In augustus hopen mijn ouders 25jaar getrouwd te zijn. Een feest opzich natuurlijk, maar nu willen we ze als kinderen graag een cadeau geven. Het moet eigenlijk iets blijvends zijn, en het mag rond de 300 kosten. Sowieso wilden we graag een fotoreportage met het hele gezin geven, als aandenken dan. Heeft er nog iemand een geniaal idee voor een leuk cadeau? Liefs, Anna
Ik zou in plaats van een foto reportage een schilderij van het hele gezin laten doen. Schilderij van foto op doek | Portret | Portretschilder
Ik zou denk ik een heel mooi fotoalbum maken. Met daarin foto's van hun trouwdag en andere belangrijke gebeurtenissen in hun leven (denk aan zwangerschappen van zowel jullie moeder als die van hun kinderen, kleinkinderen, jullie eigen trouwdagen om maar wat voorbeelden te noemen.) Ik zou dan aan de linkerkant de foto's mooi versierd inplakken (soort van scrappen) en aan de rechterkant bij elke foto/gebeurtenis een verhaal/herinnering van één van jullie (of de kleinkinderen als ze misschien al iets kunnen schrijven) Een hoop werk,maar wel iets heel leuks en blijvends! Een persoonlijk cadeau namens jullie allemaal. Daarbij zou ik dan inderdaad ook en foto doen. Is ook altijd leuk Met het geld dat over is, valt er misschien nog wel een weekendje weg te geven voor jullie ouders? Een soort tweede kleine huwelijksreis?
wat een origineel idee; servies beschilderen! Alleen heeft m'n moeder vorig jaar net een heel nieuw servies gekregen, dus ja... @Minyaweth: Super zeg! Leuk idee en het kost inderdaad wat tijd en moeite, maar we hebben ook nog even! Het enige probleem is dat je dan van alle foto's negatieven nodig hebt om ze opnieuw te kunnen laten afdrukken, anders worden alle albums geplunderd Nou goed, we denken er nog maar eens even over na... Bedankt voor de reactie hoor!
Leuk idee van Minyaweth zeg, ga ik ook onthouden... Enne, Anna, scannen kan natuurlijk ook he, stuk haalbaarder dan overal de negatieven van zoeken.