Ik voel me nu al een week alsof ik ongesteld moet worden. Normaal heb ik dit nooit een week voor NOD. Ik word er gek van. Zijn er meiden die zwanger zijn en die dit ook hebben gehad? Opeens heb ik dan hele erge klachten en dan kan het ook zo weer weg zijn. En daarna komt het vrolijk weer terug. Wie herkend dit?
wanneer is je NOD? maak anders een banner aan, dat scheelt voor de beantwoorders van je topics. Ik zie veel berichtjes van je verschijnen. Een tip gebruik de zoekfunctie links boven en je zult heel veel info vinden. succes en ik hoop dat je snel zwanger bent.
Mijn NOD is over 3 dagen ongeveer. Ik zal straks even een banner maken. Hoop op wat antwoorden, alvast bedankt
probeer wat te ontspannen, wat leuke dingen te doen de aankomende dagen! nog 3 daagjes te gaan! succes!
Ik zie overal topics uit mijn scherm schieten van jou over vragen betreffende wat je eventueel zou kunnen voelen of merken 3 dagen voor je NOD. Relax meid! Ik heb geen idee hoe lang jullie bezig zijn of hoe jullie situatie is...maar je komt HEEL nerveus over Begrijp ik heel goed, maar je hebt er zo vreselijk weinig aan. Sterkte met wachten! Elmo
Heej meid.. volgende week moet ik ook ongi worden..en ik heb ook al heel de week ongi krampjes.... ik wacht gewoon ff af! je lichaam kan je ook gek maken hé! succes xxx sanne
hoi ja ingrid dat heb ik ook een week voor mijn ongi gehad, heb daar anders nog nooit last van gehad..en dacht echt het kan wel es raak zijn. maar helaas zijn bij mij de duivels door gekomen. dus het kan nog alle kanten op! duzzzz relaxe!
Meidddddddddddddd...hier word je toch helemaal knotel van? Als doorgewinterde lang-wachter kan ik je wel een advies geven: ga toch echt proberen om wat meer afstand te nemen hoor! Op deze manier hou je het straks zelf nog tegen door je nerveusheid.....(kan he..wist je dat?) Heel veel sterkte....
Bij mij was dit wel het geval. Een week voor NOD ongi-krampen die ik normaal nooit had. (Zo vroeg daarvoor) Bij mij was dit de innesteling. Echter wat SandraK zegt is natuurlijk absoluut niet uit te sluiten. Het enige wat je kunt doen is afwachten.. (Erg he elke maand weer....) Maak je inderdaad niet sappel! En niet te vroeg testen dat heeft meestal geen zin.
Nou dat heb ik ook, maar het is heel raar. Ik heb het vooral ' s ochtends en 's avonds! En dan kan het ook zo weer weg zijn. Ik voel me trouwens zowieso heel apert deze maand. Ik ben benieuwd of de zwangeren onder ons ook last hadden van soort ongi gevoel af en toe voor NOD.