Eerste keer naar gynaecoloog

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Marisha, 3 aug 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marisha

    Marisha Fanatiek lid

    15 jul 2006
    2.728
    0
    0
    Bediende
    Belgiƫ
    Ik heb maandag voor de eerste keer een afspraak met gynaecoloog gemaakt. Gewoon routine onderzoek maar ik weet niet goed waar ik me moet aan verwachten. Ik ga zeker en vast zeggen dat we aan het proberen zijn om zwanger te worden zodat hij mss kan kijken of alles wel in orde is daar vanbinnen en misschien wat tips kan geven. Hebben jullie mss nog suggesties van dingen die ik moet vermelden of vragen en weten jullie wat er juist zal gebeuren? Ik zie zo'n inwendig onderzoek niet echt zitten maar ik veronderstel dat dit wel noodzakelijk zal zijn. Of kan dit mss alleen maar op bepaalde momenten?
     
  2. elfje

    elfje Fanatiek lid

    11 mrt 2006
    1.964
    0
    0
  3. mummy

    mummy Bekend lid

    26 mei 2006
    664
    0
    0
    En zo'n inwendig onderzoek valt echt wel mee hoor... Even de schaamte overboord zetten, maar diegene ziet dit de hele dag door.

    Enneh, kun je alvast wennen voor als je zwanger bent en moet bevallen (inwendig onderzoek, hechten, en wat te denken van de oncharmante poses waarin vrouwen liggen te bevallen ;) )

    Nee hoor, maar niet te druk maken, het valt reuze mee.
     
  4. mummy

    mummy Bekend lid

    26 mei 2006
    664
    0
    0
    O ja, wel iets om over na te denken: als je het echt zo vervelend vind kan ik me voorstellen dat je niet zit te wachten op een co-arts. Misschien kun je hier voortijdig over nadenken, want die ruimte krijg je meestal niet echt. Ik heb al zo vaak meerdere co-assistenten mee aan het kijken gehad dat ik me weleens boos maakte over het gemak waarmee ze er vanuit gaan dat iedereen het maar goed vind.
     
  5. Niet meer actief

    meid ik wil je succes wensen maandag bij de vk en hopelijk gaat alles goed
     

Deel Deze Pagina