ja lees maar eens op het net daar heb ik zoiets gelezen dat je ook eventueel bij een eisprong iets van bloed kan verliezen en je zit rond je eisprong en die steken horen er ook wel bij..... Spannend´!!! Ik ben eens benieuwd of ik mijne ga voelen....het kan nog 6 dagen duren maar je weet het nooit zeker he, wij vrijen in ieder geval om de dag zo mis ik m nooit!!! Nu kijken of je mischien over 5 dagen iets van een innesteling voelt.....wat bijna niemand voelt trouwens maar het kan!!!
Thanks voor de welkom berichten! Ja Sam ik ben er ook helemaal niet blij mee dat hij weer weg moet maar ben er wel aan gewend dat hij veel weg is. Hij is in 2005/2006 ook 6 maanden weg geweest en dat heb ik ook overleefd dus zal nu ook wel lukken. Ik ben wel van plan om een maand ofzo naar NL te komen (ja we wonen inderdaad in Florida) met ons zoontje zodat mijn ouders hem ook weer kunnen zien. Ik zou eigenlijk nu in Nederland zitten voor 2 weken maar dat is niet doorgegaan omdat ik in afwachting was van mijn uitstrijkje en tegen de tijd dat ik de uitslag had waren de tickets veeeel te duur naar mijn mening. Zo te zien aan de lijst raakt iedereen redelijk snel zwanger van de tweede. Laten we maar hopen dat dat in deze topic op iedereen van toepassing is en dat we lekker allemaal snel zwanger zijn! Aan alle zwangeren- GEFELICITEERD! Nou ik ga me maar eens voorbereiden op een zware storm die deze kant op komt. Tot deze ochtend was het nog een orkaan maar is gelukkig al wat afgezwakt over de Gulf of Mexico. Ik krijg toch altijd weer de kriebels hoor als de emergency radio vanzelf afgaat met waarschuwingen. Als ik morgen niet online ben weten jullie waarom he Want dan zitten we zonder stroom...
ik hoop het zo..had me voorgenomen er niet teveel mee bezig te zijn..maar zoals ik al had verwacht...niet gelukt ach ja kan het hier tenminste van me af praten me vriend houd zich er lang niet zo veel mee bezig als ik.
hoi meiden . vandaag kreeg ik eindelijk pijne borsten en ik heb ook heel de dag harde tepels. is het nou omdat het zo koud is of voor iets anders? we zullen zien binnen 4 dagjes denk ik!
Spannend Grace!!!! Kan beide kanten op! Lynnami: hopelijk valt de storm mee.. bah, lijkt me maar niets!! En het lijkt me ook niets als je man zolang van huis is!! Gelukkig duurt het nog even!!! Sorry dat ik niet altijd op iedereen reageer, lees het wel, maar ben erg moe en druk op het moment..
@Lynami...oeh maar het valt gelukkig mee he in amerika...schoonfamilie wonen in el salvador waar dus nu 124 mensen zijn gestorven, gelukkig nog geen familie tot nu toe.... @Loutje.....oooeeeeehhhh nu maar afwachten!! maar je weet het eerder dan mij!! jij kunt eerder testen he
rond de 23ste...maar wacht wel 4 dagen met testen aangezien mijn menstruatie nog wel eens kan veranderen.
Hier ook even een berichtje van mij! Ik heb op zich niet zoveel te melden nu. Donderdag 12 november moet ik weer naar het ziekenhuis voor een follikelmeting voor IUI nummer 3. Daarna weet ik meer en horen jullie van mij. Met Luca gaat het heel goed, hij heeft vorige week slecht geslapen (veel wakker 's nachts en dan huilen) maar dat gaat nu weer redelijk. Hij heeft gisteren alleen om 22.30 en om 00.09 even gesnikt en is toen weer in slaap gevallen. Om 07.10 moest ik hem wakker maken omdat wij moeten werken vandaag. Hij kan opeens al heel veel. Sinds vorige week kruipt hij het hele huis door (niet teigeren maar echt kruipen) en hij trekt zich aan alles op tot staan en blijft dan rustig een kwartier zo staan. Ben helemaal trots . Met de rest van de dames ook alles goed en ik duim voor diegene waarbij de NOD in de buurt komt, hopelijk zijn er weer een aantal zwanger. Wil iemand mij in de lijst aanpassen, ik ben 37 jaar (oud he!!!!!) en zit nu in ronde 3 (IUI), NOD ???????? Ik had het al een keer aangepast maar heb waarchijnlijk de verkeerde lijst gebruikt want nu staat het er niet meer in Veel liefs Nataly
Wat is het rustig hier zeg. Ik ben begin november begonnen met ovulatietesten van sensitest. 7/8 november heeeel licht streepje te zien 9/10 november niks te zien en nu weer een licht streepje. Wat moet ik hier nu van denken? Is er dan een beetje LH gespot of heeft dat lichte streepje helemaal niks te betekenen? Als je ei eraan komt en je hebt echt een positieve ovulatietest de dag ervoor zijn de streepjes de dagen dáárvoor dan wel zichtbaar en worden ze steeds duidelijker of is ineens de dikke streep er? Ik ben niet zo heel erg bekend met ovulatietesten. Ik merk trouwens wel dat het wat vochtiger wordt van onderen en ook wat slijmeriger . Als nu mijn ei er bijna aankomt heb ik toch weer een lange cyclus :x x Linda
Spannend Linda.. Ja ik ben niet zo goed bekend met ovu testen, maar goed.. slijmie betekend vaak wel wat goeds !! Succes!!!
inderdaad rustig! Was gister dit topic aan het zoeken maar kon het niet vinden! hier nog niks te bekennen. Vandaag wat steekjes van onderen ik dacht nu zal het wel door zetten maar niks. Ook ben ik helemaal droog niks verlies van helemaal niks! Kan dat wel als je zwanger zou zijn?
hmm ok, ik heb eigenlijk altijd wel iets van een beetje maar nu niks vind het echt raar. Ben aan het twijfelen of ik ga wachten tot vrijdag voor de bloedtest of dat ik vandaag ga. Denk dat ik maar gewoon effe ga heb het nu al 3 dagen uitgesteld en nog niks. mijn temp is vavn 36.6 naar 36.8 gegaan.
Ik ben geweest! kan wel wachten maar dat schiet ook niet op. Als het goed is krijg ik vanmiddag de uitslag. spannend..
Ja ik ook, probeer er gewoon van uit te gaan dat het negatief is maar is best moeilijk. Buik is opgezet al de hele week en vandaag kreeg ik wat krampjes met omdraaien in bed. Dacht nu komt het maar niks! hoe is het met jou zwangerschap?