Daar ben ik weer! Na lang denken zijn we er nu bijna uit.... Maar er is nog een lichte twijfel ik wil graag voor Lucas gaan voor een jongen en Eline voor het meisje maar ML wil Luuk & Eline . Vanwege herkenbaarheid wil ik de naam van onze zoon hier niet opschrijven maar denk in de trant van Daan, Teun, Bram, Niek, Koen..... Wat vinden jullie de mooiste combinatie en is het een optie om Lukas te doen en als roepnaam Luuk? Kan hij altijd terugvallen op Lukas?
Als grote broer een 1 lettergreep naam heeft zou ik voor Lukas of Lucas gaan.. anders hebben beide jongens een naam met 1 lettergreep en Eline een naam met 3 lettergrepen. Dat vind ik een beetje gek klinken.. maar dat kan een gekke kronkel van mij zijn hoor haha
Ik ben het hier eigenlijk wel mee eens. En ik zou alleen officiele naam-roepnaam doen als de andere kids dat ook hebben. Maar goed, dat kan idd een kronkel van mij zijn
Luuk en Eline klinkt heel leuk en vlot bij elkaar, ik vind het vlotter klinken dan Lucas en Eline.. Luuk kan ook prima als je oudste zoon al een naam heeft met 1 lettergreep.
Normaal gesproken hou ik echt niet van korte namen, maar in dit geval vind ik Luuk veel leuker dan Lucas. Luuk klinkt veel volwassener, bij Lucas krijg ik een stripfiguurgevoel.
Ik vind Lucas mooier ook naast Eline. Met Lucas heb je altijd de mogelijkheid dat het afgekort wordt tot Luc dus dan hebben jullie allebei je zin
Ik vind het alleen mooi staan met de letter C, dus Lucas. Lucas kan dan later zelf kiezen of ie zichzelf Luc laat noemen. Luuk staat zo hard en bovendien is die naam zó 'hip' dat ik er niet van hou. Lukas dus ook (voor mij) uitgesloten door de harde K.
Ik vind Luuk ook echt veeeeel vlotter. En ook echt leuk bij de naam van de zus. Ik zelf zou nooit een andere formele naam geven, dan zoals je hem noemt. En luuk kan toch ook bij iemand van 50?
Luuk vindt ik veel stoerder dan Lucas! Ik denk dat je Lukas ook gaat afkorten naar luuk. Naast Eline vindt ik Lukas echter weer mooier. Persoonlijk zou ik voor een kortere meisjesnaam bij Luuk gaan.