Ik was overtuigd dat ik zwanger was van een meisje. Kon me ook helemaal niks voorstellen bij een jochie. Ik zat stiekem al een beetje bij de meisjeskleren te snuffelen enzo. Manlief was er bijna zeker van dat het een jochie was. Nou bij de 20-weken echo konden we er echt niet omheen, zelfs al hadden we gewild. Echt een jochie, geen twijfel! De eerste paar minuten van die echo zat ik echt vol verbazing te fluisteren "Het is een jóngen!" En nu kan ik me helemaal niet voorstellen hoe ik óóit had kunnen denken dat het een meisje was!
1e en 2e keer klopten mijn voorgevoelens (jongen en meisje), 3e x had ik helemaal geen gevoel erover. Tot het einde toen neigde ik naar een jongen. Dat bleek het ook te zijn.
Iedereen dacht een jongen ik zelf ook.. Maar ik droomde over meisjes en keek vaak naar meisjes kleding. T bleek met 17 weken dan ook een meisje te zijn ! Als J. Ooit een broertje of zusje krijgt ben ik benieuwd wat mn gevoel zegt !
Eerste paar weken dacht ik echt een jongetje. Toen wist ik het niet meer, week of wat voordat we geslachtsbepaling hadden gokte ik toch weer op een jongetje.... Mijn man zei nog, ach, zal wel WEER een meisje zijn .
Vanaf de positieve test denk ik dat het een jongetje wordt. We praten ook over "hij". Ik zie ook steeds een jongetje voor me als ik aan de baby denk.... Morgen weten we of mijn gevoel klopt.
Heel mijn omgeving zei; meisje! Omdat ik veel ziek was en mn huid slecht! Manlief ook helemaal overtuigd van n meid Ik wist t is n jongen, erg drukke baby vanaf week 14 voel ik m al! En aangezien ml ook erg druk is kon ik me niet voorstellen dat er n druk meisje in mn buik zat En het klopte!
1e zw man en ik dachten echt een meisje..... is een jongen 2e zw dacht man een meisje en ik een jongen, was een meisje. 3e zw denken we nu beiden een jongen. Elke keer denken zowel ik als de chinese geslachtskalender het tegenovergestelde.... dus denk een jongen nu, zal dus wel een meid zijn. Haha Wel leuk om dit allemaal te lezen
Bij mij klopte het beide keren. Alhoewel ik stiekum hoopte op een meisje de 2e keer wist ik diep in mijn hart al dat het een jongetje zou worden. (Maar nu onwijs blij hoor met 2 stoere knullen!)
Hier steeds het gevoel gehad van het is een jochie maar door de omgeving in de war gebracht die dacht een meisje
Nou meiden, mijn moederinstinct zuigt tot op heden zwaar, want ondanks dat ik er echt zeker wist dat het een jongetje zou zijn, is het.. EEN MEISJE!!!
Haha.. . Gefeliciteerd! Hier een voorgevoel voor een meisje. Ik heb vannacht zelfs gedroomd dat ik beviel van een dochter. Een prachtig meisje met donkere haartjes, ik werd met een verliefd gevoel wakker. Ik ben benieuwd of dit een voorspellende droom is .
Ik moest er overigens echt een week van bijkomen, dat het toch een meisje is. Ben nu geloof ik eindelijk wel gewend Duurde dit bij jullie ook zo lang?
Ik heb dit ook gehad! Zag mezelf de hele tijd voor me met een klein meisje in mijn armen, bij de geslachtsecho bleek het een jongen te zijn! Heb echt moeten omschakelen, maar nu dolgelukkig met ons kleine mannetje in spé!
Ik weet nu al bijna 2 maanden dat we een meisje krijgen maar ik geloof er nog steeds niks van. Eerst zien, dan geloven. Nog een week of 17 en dan weten we het zeker
Mijn (en manlief) voorgevoel was dat we een meisje zouden krijgen. Geen idee waarom eigenlijk.... Misschien vooral vanwege de fabeltjes dat jongentjes mama mooi maken en meisjes je schoonheid afpakken? Dat was in mijn eerste maanden wel echt het geval hahahaha!!! We weten nu al een week of 20 dat we een manneke krijgen. Is nu bij 3 echo's bevestigd en bij 2 verschillende echoscopistes dus ik ga ervan uit dat het allemaal klopt. Alles is in mannen-stijl (Stoer-kleertjes, stoere zwarte kinderwagen, een hele stoere geboortekaart) dus hopelijk hebben de dames het bij het goede eind, anders treedt er hier wel even een probleem op hahaha!!
Bij de eerste wist ik het echt niet. Iedereen dacht een meid. Maar toen we de geslachtsbepaling kregen zei ik in de auto al tegen mn moeder het word een jongen. Neehee zegt ze een meid. En het werd een knul! En nu weet ik het weer niet geen idee denk zelf weer een jongen aangezien er aan beide kanten alleen maar knullen zijn. Mijn moeder heeft 3 kleinzonen en mn schoonmoeder 4...