Hellup meiden, ik was even (duh) op mn laptop bezig, en wilde mijn prullenbak legen, maar dee het dus verkeerd, ik heb mn prullenbak (bureaublad) weg gegooit in de prullenbak, oeps, waar kan ik hem terug vinden?????
even zoeken met de zoekfunctie in Start waar hij staat, en dan even een nieuwe snelkoppeling maken die je op je bureaublad plaatst.
Hoop dat dit voor jou het zelfde is maar dit is wat ik hier moest doen. Ga via start menu naar configuratie scherm Klik hier op Vormgeving aan persoonlijke voorkeur aanpassen Klik dan op Persoonlijke instellingen Dan staat er bij mij in het linker (blauwe) vlak Bureaublad pictogrammen wijzigen Daar kan je dan het vinkje van de prullenbak weer aanzetten. Hoop dat dit je helpt. Groetjes