En deze dan nog: Milan samen met zijn overgroot-oma Mijn oma is natuurlijk dolgelukkig dat ze dit nog mag meemaken en wij ook De tweede foto is het meest recent, deze heb ik vorige week gemaakt. Mijn lekker, vrolijke manneke!
Mega lieve en ook bijzondere foto's! Vooral de oma's en opa's vind ik altijd bijzonder Ons knappert... lekker in zon vandaag. Morgen alweer 4mnd!!! http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/554855_360390567399464_1440943061_n.jpg
Toen ie 4 weken oud was. Blijblijblij (oef, hij is nu alweer bijna 13 maanden. wat gaat het sneeeeeeeel! Waar is mn baby gebleven????)
We hebben haar vanaf het begin beertje genoemd... Toen we met 3 weken in het bos gingen wandelen in haar berenpak, konden we het niet laten... Ons beren-meisje!
Ik kreeg ontzettend tranen in mijn ogen toen ik de foto zag van je vader en je zoon. Hij doet me een beetje aan mijn opa denken die is overleden toen hij 74 was. Dat was de liefste opa van de wereld en ik had hem zo graag nog met mijn kindjes gezien. Maar ja.... Prachtige foto!
Ik traan gezellig met je mee... ------------------------------------------------ Nog twee lieve foto's: Samen op de grond en met één van de hondjes
wat een leuk topic.. heb ook even gezocht naar een mooie foto.. maar pf wat lijkt het lang geleden hij is nu 9 maanden en zo groot vergeleken bij de foto's van toen... Hier was onze zoon een paar dagen oud.. vind het een super mooie foto.. zo klein en teer..
En dit vind ik mijn mooiste moment/foto met me zoontje toen die net geboren was en op me borst lag.. lijkt zo lang geleden..