bij ons ging het zo ..... ik was eind september gestop met de pil tussendoor 2 testjes stiekem gedaan zonder mn vriend er bij, om te kijken of ik mischien al zwanger zou zijn. ik hoorde om me heen zo vaak dat meisjes opeens ongepland zwanger waren dus dacht .... nou dat gaat vast erg snel met en klein foutje laat staan helemaal zonder pil... (het bewijs dat het niet zo simpel is, als het lijkt. heeft dit forum en de mensen hier jamergenoeg wel bewezen!) 3 november heb ik de test gedaan ook zonder echt te zeggen tegen mn vriend ( we wonen wel samen ) en tot mijn verbazing toe ... IK BEN ZWANGER! ik geloofde het niet dus heb ook maar een 2e test gedaan later en ja hoor Nogsteeds 2 streepjes! mn vriend uit de keuken geroepen en de test ,met de gebruiksaanwijzing op tafel gelegd .... mn vriend vind het namelijk geweldig om dingetjes zelf te ontdekken dus d8 ik nou kijk zelf maar... hij heeft 5 min naar het blaadje en streepje's zitten staren en het kwam dr toen toch echt op neer ... We zijn zwanger! die kop van hem toen! Geweldig ! hoe ging dit bij jullie?
Ik had op een dag zo mn vermoedens want mijn ongesteldheid liet maar op zich wachten.. Ik een test of 3 gekocht en ik keek naderhand naar de test: YEAH zwangerrrr! Uit het werk kwam mijn mannetje thuis en ik duwde de test onder zijn neus, Echt? (zei die met een big smile op zn gezicht van oor tot oor) "Ja echt papa!" Haha zijn gezicht, echt om nooit te vergeten, zo mooi! Haha ja was wel grappig!
Ik deed em zelf aangezien me vriend in verschillende diensten werkt en soms 3/4 dagen weg is van huis! En heb hem toen de foto gestuurd van de test en DUIDELIJK zwanger
Ik had de test gedaan van onze eerste zoon, toen hij weg was oud papier ophalen voor de school waar mijn zoontje nu op zit (die toen dus in mijn buik zat) ..en ja hoor onwijs positief ! Toen hij thuis kwam heb ik hem de test laten zien..hij tilde me op en draaide rondjes met me hahaha het was zo schattig dat gezicht van hem
M,n vriend was op z,n werk , ik had zoals iedere maand bij de gewoonlijke ovuluatietesten een paar zwangerschaptesten besteld. Omdat ik nooit kon wachten tot de werkelijke NOD dag dacht ik ook deze keer weer s,ochtends (4 dagen voor NOD) nou laat ik maar eens een test doen. Zoals alle maanden daarvoor was de test gewoon negatief. Later keek ik nog even en zag dat een klein bovenrandje van de teststreep een beetje verkleurd was. Kl*te testen ging er door m,n hoofd , die koop ik dus ook niet meer Later begon ik er toch over te twijfelen en heb een foto op het forum gezet. De meiden hier zeiden dat het weleens raak kon zijn en toen ben ik snel naar de kruidvat gegaan en nog een test gehaald. Tot m,n verbazing verscheen hier een goeie streep op ! (4 dagen voor NOD) Wel ontzettend licht , maar niet blanco zoals normaal. Helemaal in de wolken maar toch nog wel onzeker nog meer testen aangeschaft voor de volgende dag. Enja ze werden alleen maar donkerder ! Toen vriend thuis kwam gelijk laten zien ! Helemaal gelukkig natuurlijk ! Mijn complete testparade staat op m,n babaysite Liefs
bij ons was totaal onverwachts gewoon aan pil maar ja vergeet wel een en ziek geweest en ja hoor ik denk na 3weken wachten tot ongesteld wordt kwam maar niet nou ja drie testen verder dat kon geloven dat we zwanger waren en laaste keer zon digitale gehaald toen stond er tog echt zwanger! me vriend wist eerst niet wat van moest denken we waren wel overuit dat we wouden wachten en nu is tog zo ver zijn we er dolblij mee ik moet ongeveer 8 weken zijn meschien wat langer maar dat moet echo nog uitwijzen spannend!
Ik had een emotionele uitbarsting op mn vaders verjaardag (zou die dag ongesteld moeten worden) en daags erna begon bij mij pas een lichtje te branden dat het wel eens raak zou kunnen zijn. Maar dacht toen 'nee, het is pas de eerste maand dat we aan t oefenen zijn, dus het kan eigenlijk al niet'. M'n man was aan het werk, ik heb een test gehaald en gedaan in de veronderstelling dat het toch wel niet zo zou zijn (met ex nl 2 jaar lang geoefend zonder resultaat) maar toch.. binnen no time kwam er een rondje tevoorschijn wat aanduidde op zwanger. Moet zeggen dat ik dacht 'huh, ik heb de test vast verkeerd gedaan' maar na zoveel x de gebruiksaanwijzing doorgespit te hebben, begon ik het te geloven. S middags nog een test gehaald, gedaan en ingepakt voor mijn man. Toen hij thuiskwam van zijn werk had ik een kadootje voor hem Hij maakte het open en zegt.. 'waar moet ik die voor gebruiken?' hahaha Ik zeg 'die hoef je niet te gebruiken dat heb ik al gedaan, weet je niet wat het is dan?' Wist ie dus niet.. ik zeg 'het is een test', schat je word papa.. Even heel stil.. En toen 'echt waar?' ook hij kon het niet geloven. 8) Daags voor mijn verjaardag kregen we de termijn echo, deze was prima en dit hebben we in een echo lijstje gedaan en ingepakt voor de opa's en oma's met een gedichtje erbij. Het was voor iedereen een verrassing, zo'n mooie verjaardag had ik nog nooit gehad.
Ik wou mijn test al weggaan gooien toen ik zag dat er een 2e lijntje heel vaag en steeds duidelijker verscheen ik had dat nog nooit gehad dus dacht het zal toch niet he en ja hoor even doosje erbij pakken al wist ik dondersgoed wat het betekende.Erna paar keer in de lucht gesprongen tot bedacht mag ik wel springen en toen mijn beste vriendin gebeld en erna mijn vriend gemmst die was aan het werk.Ik had al zon vermoeden ik had een opgezwollen buik van mensen die 18 weken zwanger zijn dus dat klopten niet al was nog niet overtijd dat klopten gewoon niet en ja hoor al verwachten geen positieve test dacht zou wel mijn lichaam zijn die spelletje met mij speelt het was toch waar.wist niet dat er zon geluks gevoel bestond erg speciaal. liefs,
Hoi, nou bij ons wat het zo gegaan ... ik was voor de eerste met een verhoogde ronde clomid bezig. en prompt op vrijdag 18 jan 2008 over tijd. dus ikke die maandag mijn gyn opgebeld met de vraag of ik mss door die hogere dosis clomid over tijd kon raken? (tja weet ik veel ... ) en ze zei nee dat kan dus niet ... want je hebt een echo gehad met je eitjes die precies op tijd waren. dus officieel had je al ongesteld moeten zijn ... toen was ik op eens heeeeeeeel zenuwachtig. ikke een test gekocht dezelfde dag nog. en me voorgesteld dat ik de volgende dag (22 jan) zou testen als ik dan nog niet ongesteld was. dus ikke mijn man opgebeld en dat afgesproken. hij was het ermee eens en zo gezegd NIET gedaan. ik zat die dinsdag achte de computer en ik wou een sigaret opsteken. ik pakte mijn sigaretten van tafel, en zie het zakje van de apotheek liggen en ik kon me niet meer bedwingen ... met een kloppend hart deed ik de test en draaide hem om in de goosteen, op zijn kop. ondertussen ik het doosje en alles om gegooid en met een zeeeeeeeeeeer zenuwachtig gevoel pakte ik de test op ... en ik schrok me dood! hij was positief! ik was zwanger!? pfffffffff wat heb ik zitten huilen zeg! ik mijn man opbellen en die was er stil van ... en zo snel mogelijk naar huis gekomen. samen nog een test gedaan en toen was het zeker! we krijgen een baby! Heb gelijk mijn sigaretten weggegooid! haha onze justin werd toen in september geboren. en met deze tweede! eigenlijk bijna hetzelfde. haha kon me niet bewingen! haha en nu verwachten we onze tweede in augustus.
Van deze verhalen word je helemaal vrolijk! Wij hadden nog maar 4/5 weekjes daarvoor besloten om het te proberen. toen ik ongesteld moest worden en 3 dagjes overtijd was had ik zo een gevoel omdat ik meestal wel op tijd ben. Toen heb ik getest en het was positief, ik ging helemaal trillen en geloofde het niet. zo snel?! Mijn vriend zou half 6 thuis komen en ik zou juist half 6 vertrekken naar wat vriendinnen om daarna uit eten te gaan. Tegen hun had ik niks gezegd maar ik wilde zo graag naar huis om het hem te vertellen! Ik heb toen tussen door maar gebeld... kon niet wachten!
Uh dit was mijn reactie: & ale: & huilen huilen huilen, van blijdschap natuurlijk... heb meteen mijn vriend (nam niet meteen op) en mijn moeder in tranen gebeld HAHA... Heb in mei '08 een miskraam gehad en was van dit kindje anders uitgerekend op 5 dec. '08 en ik teste positief op 5 dec. '08 dus kon mijn ogen niet geloven... tot nu toe gaat alles ook nog prima dus ben helemaal in de wolken...! Liefs Nelleke
oooooow zo leuk om te lezen allemaal die verhalen. je zou spontaan weer een positieve test willen zien! haha
Ik had het al verwacht aangezien ik al 6 dagen overtijd was en veel kwaaltjes begon te krijgen. Maar op de dag van de test zat ik met mijn man aan de tafel en we moesten eigenlijk alleen maar lachen. Als ik stopte begon hij en andersom, wel grappig (beetje de zenuwen ook denk ik).
Ik had het helemaal niet verwacht. Waren 9 mnd bezig. Verloor 4 dgn voor mijn NOD bloed dus dacht weer ongesteld te zijn Het was niet veel boed, en had nog een test liggen. Had niet tegen mijn vriend gezegd dat ik de test ging doen. Toen ik van het toilet terug kwam en zei dat ik dacht zwanger te zijn keek hij met van die grote ogen aan Echt heel schattig. De test was nog maar vaag positief dus hij durfde niet heel blij te zijn. De dag erna nog een test gedaan, die was heel duidelijk positief. En toen begon mijn vriend te huilen. Echt heel lief. Ken hem nu 7 jr en hem maar 3 keer zien huilen dus vond dit wel echt bijzonder .
Ik had heel de week van Nod s'ochtends al getest, omdat ik maar niet ongie werd.wist ook niet precies wanneer ik het moest worden omdat eisprong later was. Er verscheen iedere keer wel een heel licht streepje, maar durfde er nog niet echt in te geloven. Ik had met mijn vriend afgesproken om op zaterdag samen een test te doen, een digitale, maar die ochtend was ik om 4 uur al wakker en moest ontzettend nodig naar de wc, en wilde mijn vriend niet wakker maken, dus maar alleen een test gedaan , en binnen 2 minuten stond daar toch echt [ZWANGER, ben gelijk naar bed gerend en vriend wakker gemaakt, hij was nog heel slaperig maar wel heel blij, en wij toch proberen verder te slapen,maar dat ging natuurlijk niet. dus zaten wij die ochtend al om half 6 beneden aan de koffie , samen dolgelukkig te wezen
De avond voor dat ik de test deed zei ik tegen mijn vriend 'volgens mij ben ik zwanger'. Dus wij toen al helemaal blij,zou het? De dag erna deed ik de test en hij was overduidelijk positief, meteen mijn vriend gebeld natuurlijk. Wij helemaal gelukkig, de dag erna nog wel even een test voor de zekerheid gedaan maar ook deze overduidelijk positief! Nu ben ik 14 weken en soms is het nog onwerkelijk moet ik zeggen, ik ben blij als ik het straks kan voelen.
Hallo, Mijn eerste bericht op deze site. Nooit gedacht dat ik hier wat zou gaan schrijven. Wij hadden geen kinderwens doordat dit een afgesloten onderwerp was door mijn gezondheid en de uitslagen van zijn test. Geen teleurstelling maar ons er in alle vrede bij neergelegd. We wilden beiden geen ingrepen en wisten dat wij zonder kinderen ook heel erg gelukkig konden blijven. 1% kans hadden we. Net zo groot als de staatsloterij winnen zou je denken. En dan opeens blijft je menstruatie twee weken weg. Stress? Zou kunnen want stress volle dagen ivm overlijdens van zeer dierbare mensen. Toch twijfel, een nachtelijke droom en in de ochtend zonder twijfel een test gedaan. En dan...........Zwanger? Ik? Dat klinkt even geloofwaardig als dat ik zou vertellen dat beatrix aanstaand jaar sinterklaas zou spelen. Mijn man gebeld die reageerde net zo als ik. En ja, het is een feit. Niet gepland, niet verwacht maar meer dan welkom. Nu de 12 weken even volmaken voor onze eigen rust. Geloven? We kijken elkaar nog dagelijks aan en spreken dan uit dat we het heel apart vinden dit. We doen niets, we wachten netjes af. En die zwangerschapsbanner onder mijn tekst die heb ik geloof ik niet goed ingesteld. Ik ga dat nog een keer proberen......
Ik had voor de eerste keer een positieve ovulatietest, dus flink geklust. Ik kon niet wachten met testen, maar eigenlijk dacht ik dat het niet raak zou zijn (was de eerste echte poging...) Dus vriend stond onder de douche en ik zat nog op het toilet (romantisch hè? ) Ik zie het kadertje "vollopen" en ik zie twee strepen... Schrik.... ale: : Ik zo: "huh?" Waarop mijn vriend de douchedeur openschuift. We konden het bijna niet geloven...Dus na het douchen gelijk naar de apotheek voor een tweede test en weer positief! Super! We zijn er helemaal gelukkig mee! groetjes!
Wij waren al een poosje bezig. Met een lange cyclus wist ik niet goed wanneer te testen, maar ineens in maart '08 had ik zeer gevoelige borsten. Nog nooit eerder gehad. Ik zei tegen mijn man dat ik niet zeker wist of ik zwanger was, maar dat dit er wel bijhoorde. Toch maar een test gehaald... Wij allebei superzenuwachtig... Netjes de kookwekker gezet en toen: twee overduidelijke strepen! We konden het allebei niet geloven! We hebben wel even stilletjes staan kroelen. Helaas bleek bij de 2e termijnecho dat het niet goed ging en is er gelijk een miskraam opgewekt. Baby was gestopt met groeien met 6wk3 dgn. In november te ver voor positieve ovutest geklust, dus verwachtte niet zwanger te zijn. Kreeg ik ineens gevoelige borsten.. Minder dan bij de eerste maar ze waren gevoelig... Mijn man zat achter de pc en ik heb stiekem een test gedaan. Nog voordat ik de test neerlegde zag ik duidelijk twee strepen. Zelf heb ik letterlijk staan springen in de badkamer! Haha! Daarna heb ik de test ingepakt en heb ik hem aan mijn gegeven. Hij dacht dat het een ovu test was en dat ie aan de klus moest. Nee schat het is geen ovu test... Bedoel je...? Hij sprong op en zoende me! God wat waren we blij! We hebben elkaar dagen, zo niet weken stralend aan zitten kijken! Haha!