De ouders zijn maar met heel weinig geholpen, die levens zijn grotendeels verwoest. Maar het is voor hen misschien wel een geruststelling dat dit soort situaties keihard aangepakt worden. Ik zal niet op Jesse Klaver stemmen, maar hoop wel dat hij onderdeel is van een nieuw kabinet. Zonder Rutte!
Nou dat valt nog te bezien, of het ‘menselijkheid’ oplevert. Wat er gebeurt is kan absoluut niet door de beugel en moet opgelost worden. Maar met aftreden los je naar mijn idee helemaal niks op. Ik zit in elk geval niet op een links kabinet te wachten. Maar dat is persoonlijk.
Nee het overgrote deel van de zpleden hebben het wel goed financieel gezien, en met een links kabinet moet "rijk" nl inleveren Waar ons gezin ook onder valt, maar wij vinden dat niet meer dan logisch.
Links wil graag uitdelen, maar een gedachte van Klaver om 18 jarigen zomaar 10.000 euro toe te stoppen, waar slaat dat op? Dat geld moet ergens vandaan komen. Ik vind ook dat er naar evenredigheid belast moet worden, wie meer verdient kan meer lasten dragen, ben ik zeker met je eens! Maar ik geloof niet dat we dat met de partij van Klaver gaan bereiken ...
Wij zijn ook niet heel rijk daarom stond het tussen aanhalingstekens. Maar het overgrote deel op zp hier heeft meerdere devices voor digitaal gebeuren, auto, meerdere keren op vakantie. Dat is "rijk" tegenover een groep anderen.
Ik ook niet, die 10.000 euro vind ik bezopen. Daarom stem ik ook niet op Klaver. Wel heeft hij een aantal fijne andere ideeën waardoor ik hem wel als onderdeel van een nieuw kabinet zou willen zien. Als onderdeel van zeker 3 partijen.
Hoeft niet persé, wij hebben meerdere devices ja, maar wij zijn niet rijk, ook niet arm, net als een grote groep Nederlanders (ZP-ers) ergens er tussenin. En dan maak je keuzes, wij voor meerdere devices, een ander bijv. voor vakanties en weekendjes weg. Niet alles kan, en dat is prima wat ons betreft.
Maar alleen al dat idee van hem, dan denk ik, als je al zulke rare hersenspinsels hebt die je durft te uiten, wat voor onzin komt er dan uit als hij in een kabinet zit? Of wordt het dan met de pootjes omhoog achter de grote kabinetsgenoot hijgen? Of net als nu in de opinie overal tegenaan schoppen?
Ik ben ook zeker voor een kabinetsval. Wat deze mensen is aangedaan is onmenselijk. Kansloos tegen een digitale overheid die je leven even verwoest. Als je verantwoordelijk bent voor deze ellende mag je jezelf schamen en ben je niet bestuurder waardig. Over de 10.000 van Jesse Klaver vallen is ook nogal wat. Het idee achter zijn plan is juist een gelijkheid voor de jeugd ongeacht je afkomst. Dat is een heel positief iets en hoe dat vorm moet krijgen is een uitwerking waard. Het is iig geen bedoeling om 18 jarigen met 10.000 op reis of naar de kroeg te sturen.
Krijg ik met terug werkende kracht die 10k? Want dan stem ik wel ik klaver Nee aub niet een te links kabinet. Ook niet te rechts. Of aftreden nu slim is? tsjah. Excuus en geld naar de ouders veel slimmer lijkt mij. Qua beleid veranderd er nu toch niets. Anywho, wij stemmen ( als ondernemers ) weer zeer waarschijnlijk VVD. Tot afschuw van anderen denk ik hahaha. Dat is gelukkig het mooie van dit land, je hebt een keuze.
Dan moet je ze geen geld bieden maar kansen en daar geld aan besteden. Elke 18 jarige die zoveel geld krijgt kan er niet verstandig mee omgaan.
https://www.ad.nl/dossier-val-kabinet/einde-rutte-3-is-een-feit-kabinet-stapt-op-om-toeslagenaffaire~a0cbd791/ En ze zijn inmiddels inderdaad gevallen.
Ik ben MKB ondernemer, meer dan 15 jaar en voorzie 160 gezinnen van inkomen. Na 2020 stem ik nooit meer VVD. Tijd voor frisse wind, en al komt die van links.
Maar die andere groep krijgt toeslagen, vrijstellingen van belastingen etc. Tel dat eens op. Dat zijn een hoop centen. En de rijken werken er over het algemeen heel hard voor, maken werkweken van minimaal 60 uur. Dat zie ik de andere kant niet doen. Sowieso vind ik dat het hele belastingstelsel veranderd mag worden, maar Dat is een ander verhaal