@ snippie spannnend nu maar hopen dat het gauw is en dat het allemaal goed gaat!! Ik ben voor je aan het duimen. @ Chantal. Ook begonnen met deca. ik moet alleen eerder beginnen met puregon. Ik moet nu na vandaag nog 2 dagen de pil slikken en dan wachten op mijn ontrekkingsbloeding en dan mag ik dag 2 beginnen met puregon dus ik vermoed dat dat spoedig is na die 2 dagen. @ iedereen het is nu echt bijna 2010! Ik hoop echt zo erg dat iedereen of een kleintje dit jaar in zijn handen kan sluiten of dat je in ieder geval zwanger bent Moge iedereen zijn dromen uitkomen! Ik heb in ieder geval 1 leuk voorruitzicht, we gaan trouwen in september, hopelijk met een buik!
Gelukkig nieuwjaar! Aangezien we allemaal deze maand weer starten (en sommigen zijn al gestart), hoop ik dat voor ons allemaal het jaar goed zal beginnen! Mijn ongi is gisteren doorgebroken met ontzettend veel endometriose-pijn. We hebben het jaar dus in stijl afgesloten Maandag bellen met het ziekenhuis en dan kunnen we weer beginnen!
Alle meiden een heel gelukkig en vruchtbaar 2010!!! Dat al jullie dromen mogen uitkomen. Hier nog 2 dagen brrrr
Van uit een koud twente (maad daar hebben jullie vast allemaal last van) een heel goed en vruchtbaar jaar gewenst. Dat al onze wensen uit mogen komen. 2010 wordt toch wel een beetje jaar van de waarheid voor ons. Spannend, ik hoop dat 2010 er een wordt om in te lijsten!!
Hey allemaal! Gelukkig 2010!! Vanmorgen hebben wij de tweede echo gehad en as woensdag heb ik voor de 3e keer een punctie voor een IVF/ICSI. Er zitten nu 14 follikels, maar waarschijnlijk zijn er woensdag 3 overrijp. De rest gaat hopelijk goed meedoen. Ik hoop zo dat 2010 goed start.... Groetjes!
Meiden, Een hart onder de riem vanuit het hoge noorden. Heel veel succes in de eerste maand van dit nieuwe jaar!! Ik hoop dat 2010 jullie allemaal het wondertje mag brengen dat jullie zo graag willen. Liefs
goedemorgen meiden, ik ben alweer een paar dagen niet online geweest. Maar ik hoop dat iedereen zijn jaarwisseling goed was! De mijne wel hoor. Ik zit nu al 4 dagen aan de deca en ben ontzettend moe... ik blijf slapen. Zitten we gezellig op de bank. Ik en mijn mannetje, lig ik alweer te slapen. Kan me ogen gewoonweg niet openhouden. Ach ja Voor het goede doel!! ben echt benieuwd hoe het voor de rest met iedereen staat!
zo nacht 1 met nu zijn 4en ( als ze blijven zitten hopelijk nog heel lang) is geweest, tja mijn man noemde dat gisteren zo. We slapen nu niet meer alleen hahahaha. Gelukkig mag ik straks werken afleiding! En woensdag en donderdag xxx
ik heb vanmorgen ziekenhuis gebeld en hoef geen echo om me ei in de gaten te houden! ik mag het zelf gaan doen met ovu testen! en wanneer ik twijfel krijg ik sowiezo een echo! wanneer test positief is dan moet ik bellen en 5dagen later zou dan de terug plaatsing zijn! knuf
hahaha ja meid idd dat klinkt heel raar. Wat spannend heb je nu pas je ongi gehad??? Dus ik kan voor je gaan duimen!!! is je cryo ook 5 dagen oud dan
nu pas?nee joh heb gewoon prima cyclus van 29(zoals altijd).maar kon pas vandaag bellen in verband feestdagen! nee mijn cryo is 4dagen oud.
spannend hoor. Mijn cyclus was de maand na de icsi ineens 8 dagen overtijd dat heb je gelezen. En heb altijd 28 dagen pfoeh dat was balen hihihi. Wij hadden ook 1 maand rust . spannend hoor
na had het gelezen.daarom verbaaste ik me een beetje dat ik precies op de dag dta ik dcaht ongi te worden ongi ben geworden!dus gelijk weer normale cyclus. en fijn dat ik gewoon in mijn eigen cyclus mag terug plaatsen
Gelukkig nieuwjaar trouwens voor iedereen... Ik heb een mooi cadeau gehad......namelijk ongi geworden.. over nu bijna 3,5 week kan ik aan mijn eerste ivf beginnen. volgende week prikinstructie..vind het wel spannend. Hoe is het met jullie allemaal?