gefeliciteerd met jullie zoontje!! Top! Nu is het tijd om je te laten verwennen en lekker te genieten van jullie mannetje.. Dat heb je wel verdiend..
Moi gefeliciteerd met jullie zoon wat leuk zeg geniet er van mooie naam ook xx Eendje ja dat is dan wel ff weer minder he geen buddy dienst meer.
@Vonnie idd! Vind wel leuk dat ik er een "vriendschap" rijker door ben Deze zomer op vakantie in het verre oostenrijk Mannetje vond dit ook een leuk idee dus
moi, gefeli met jullie zoon! mooie naam trouwens... en fijn dat je vroeg aan de beurt was meis! nu lekker genieten!
Moi, gefeliciteerd met Lucas!! Eindelijk is hij er dan, geniet van elkaar!! (eindelijk weer versterking in het jongensteam...haha) Bedankt voor het meeleven meiden! Het is gewoon frustrerend, ze heeft honger en drinkt dan zo moeilijk... Die stomme spruw moet gewoon weg! Jannie, spannend dat je gestript bent. Hopelijk helpt het!! Stampertje, nog even geduld dus... Ik hoop dat je gevoel gelijk heeft!
goh mijn kleine meid dronk net in 1x haar flesje zo goed als leeg!! zit 135 cc in 120 water, 4 schepjes. En er zit nog zo een 20 in En zonder pauze te nemen in 10-15 min Daarna 3 makkelijke boeren en nu ligt ze alweer stil in de box Hopelijk blijft het zo en kan ik nog enkele flesjes bijkopen en vanaf nu een blije baby met enkele uurtjes slaap snachts @MArije frustrerend he meid!! Kun je ze niet meer flesjes geven dat ze altijd beetje binnen heeft en zo niet echt honger krijgt? Of doe je dit al? Snachts natuurlijk niet he maar overdag elke 2u ofzo klein flesje aanbieden... Kan me voorstellen dat het moeilijk is, Noah was toen al een maand of 6 en huilde ook de hele tijd van de honger,... Maar de zalf die ik kreeg moest in mondje en tutje wrijven en ging redelijk snel over, en het verdoofde heel lichtjes dus hij kon na enkele keren erop smeren weer wat eten.... Hopelijk is je kleine meid snel weer spruw-vrij!!! KNUFF!!
zo onze meid denkt ik doe het nu allemaal haha Vandaag op de kleed op de grond op haar buik en het leek wel of ze al wou omrollen alleen handje zat nog in de weg. Ze zat al / <<zo dus best schuin. Tis een deugnietje tongetje er uit en leker brabelen ja ja geluitjes maken echt zo leuk MOI GEFELICITEERD MET JE MANNETJE LUCAS