Na 50 uur weeen en uiteindelijk geboren met een keizersnee: Ali Fatih 3675 gram 51 cm Wij zijn heel gek op ons ventje! Foto's volgens.
Pffff dat is een lange tijd meis. Ik hoop dat alles goed gaat met jou en de kleine. We waren al aan het kijken op je topic het is begonnen maar nu weten we dus waarom je niets meer schreef. Geniet er van en sterk maar snel weer aan. xxx jet
CYNTHIA, GEFELICITEERD MET ALI FATIH!!! jeetje, wat moeilijk is dat geweest voor je! doe rustig aan nu. ik zal je toevoegen aan het geborenlijstje. groetjes, lidwina
Zo, jij hebt het niet makkelijk gehad las ik al in je andere topic. Maar gelukkig is het nu achter de rug! Gefeliciteerd !
Hoi naam genoot! Hartelijk gefeliciteerd met jullie zoon! Geniet ervan en laat je maar lekker verwennen
OOh meid wat zal jij het zwaar hebben gehad, maar geniet lekker van je ventje! van harte gefeliciteerd! Liefs kiss