Probleemgedrag zoals bij dit meisje ligt inderdaad meestal bij de ouders. Ik vond het ook opvallend dat het meisje een stuk leuker werd toen Jo met haar aan de gang ging. Als haar ouders stoppen een verwende diva van haar te maken zal het echt een leuk kind zijn denk ik.
Ach divagedrag is vrij normaal voor meisjes, voor die van ons in ieder geval wel . Dat drammen omdat niemand haar billen af wil vegen, tja dat komt wel door de ouders omdat ze het altijd al wel deden. Hier probeert ze het soms nog wel of wij het willen doen, maar daar beginnen we niet meer aan. Was in het begin weleens een drama, nu niet meer gelukkig. En wij gaan niet mee in het divagedrag trouwens, maar toch komen er soms nog diva-uitspraken uit. De jongste (net 5) laatst, half huilend en heel boos: mama, ik vind jou echt de allerliefste, maar nu vind ik je echt heel erg stom!
Oh guttegut. Mevrouw krijgt het 'ieuwl' van strakke regels. Nou het is ze af te zien pfff. En dan komt er nog een vijfde bij! En ja hoor, daar is ie weer, 'ik zie kinderen als gelijkwaardig'. En dan de oudste van 7 (!) die roept k*tmama of ik ga je doodmaken en zij maar aardig blijven. Oeioeioei.
OMG ik kijk dit nooit maar nu blijf ik echt kijken. Moeilijk down om een jas van 10 euro. Op een aanrecht staan damn
Die jas snapte ik wel. Als je echt elk dubbeltje moet omdraaien...koop op de vrijmarkt een jas van een euro, of was de jassen gewoon op zondag als je een dagje niet weg hoeft.
Oh jeetje! Ik dacht dat ze hier weleens erg konden zijn,maar hier word echt niet op tafel gestaan overal opgesprongen, en zeker niet zulke dingen zeggen!
Ja hoe bizar ook, maar mensen die werken als (goede!) juf of kinderleidster zijn echt niet automatisch goede opvoeders. Al te vaak gezien. Maar dit... Oef..! En ja hoor, er is wel weer een reden of excuus. Natuurlijk is dat zo. Logisch! Maar hupsakee! Nu gewoon aanpakken en jezelf veranderen.
Je zou als kindzijnde in zo'n gezin moeten opgroeien. Altijd dat gejank en gillen en dan ook weer een baby erbij Pfff Vind het gewoon ego van die ouders blehhh en zielig voor de kinderen.
Niet zo heel raar want het hele huis wordt als klimrek gebruikt. Het is wederom weer verschrikkelijk zielig voor de kinderen
hoppa vader ook even glijden vanaf de tafel... en dan de oudste straffen als die springt op de tafel en de lamp stoot...die snap ik nu echt niet. wat een huishouden. ..
Echt, wat een rare ouders. Vader (kleutermeester nota bene!) denkt dat een kind van 7 de verantwoordelijk over zijn broertje van 5 kan dragen en dat ze met z'n tweeen naar de winkel kunnen gaan. Pfff.