GRATIS FLES CAVA | Hotel | Boat Hotel Restaurant De Barge Brugge, Belgie Ontzettend leuk klein hotelletje op een boot even buiten brugge. Je wandeld ongeveer in 15 minuten naar het centrum..
Wat wil je precies een hotel in het centrum of er net buiten? Misschien dat ik dan even mee kan kijken ik heb ik was 21 jaar een inwoner van Brugge
Beau85.... ik heb geen zeebenen.... dus het geschommel van een boot, hoe licht ook.... geen succes. Anders idd een origineel en leuk hotelletje. @ Baylee: Het liefst iets in het centrum/ dichtbij het centrum. We gaan maar 1 nachtje... hoeft zeker niet chic de friemel te zijn.... maar gewoon goed en netjes en liefst met goed ontbijt voor een normale prijs. Nu zijn we als het goed is niet veel op de kamer, maar een beetje luxe.... whirpool/ groot goed bed zou wel welkom zijn. Bedankt vast voor het meedenken.
Ik sluit me daar helemaal bij aan!!! Boot is super, maar doe ik echt niet! En ook wij willen iets in het centrum, met ontbijt en een bad We hebben nu gewoon gekeken naar een huisje van Sunparcs. Dan kunnen we een dag naar Brugge en een dagje naar zee als het droog is. Wanneer willen jullie gaan?
Best Western Hotel Acacia in Brugge - de beste aanbiedingen! Parkhotel Brugge in Brugge - de beste aanbiedingen! Golden Tulip Hotel de Medici in Brugge - de beste aanbiedingen!
Dank voor de hotelletjes.... ik lees bij allemaal wel plussen en minnen, dus dat gaat me niet weerhouden. Iemand ervaring met NH Hotel Brugge?
2 jaar geleden ben ik met mn man in een b&b geweest super prijs en een hele lieve gastvrouw. Royal Stewart een 2 pers kamer voor 65 euro wij zaten in de kamer helemaal boven. zag er mooi uit. wij hebben onze auto het weekend in een grote garage gezet en alles verder lopend gedaan.(is goed te doen trouwens. in de irish pub super biefstuk gegeten met nog lekkerder bier en live muziek. als je van bier houd is er een leuke bierbrasserie met heeel veel bier op de kaart Bierbrasserie Cambrinus wij hebben een topweekend gehad in brugge. hopelijk jullie ook