Nee het gaat sneller volgens mij he?! Kun je ook niet echt lang wachten met het vertellen want volgens mij zie je al best vroeg een buikje! Ik heb bij mijn dochter ook veel buikfoto`s gemaakt erg leuk om te zien. Vooral nu al je dan die laatste buikfoto`s ziet..jemig wat een buik!! Hahaha... Nou ga films kijken...fijne avond nog!!!
Ja ik ben echt al veel 'dikker' als bij Jildou rond deze tijd.. Toen was het nog niet te zien. Nu heb ik dus al een vest die al aardig strak gaat zitten om m'n buik!! Verder is t niet erg, vrijdag nog een paar vrienden vertellen en dan mag de hele wereld het wel weten !!
Vind het wel leuk dat je bij een tweede sneller een buikje ziet! Ik vond dat wel heel leuk om met een buik rond te lopen!
hhaha zelf zie je het natuurlijk al goed maar voor buitenstaanders is het niet et zien. Soms liep ik dan zo dat je het (naar mijn mening) kon zien, maar als ik op fotos terug kijk had ik gewoon een normaal buikje haha
Hihi ja, lekker genieten !! Hopelijk hebben jullie hier goed je best gedaan !! Wat meer roze zou fijn zijn !!
haha ik hoop het ook! vind roze ook leuk!!! Hoop dat2 van mijn pendels uitkomen deze maand! De Blauwe of roze dat maakt me niet zoveel uit!
Vanmorgen negatief getest. Het is of wachten op mijn ongi of wachten op toch een positieve test. Ik was/ben wel erg misselijk. Nu ik wat aan het eten ben gaat het wel beter. pfff dit is echt niet leuk meer. Ik zit vandaag al op dag 40!!! X Linda
He linda, wat balen... Maar je weet het nooit he, mischien toch nog iets te vroeg. De kwaaltjes klonken veelbelovend...
Ja ik weet het. Ik ben nu weer een beetje misselijk en erg moe. Gisteravond viel ik op de bank in slaap en om 22 uur ben ik naar bed gegaan. Vanmorgen 6.45 moest ik eruit maar ik ben nu weer erg moe. Ik kan me niet herinneren dat ik een paar weken geleden ook zo moe was overdag. Ik denk dat ik nu pas het weekend ga testen (als ik ondertussen niet ongi ben geworden). Als er nu nog niks te zien is dan heeft het ook geen zin om morgen te testen denk ik, omdat hcg iedere 2/3 dagen verdubbelt. X Linda
Wie weet heb ik wel 1 of 2 dagen later mijn ei gehad en heb ik geen standaard 14 dagen na ei maar 16 dagen. Weet ff niet hoe dat heet LF??? dacht ik. Want dat is tussen de 12 en 16 dagen. Ik wordt hier zo onzeker van. Ik was net even aan het opruimen en ik betrapte mezelf erop dat ik constant aan het gapen was en ik probeerde mijn misselijke gevoel te onderdrukken. Maar misschien is de misselijkheid nog van het ontpillen, maar waar komt die moeheid dan vandaan???
WHAAAH JA idd.. Fijn dat jij het ziet !! Ik klets wat af, maar dat had je wel door !! Ja ik weet het ook niet, we wachten af, bah onzekerheid !!
Ha meid, ik ken het....ik werd pas na 44 dagen ongesteld... Maar ik hoop voor jou op beter nieuws! We gaan gewoon kei hard duimen!!!
ahh linda balen meid!!!!! Wil je niet ontmoedigen maar ik had ook kwaaltjes die lijken op ee zwschap. Ik vindt het heel anders nu die kwaaltjes voor een ongi, toen ik bij mijn dochter gestopt was met de pil had ik er niet zoveel last van. Maar ja daar ben ik vrij snel zwanger geraakt. Hoop voor je dat je hartstikke zwanger bent maar je was al van je langste cyclus uitgegaan toch? Ik zou nu eht een paar dagen afwachten...en dan nog eens testen..zolang je niet ongi wordt bestaat er nog een kans dat je zwanger bent he!!