zo zie ik nu veel jongens en meiden van rond de 15 met kleding lopen, dan denk ik: je moet jezelf eens over 10 jaar zien, je zou je doodschamen!
Weet nog dat mijn peettante trouwde.Ik was toen een jaar of 12.Wilde persé sportschoenen aan,want liep altijd op sportschoenen.Uiteindelijk mocht ik dan toch sportschoenen aan,maar had een supermooi outfit outgekozen.Een mooie trui met een legging en daar dus onder van die wit met lila L.A Gears!Kunnen jullie het je voorstellen! Toendertijd vond ik het mooi,maar snap nu waarom ik braaf achter het tafeltje met het receptieboek plaats mocht nemen.Wat zag er dat uit,zeg!
LA gears met lichtjes erin......t-shirts met een zwart-wit foto erop.....een bobline (nu weer hot).....levi's 501....later sjaaltjes om je nek.....roezel/frutzel in je haar.... hahahah...geweldig topic dit!
Haha, lach me rot om dit topic. Ik heb ook nog van die stomme schoenen met van die plateauzolen gehad. Heel lomp, waren een soort klompen (aan de achterkant open) en dan met een rokje, vreselijk. Ook een tuinbroek met korte pijpen gehad, skeletjes als oorbellen en mijn haar als een soort vogelnest op mijn hoofd.
Ik had vroeger een grijze trui met een heel groot hoofd van Nick Carter ( backstreet boys) erop. Die heb ik helemaal afgedragen.. Wat erg ! Verder heb ik ook een periode van die truien van de zwarte markt gedragen,met heel veel gekleurde horizontale streepjes..Schaam me nu echt diep. Ben ook een tijdje gabber geweest, aussie, nikes en gabber kapsel,maar vind het nog steeds grappig staan als ik foto;s terug zie.
jaaaaaa LA gears en dan met 2 kleuren veters gevlochten hihi. En een echte foutje was Lonsdale laarzen met rood/wit/blauwe kraaltjes die ik bij iemand had gezien en ook ging dragen (beetje fout binnen mijn alternatieve, linkse vriendenkring hihi, ach ik was 15 ofzo)
Oh ja, van die armbandjes die je om je arm heen kon "slaan" (waren eerst recht en dan werden ze een armbandje). Daar had ik er dan 10 van om, hip dat ik was!
spice girl schoenen! oranje geruit jurkje. tuinbroeken! oh vreselijk! geruite blousen.. Ik heb echt voor l*l gelopen hahaha
oohhh ja vreselijk ....zo'n soorgt legging ding met een naadje over je been ....en dan zo'n bandje onder je voet ....jach .... ik moest ook altijd van die vreselijke stomme goede schoenen aan die zogenaamd goed voor je zuden zijn ..... had een klasgenootje die had ze en ze werd er ontzettend mee gepest.....maar goed die schoenen waren duur en nieuw en zaten niet goed bij haar.....nee wat doet mijn moeder ...die koopt ze over van die moeder ....omdat het zulke goede schoentjes voor mijn voeten zouden zijn .... tja en toen was ik de l*l.......
Ik kreeg op de lagere school zo'n mooie gekleurde bivakmuts op. En mijn moeder knipte ook mijn haar zelf. Als ik foto's van de bassischool terug kijk Echt die pony schotse scheef,ik liep echt voor schut.
Oh ja,die armbandjes! En die skibroek hier ook...Heb ook een trui gehad met een sneeuwpop in het mintgroen, en die groeide met mij mee (gebreid) dus heb ik hem geloof ik wel een paar jaar gedragen, brrrr lekker fout allemaal hè....
Heeeel vroegah: leggings met van die enorme sokken eroverheen (slobbersokken ofzo). En ik liep ook altijd in mn paardrijbroeken, vond ik cool. Later trainingspakken en bomberjack, maar ik had wel al mn haar nog gelukkig.
haha ik herken zoveel van die "geweldigge" mode . Bijna alles ook zelf gehad . Hoe voor l*l heb ik niet gelopen zeg . Mijn moeder vond het nodig om mij een rode ribfluwelen broek aan te doen echt te lelijk en dan een geel truitje erboven . Als nog bedadnkt mam gggggrrrr
lichtgevende veters, een soort allstars maar dan in neonkleuren, hoge sportschoenen met de broek erin, een soort paardrijbroek eeeeeeecht verschrikkelijk als je er nu zo aan denkt
het begon met zelfgemaakte (door mijn moeder) jurkjes met van die gehaakte kragen. brrr van die strakke leggings met flubbersokken erover, en daarboven gebreide trui (knalrood, en geen model, volgens ook zo'n meegroeimodel) geblokte tuinbroeken, vormloze spijkerbroeken, trainingspakken... ooh erg! al helemaal er als je er (ook door mama) geknipte pony hebt, een bril en een buitenboortbeugel. Ik ben ZO blij dat die tijd voorbij is