verslaving

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door kahlen, 2 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kahlen

    kahlen Bekend lid

    16 jul 2012
    972
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb iets geks opgemerkt. Als ik mijn baby op mijn buik leg en hij slaapt, dan kan ik hem gewoon niet in bedje leggen. Alsof mijn buik schreeuwt om die aandacht. Zo verslavend lekker is het om mijn baby op mijn buik te voelen. Hebben jullie dat ook, alsof je buik schreeuwt om baby?
     
  2. missm

    missm Bekend lid

    12 mrt 2012
    931
    123
    43
    Dat is toch ook heerlijk ik baal enorm dat mijn meisje daar snel klaar mee was. Op de buik bij mij liggen is alleen maar een mooi moment om lekker om je heen te kijken. Slapen doet ze alleen in bed.
     
  3. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Ja heerlijk, als je kindje het straks niet meer wilt dan zul je daar nog vaak aan terug denken...hier gebeurt het niet meer hoor, is ze veel te druk voor!
     
  4. gekko

    gekko VIP lid

    11 okt 2010
    10.962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ieder ochtendslaapje doen we heerlijk samen.. drie kwartier genieten...:)
     
  5. Metire

    Metire Niet meer actief

    mijn zuster in het ziekenhuis en ik stopten mijn zoontje altijd in mijn shirt alsof hij nog in mijn buik zat, hij en ik vonden het heerlijk!
    nu slaapt nog steeds graag op mijn buik al is hij ondertussen al een stuk groter, hij rolt zich helemaal op met handjes onder zn buik en zijn hoofd op mn borst.. genieten!
     

Deel Deze Pagina