Whaaaa... Volgens mij ben ik zwanger van een tweede kindje!!! Heb morgen NOD en gister lichte KV test..Vandaag ietsie donkerder op de Kv test..Zeker niet knallend maar wel gewoon zichtbaar!! O en...Clearblue zegt ZWANGER 1-2 Dus uhm... ja ... zwanger dus! Al ben ik pas overtuigd als mn testen donkerder worden eigenlijk... Voelt super onwerkelijk nu!
haha dank voor je reactie! Streep is streep zeggen ze he...en ja..de Cb geeft t ook aan! Maar op de een of andere manier heb ik t idee dat wanneer mn testen lekker donker zijn en knallen dat ik dan meer zwanger ben...pffff hoe vreemd kun je zijn.. x
bij eentje begrijp ik je reactie wel, maar meerdere vals-positief zou wel heeeeeeel toevallig zijn he je bent gewoon lekker zwanger (maar ik kan net zo onzeker zijn hoor, maar bij anderen is het zo lekker makkelijk om wijs/verstandig/nuchter te zijn )
haha..je hebt gelijk! Bij andere denk ik altijd pfff...je ziet toch een streep staan!!! dan ben je gewoon zwanger!!! Maar nu heb ik een aantal positieve testen EN een waar ZWANGER op staat en nog geloof ik t niet... Muts.. Komt door die rot streepjes kijken...omdat ze zo licht zijn weet je een soort van dat er nog maar weinig HcG waargenomen wordt... Ach... ik kan maar beter de streepjes testjes weggooien en de Cb bewaren...das tenminste duidelijk! Hoe gaat jouw zwangerschap??!! Voel je je goed?
Zou ik denk ik ook wel hebben hoor, maar de tekst zwanger zou toch moeten overtuigen Blijft zwanger eigenlijk staan dan op de digitale? Ik dacht me niet te herinneren dat dat weer weg ging? (ik ben trouwens (nog) niet zwanger althans, voor zover ik weet nog niet.. zit erg ongeduldig op het wachtbankje moet nog een weekje geduld hebben en dat heb ik niet haha.. )
Oo meid...ik ga hard voor je duimen!!! Tekst blijft 24 uur staan....zo maar even een foto van maken dus!
verstandig en ik zou die andere testen niet weg gooien hoor! zijn toch de eerste positieve testen! Lekker gaan genieten nu he! leuk hoor.. tweede kindje (en dank je voor het duimen )