He meiden! Hoe is het hier? rustig weer zag ik. Ik heb van de week een echo gehad, dit moest al vroeg omdat ik een tijdje geleden een ontsteking aan me eierstok had en moest nu kijken of beebje wel op de juiste plek zat. En hij zat in de baarmoeder en zag het hartje al kloppen! we zijn helemaal blij! Morgen aan mijn ouders vertellen!
Hai meiden, Grace hoe gaat het? Ik wordt al weer ongesteld. 4 dagen te vroeg maar dat is wel vaker bij mij en duurt het even voordat het op gang komt. De volgende ronde dus in binnenkort. Gefeliciteerd Lad! Gaaf hoor . Groetjes C
hey lad gefeliciteerd hoor. charlie, jammer zeg, volgende ronde beter. hier gaat alles goed donderdag moet ik naar de gyn maar ik voel nog niets, bij 100g clomid voelde ik 4 dagen voor ik naar de gyn moest al al die eitjes duwen. nu niets dus we wachten nog even af.
hey lad, ik had een foliekel van 1,6 zitten aan de rechterkant. dat is al zeer moeilijk voor mij om ze zo groot te krijgen, dus besloot hij te overstimuleren met menopur. ik kreeg dnderag meteen de eerste dosis en gisteren en vadaag nog 1. morgen moeten we terug en we hopen op een foliekel van 2 a 2,5.
Hey Cindy! Ja hier gaat het wel goed op zich. Krijg alleen steeds meer last van mn aanhechtingsplaatsen van de spieren/ banden. Had ik bij Jildou ook en dat is echt een rot gevoel. Soort van branderig/ trekkend gevoel. Had gehoopt het nu niet te krijgen, maar helaas! Verder gaat het heel snel allemaal. Gister de babykamer gehaald, dus zijn begonnen met in elkaar zetten, maar vandaag ook andere dingen moeten doen en gistermiddag ook dus schiet niet echt op !! Maar komt wel goed !! En hoe is het met jou? Ook al bijna op de helft. Gaat snel he??
Hey Sam: Fijn om te lezen, dat ondanks de last van je banden, alles goed gaat met je!! Hard gaat het allemaal he! En staat jullie kamertje al in elkaar?
aah dat is minder idd, maar een beetje klachtjes moet je toch hebben he hahha.. Heerlijk he een babykamertje weer in elkaar zetten!! Met mij is alles goed nu, had toch wel veel last van moe zijn en misselijk maar gaat nu gelukkig de goede kant op! Voel de baby nu goed schoppen dat is dan ook weer fijn he die bevestiging steeds!! Ja volgende week alweer de 20-weken echo aaahhhhh....als die is geweest gaat het supersnel vindt ik!!
Super Cindy!! Manny: Neej hij is nog niet klaar. Moet nog in elkaar gezet worden.. Manlief is wel bezig, maar maakt lange dagen, komt wel goed hoor !!
he dank u meiden, ons werk zit er nu op nu kunnen we enkel afwachten. spannend. leuk dat al jullie zwangerschappen zo goed gaan op wat klachtjes na maar die moet je ook hebben he.
tuurlijk komt het goed!! Hier moet de verbouwing nog beginnen hahaha... maar ook ik ben ervan overtuigd dat het goed komt!
hey dames, ik heb al gans de dag van die rare steekjes en krampjes in mijn buik, zou dit een innesteling kunnen zijn?