Dit vind ik echt het goorste van alles bha. Ja en rook vind ik dan nog erger. Maar zooooooooooooooooooo vies, bha Steven die niet lekker meer naar Steven ruikt. Hij gaat dan ook metteen lekker in bad.
vind ik ook altijd afschuwelijk! mijn moeder rookt, maar niet als wij er zijn, toch ruiken we toch altijd naar rook als we daar geweest zijn! gaan dan idd ook gelijk in bad en heerlijk schone en frisse kleren aan!
Mijn ouders roken ook en ondanks dat ze nooit in huis roken en zeker niet waar de kleine bij is stinkt hij er idd altijd naar. En als ik daar wat van zeg zeggen ze dat ik me niet moet aanstellen
rook gaat in de kleren zitten, mijn schoonmoeder rookt nu voortaan ook altijd buiten ivm met onze kleine nu we der nog tijdelijk wonen, maar ze blijft aannoemelijk stinken naar rook
Als onze schoonleu weten dat we komen, gaat ze luchten (helpt niet veel) vorige week ben ik 2 uur er geweest, en heb Steven's jasje in de was gedaan, bha. En dan doet ze de deur nd slaapkamer van hun ook nog open. Je snapt het gewoon niet, liggen ze zelfs s'nachts nog in hun eigen smoke Het is misschien erg, maar vraag altijd eerst iemand anders voor oppas. Parfum is idd ook zo GOOR.
Heb er ook een enorme hekel aan als Fynn naar parfum ruikt als ie bij iemand op schoot heeft gezeten. Echt heel goor. Kleertjes en Fynn gaan dan ook meteen door een sopje
Ik kreeg als leidster op een kinderdagverblijf wel eens te horen dat een kindje 'helemaal naar mij rook' (en nee, ik ben niet kwistig met de parfumfles als ik moet geen werken, maar iedereen heeft nu eenmaal zijn eigen geur). Zo'n kindje had dan veel bij me gezeten die dag, en ik kon er helaas niets aan veranderen... Eenmaal zelf moeder, weet ik inmiddels hoe het voelt als Sibel niet meer nar Sibel ruikt! Onlangs had mijn moeder een keer kleertjes van Sibel gewaasen (ander wasmiddel), en ik heb de hele dag gedacht: wat ruik ik toch aan Sibel . En dan heb ik het nog niet over rook en overmatige parfum gehad.....
JA inderdaad krijg dat 'verwijt' ook wel eens...En ben ook niet iemand die je van een afstand aan ruikt komen.... Wat ik vies vind is kinderen die niet goed gewassen worden of slecht afgedroogd en wat dachten jullie van berg! Veel kinderen hebben dat bij ons en ze komen er zo makkelijk van af! Of ruiken al naar de aftershave van vader als die ze komt brengen...zo'n zware lucht bij zo'n klein kindje..das bah!
Hahaha als mijn man net after shave op heeft gedaan mag hij ook niet met Ilias knuffelen, 1 keer rook hij heel erg naar de after shave, Ilias begon er zelf ook van te huilen
ja bah, ik vind dat ook zo vies. ik gebruik zelf al haast geen parfum meer sinds elijah er is. hoogstens een spuitje in mijn nek, maar ik vind het vreselijk als mijn knul niet meer naar zichzelf ruikt!
Ja vreselijk! Zelf gebruik ik nooit parfum, kan echt niet tegen zo'n lucht de hele tijd om je heen. En als Joris dan bij iemand heeft gezeten en hij ruikt zo naar de parfum... Bah! Hij ruikt zo lekker van zichzelf!
doe je hem zeker vaak in bad haha geintjuh hoor, ik weet nog niet hoe ik daar op ga reageren ben benieuwd!
Ik gebruik zelf helemaal geen parfum meer sinds Kian er is. Hij vindt het volgens mij ook niet lekker zo'n zware lucht Maar als ie dan bij iemand anders op schoot ' moet' die een lading parfum op heeft..dan heeft ie het niet lang naar zn zin hoor! En idd..het ruikt vreselijk als hij naar iemand anders ruikt! BAH
mijn moeder ruikt altijd lekker en mijn vriendinnen ook, vind het ook niet erg als mijn kleintje een beetje geur meeneemt. dat verdwijnt wel weer. en op nou bah te zeggen over de geur van mijn moeder neuh hoor, mijn mama ruikt lekker. en mensen die stinken krijgen de kleine niet op schoot!
ik ben ook vrij selectief bij wie Britt op schoot mag..... ik vind haar eigen babyluchtje zoooo lekker dat ik het ook echt niet leuk vind als ze naar iemand anders ruikt. (al is de geur van mijn moeder of van mijn mannetje niet erg.... )
ja ik vind t ook altijd zo vies. en Terence houd ervan om ff zijn hoofdje tegen iemands trui te wrijven. en dan hoop ik dat ze geen parfum op hebben. wanneer dat wel t geval is stinkt hij ook behoorlijk en wrijft in zijn ogen helemaal geiriteerd dan(zielig). papa heeft soms afterschave op na t scheren en dan ..... hou maar op zielig voor terence. wel leuk naar papa ruikuh maar niet ten koste van zijn gevoelige huid . ik gebruik ook geen parfum meer sinds de geboorte van Terence gek is dat , want tijdens de zwangerschap kon ik geen geur ruiken werdt ik al misselijk.
Dan zal ik maar niet vertellen wat mijn schoonmoeder een keer heeft gedaan: Blijkbaar wil ze gewoon dat mijn dochter haar luchtje opsnuift want ze heeft haar bed met parfum onder gespoten. DAT IS PAS GOOR!