Beste mamas Ok dus ik had een leuke naam Owen, man vond die al vanaf het begin niet zo mooi en gisteravond zei hij ja ik heb er over nagedacht en ik vind hem toch niet zo lelijk als ik dacht Nu zou ik dus blij moeten zijn dat hij toch akkoord gaat met mij naam maar begin nu toch te twijfelen.... We hebben in totaal 3 namen die we dan gezamenlijk uiteindelijk wel leuk vinden Ik wil dan een combinatie ervan proberen te maken die goed past bij de naam Dean Shawn K. (eerste zoontje)
Ik vind Owen leuker dan Colin (Colin is hier echt wel een naam voor een bepaald type gezin ) en ik vind Owen ook leuker bij Dean!
Ik ben fan van Marcus, echt heel leuk. Dus ik zeg die. Al staat Owen ook op mijn lijstje maar ik vind Marcus leuker
Collin is een super nette naam.... Ik snap sommige mensen niet... Ik vind Marcus persoonlijk geen leuke naam en Owen ook niet. Doet me denken aan Owen Wilson en dat vind ik geen leuke acteur Collin dus! Mooie naam!
Owen Marcus of Marcus Owen vind ik het leukst Marcus Colin vind ik wat hard samen en Colin Marcus dus ook, plus Colin geen mooie naam (te lompig, wat hard).