Jehhh!!!! eerste ronde in maart / april 2010

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door eeva, 23 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Idd Denise.. nieuwe ronde, nieuwe kansen.. maar toch balen dat het deze ronde niet mocht zijn voor je.. KNUFFEL! xx
     
  2. DeniseG1986

    DeniseG1986 Fanatiek lid

    27 apr 2010
    3.070
    0
    36
    We gaan er gewoon weer voor, ik had er alleen deze maand meer op gehoopt dan de vorige rondes,
    ik had regelmatig rare steekjes in mijn eierstokken na mijn ei.....

    Maar goed...nieuwe ronde nieuwe kansen
     
  3. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Weet wat je bedoeld Denise :( ook ik had vorige ronde wat andere pijntjes en gevoelens dan die rondes ervoor.. en cyclus was ook nog weer een dag langer.. Dus dan zit je gewoon echt af te wachten.. en krijg je hoop.. maar ook hier mocht het nog niet zo zijn.. Hopelijk brengt deze ronde ons wat moois!
     
  4. DeniseG1986

    DeniseG1986 Fanatiek lid

    27 apr 2010
    3.070
    0
    36
    Ik hoop het ook,
    de pendel van juli geld ook nog steeds ;)
    We gaan voor roze deze maand
     
  5. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Mijn tweede pendel is voor juli.. dus laten we het hopen.. De eerste was het niet :(
     
  6. Babbel81

    Babbel81 Fanatiek lid

    22 mrt 2010
    2.901
    0
    0
    Zuidholland
    NOD

    JULI

    25 - Dolfijn1982
    27 - Karen1974


    AUGUSTUS
    6 - Bibi26
    8- DeniseG1986
    9 - Twinklestar

    Zwanger/Uitgerekend

    Miekiee 19 november 2010
    Mamsey 22 november 2010
    Anna 1 december 2010
    Butterfly5 9 januari 2011 ?
    Michele25 31 januari 2011
    Maryam86 4 februari 2011

    Helaas mag ik al van het lijstje af, vandaag ongi begonnen. Cyclus dus wel weer wat korter..
     
  7. twinklestar

    twinklestar VIP lid

    13 apr 2010
    8.882
    0
    0
    zuid-holland
    balen van je ongi babbel
     
  8. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Balen Babbel.. wel fijn dat je cyclus nu wat korter is.. heel veel succes in de volgende ronde meis! KNUF
     
  9. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    20 mrt 2010
    3.050
    0
    0
    Meiden, hoe is het met jullie?
    Hier alles okey, klusweek is weer aangebroken. :) Heb meteen een vraagje aan Dolfijn; wanneer heb jij je eitje altijd? En hoe lang is jouw lf? Ik zit nu op dag 10 en heb het idee dat mijn ei erg vroeg is deze maand. Heb al sinds gisteren wat eipijn en vandaag veel afscheiding (sorry :)). Is dag 10 of 11 niet te vroeg voor een eisprong?
     
  10. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Dag 9-12 na NOD.. en hoe het zit met LF enzo weet ik eigenlijk niet ;) hahah ik weet dat het lang genoeg was voor goede innesteling (heb het daar eerder over gehad en kreeg daar positieve antwoorden)
    Dus dag 10 zou heel goed kunnen! Ik let eigenlijk ook alleen op afscheiding ed, ben dus niet met ovu testen bezig..
    Hoop dat je je ei kan gebruiken vandaag! En nu je cyclus dusmatig korter lijkt te zijn denk ik dat je het klussen wat ruimer moet nemen (dus op tijd beginnen en wat langer doorgaan)..
    Heel veel succes meissie! KNUF!
     
  11. Noa31

    Noa31 Lid

    21 jul 2010
    11
    0
    0
    zelfstandig adviseur in de jeugdzorg
    Zuid Holland
    He hallo,

    Gefeliciteerd voor diegene die in de afgelopen maanden zwanger zijn geworden! Geweldig!

    Ikzelf ben in maart gestopt met de nuvaring. Ben direct regelmatig ongesteld geworden (cyclus 26 dagen, net als voor ik met de nuvaring begon).

    Nu ben ik 12 dagen overtijd!!! Testen blijven vaag, tweede lijntje kleurt heeeel licht (nu bij 3 verschillende testen). Mijn temp is nog wel altijd hoog 37.4... Echt heel vaag. maakt me helemaal onzeker... als ik zwanger zou zijn, dan zouden de testen toch langzaam donkerder moeten worden?
     
  12. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Hangt er vanaf hoeveel dagen er tussen testen zaten, maar het is wel gebruikelijk dat lijntje duidelijker wordt..
    3 dagen na laatste test nog maar eens proberen? en anders HA om bloedtest vragen?? Dan heb je duidelijkheid..
    Hoop op een mooie posi test voor je! xx
     
  13. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Hey Bibi! Heb je nog wat aan me antwoord gehad?? Ben heel benieuwd hoe het nu is! Knuf!
    en Noa?? al enig idee wanneer je nog een test gaat doen?? of heb je ondertussen al echte duidelijkheid?? Ben benieuwd hoe je je voelt!
     
  14. Noa31

    Noa31 Lid

    21 jul 2010
    11
    0
    0
    zelfstandig adviseur in de jeugdzorg
    Zuid Holland
    Lieve meiden,

    Bedankt voor het meeleven! Ik ben vandaag bij de huisarts geweest en raad eens: ik ben zwanger! De test bij de huisarts gaf dit een stuk duidelijk aan. Kan het nog niet geloven!!!

    Ik duim dat het bij jullie ook snel mag gaan lukken!

    Dikke knuf,
    Noa
     
  15. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    GEFELICITEERD NOA!! Hopelijk heb je een mooie zwangerschap.. Geniet ervan! xx
     
  16. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    20 mrt 2010
    3.050
    0
    0
    Gefeliciteerd Noa! Geniet van je zwangerschap!

    @ Dolfijn; bedankt voor je antwoord! Dag 10 zou dus goed kunnen. :) Ik twijfel hoor, heb wel al drie dagen ei-pijn, maar het was eigenlijk alleen gisteren dat ik ineens veel afscheiding had. Normaal zie ik duidelijk een aantal dagen eiwit-achtige afscheiding...Maar aangezien mijn cyclus elke maand anders is zou het natuurlijk best kunnen. Het vervelende is ook dat ik niet aan mijn moeder kan vragen of zij nog weet hoe mijn cyclus was voordat ik aan de pil ging. Want dan weet ze dat ik gestopt ben en dat blijft nog even een geheimpje. ;) Ik meen me te herinneren dat ik toen ook onregelmatig was. Als gisteren mijn ei was is mijn NOD al op 4 Aug terwijl ik nog ongi ben geworden op 12 Juli. :$ Op zich schiet het lekker op, maar elke 3 weken ongi worden is ook niet alles...

    Zo, heel verhaal, maar dan heb ik meteen voor mezelf alles op een rijtje. :p
     
  17. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    hahah herken het wel hoor.. hier ook elke 25 dagen ongi.. Dan gaat het wel lekker snel hoor :p
    Hoop dat je je ei nog een beetje kan vinden met al die onregelmatigheid.. Heel veel succes meis!
     
  18. musicalfan

    musicalfan Fanatiek lid

    7 mrt 2009
    2.279
    0
    0
    Hey Noa: Van harte gefeliciteerd. Hoop dat alles goed zal gaan.

    Bibi: Ik ben er nu achter dat voor mijn ei dat slijm gebeuren is en later volgt dan pas mijn ei. Zitten soms 3-4 dagen tussen. Heel vaag.
    Lastig om een goed patroon zo te vinden in je cyclus. Hoop dat het snel wat overzichtelijker voor je wordt. Ik heb er nu bij de tweede ronde tempen wat meer zicht op.
    Misschien is dat een idee + de ovutest.
    Succes!

    Dolfijn hoe is het verder met jou? Nog een paar dagen in spanning. Heb je er goede hoop of, of hoop je liever niet zoveel.

    Ik wacht hier ook maar af. Volgende week lekker een paar dagen weg.

    Fijn weekend alvast allemaal!
     
  19. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Hey musicalfan..

    Hier gaat het niet echt lekker; hahah zit in spanning!
    Heb al een paar dagen behoorlijk zere boobs (kon vandaag een BH aan) en buik is wat vervelend.. Verder erg emo en spanning in onderbuik..
    Wil zeker niet teveel hopen, maar wordt er wel wat zenuwachtig van.. Wil kijken om morgen ochtend te testen daar zaterdag en zondag mijn moeder en zusje hier zijn.. en wij daarna 5 dagen bij mams in huis.. Dus duim voor me...................................
    xx
     
  20. twinklestar

    twinklestar VIP lid

    13 apr 2010
    8.882
    0
    0
    zuid-holland
    @ noa gefeliciteerd geniet van je zwangerschap:D

    @ musicalfan geniet lekker van je paar dagen weg;)
     

Deel Deze Pagina