Oh gatver, ik heb sowieso een hekel aan die popi-jopie moeders Hier staat ook altijd zo'n trosje te kleppen en te roddelen...bah!
Kinderen "de kids" noemen idd. Of nog erger: kindjes. Volwassen vrouwen die "vriendinnetjes" hebben. De zin "dat vind ik echt niet kunnen". Ik zie hem hier zooo vaak voorbij komen, dus hopelijk stoot ik niemand voor het hoofd maar ik krijg er echt de kriebels van, weet niet waarom. Vooral als het gaat om van die banale dingen. "De kerstboom opzetten vóór 5 december? Nee, dat vind ik echt niet kunnen hoor!!!!1" Ja hoor, kan prima
Het is nu niet meer zo in met FB, maar voorheen was het vaak 'We hyvennnnn!' Bah, ook spontaan kriebels....
Haha, ik moet eerlijk bekennen dat ik dat onbewust ook wel eens gezed heb als mij gevraagd werd of ik een tasje wil. Nu doe ik dat eigenlijk al heel lang niet meer. Van taal- en schrijffouten krijg ik uberhaupt al jeuk, maar dat is niet de titel van het topic. Ik irriteer me vooral aan uitspraken als: " Als het maar gezond is"
Ik werk in een winkel waar we ook staatsloten etc verkopen. Vraag ik aan de klant 'heeft u voorkeur voor het eindcijfer?' Zegt de klant 'de winnende'. Nou die heb ik nog niet vaker gehoord. . Ik heb wel een keer een grappige uitspraak gehoord van een klant. Mn collega was een vrouw aan het helpen en ik kwam aanlopen en zeg tegen de man achter haar 'kan ik u helpen?' Antwoord die vrouw 'nee hij is niet meer te helpen.
Mensen die in bijna elke zin " onwijs/enorm/echt/super/etc" gebruiken. Bijvoorbeeld: nee we hebben echt een onwijs gave vakantie gehad, super joh! Echt!
haha ja op twitter snap ik het het dan nog wel, maar om alle woorden dan ook in je FB te hashtaggen? die doen het daar niet
De allerergste vind ik wel 'IK ben de mama/ouder dus IK bepaal'.. Wat krijg ik daar een jeuk van zeg.
Ik ben niet zo wild van het woord "meis". Toen we vandaag lunchten in een cafeetje en naast ons een vrouw van pak 'm beet 55 jaar haar vriendin bedankte door te zeggen: meis, mag ik jou bedanken?", verslikte ik me haast in m'n salade. In die zelfde categorie trouwens "(vrien)dinnetje".
Ik ben allergisch voor het woord Boomertje!!!! De helft van de mensen met kleine pluizige mix hondjes wauwelen maar door over boomertjes... de ergste zijn nog degene met een ras-boomertje... Tsja ik heb in een dierenwinkel gewerkt en we werden er gewoon echt heel vervelend van.
))))))) of (((((( .... deed mijn moeder. Kree.g ik echt jeuk van. Tegenwoordig overspoeld ze ook iedereen te pas en te onpas met van die hartjes. ...
En het woord "kadotje". Dat moet ook eens ophouden. Het verkleinwoord voor kado is kadootje. Anders klinkt het als kapotje. Dat spreek je toch ook niet uit als kapootje? Hehe, dat is er uit.
"Helemaal leuk dit" "lekker roseetje erbij" #gewoonomdathetkan# (Dit staat series nu op de fb van een Dinnetje van mij!)