Lieve dames, Wij mogen op zoek naar een jongensnaam 🤗 We hebben vier potentiele namen, met al 1 favoriet. Welke vind je de leukste en waarom? Graag ook stemmen via de poll please -Siem -Mees -Ties -Sep Eventuele andere suggestie mag ook, als het maar stoer is en geen rare schrijfwijzes Liefs Soort
Hmm ik vind Mees stiekem wel heel leuk, al is hij wel erg populair en lees ik het nog steeds als een afkorting van Meester (in die boeken van Jacques Vriens werd de meester vaak met 'Mees!' aangesproken ) De andere vind ik te veel klinken als afkortingen, persoonlijk.
Siem! Als het neefje van mijn man niet al die naam had, had dat bij mijn zoon zeker een optie geweest.
En als ie te vroeg (dus in september) wordt geboren, zou je dan juis niet voor Sep kiezen, of juist wel?
Dan zou ik juist niet voor Sep kiezen. Ik hou er persoonlijk niet van om grappig te doen met de naam van je kind. Ook niet om bijvoorbeeld alle kinderen dezelfde eerste letter te geven, of om een meisje Dirkje of Kees te noemen. Een naam is iets wat je de rest van je leven draagt en een belangrijk deel van je identiteit. Ik heb trouwens Siem gestemd. Dat is ook leuk voor een volwassen man, bij de andere namen vind ik dat wat minder. Succes!!
Dan zou ik voor Ties gaan. Al vind ik dit niet echt stoere namen ofzo.. Maar dat is misschien voor ieder anders wat men onder stoer vindt vallen...
Ik ga ook voor Siem! Mees is ook leuk maar iets te populair.. Siem is wat origineler! Ties vind ik ook leuk, maar tikkeltje 'boers'. Bij Sep moet ik altijd denken aan een dropje, in brabants dialect (vast niet overal) is dat 'n sepke. Dus ik ga voor Siem!
Mees en Sep vind ik het leukst Mooie open vrolijke klanken maar toch krachtig. Ties vind ik wat hard/fel klinken en Siem juist wat soft/meisjesachtig. Ik ging me inbeelden wat ik het leukst zou vinden als iemand zich voor zou stellen en dan vind ik Mees of Sep het leukst klinken.
Haha die link had ik nog niet gelegd Dat zou me niet tegenhouden in elk geval. Sowieso zou ik de naam liever als Seb schrijven.
Leuk dit. We houden van dezelfde namen en wij zijn er ook nog niet uit... Ik heb sep gestemd, maar twijfelde. Mees vind ik ook tof! Ties vind ik het minst. Ik vind hem wat hard klinken. Thijs heeft dan meer mijn voorkeur. Siem is gewoon een lieve naam vind ik. Wat vind je van jip of Job (jop)
Ik vind ze allemaal leuk! Heb voor Siem gestemd, al is die in mijn omgeving wel heel populair. Ik heb trouwens alle namen op het kdv waar ik werk
Ik heb Sep gekozen. Mees en Siem vind ik ook wel leuk alleen die zie ik hier regelmatig voorbij komen.